Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Wyspa Skarbów

GAK

Wyspa
Skarbów

Wyspa Sobieszewska to kreatywny relaks i wolność tworzenia! Dodatkowo działa u nas małe muzeum Wincentego Pola.

GAK Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3
80-680 Gdańsk

Godziny otwarcia:
w dni robocze: 10:00 – 18:00
w weekendy placówka nieczynna.

Na przełomie maja i czerwca organizujemy, na plaży w Sobieszewie, barwny, Karnawał Latawców. Co roku, ogłaszamy Międzynarodowy Konkurs na Ekslibris i Małą Formę Graficzną. Możesz wpaść do nas podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

październik 2022

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry
na zielonym tle z lewej strony wychodzą żółte kwiatki a po prawej trzykrotnie powielona postać mężczyny w płaszczu z kamerą przy oku.

21 październik - 02 listopad

Jak powstaje film? Zgłoś klasę do projektu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Jak powstaje film?” Wydarzenie jest skierowane do ucz...

kino
konkurs
warsztat

Jak powstaje film? Zgłoś klasę do projektu!

Logo placówki

data

21.10.22
piątek

godzina

wstęp

bezpłatny

adres

jeden z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury

dla kogo?

Młodzież

Główna grafika wpisu

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Jak powstaje film?”
Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Trójmiasta.

“Jak powstaje film?” to warsztaty z zakresu edukacji filmowej, łączące w sobie tematy nowych mediów i ekologii.
W ramach wydarzenia odbędą się projekcje i warsztaty filmowe oraz rozmowy z twórcami.
Finałem przedsięwzięcia będą pokazy krótkich filmów zrealizowanych przez uczestników podczas trwania projektu.
Warsztaty przeprowadzą wykwalifikowani specjaliści i specjalistki z dziedziny sztuki filmowej.

Program zakłada 5 spotkań z uczniami, każde spotkanie będzie dotyczyło poszczególnych bloków tematycznych (produkcja, reżyseria, scenariusz, storyboard, oświetlenie, montaż, aktorstwo).

Spotkania odbędą się w jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury, w zależności od dzielnicy, w której znajdują się zgłoszone do udziału szkoły. Poszczególne części projektu zaplanowane są w czasie godzin lekcyjnych, aby umożliwić wsparcie procesu edukacji i wzbogacić podstawę programową realizowaną w szkołach, jednocześnie dając możliwość poszerzenia wiedzy zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Jak zgłosić klasę do projektu?

To proste! Za pomocą wybranej formy (video/prezentacja/tekst) przekonajcie nas, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w projekcie! Do zgłoszenia należy dołączyć kartę zgłoszeniową oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku (w przypadku zgłoszenia video lub prezentacji, na której znajdują się Wasze zdjęcia). Formularze znajdują się poniżej.

 

Zgłoszenia należy wysłać na adres: edukacja@gak.gda.pl

 

Do kiedy należy wysłać zgłoszenie?
Na zgłoszenia czekamy do 2.11.2022 r.
Informacje o kwalifikacji prześlemy najpóźniej do 7.11.2022 r.

 

 

Karta zgłoszenia

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Regulamin


Projekt finansowany z dotacji Miasta Gdańska.
Logotyp Edukacja Do Kultury. Gdańsk

Miedziana misa trzymana w dłoniach przez osobę w białej bluzce

22 październik

Święto Światła

Warsztaty artystyczne / rozmowa / dźwiękowy relaks W programie: g. 12:00 – 15:00 WyPEŁNIOne świ...

muzyka
spotkanie
warsztat

Święto Światła

Logo placówki

data

22.10.22
sobota

godzina

12:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu

Warsztaty artystyczne / rozmowa / dźwiękowy relaks

W programie:

g. 12:00 – 15:00 WyPEŁNIOne światłem – rodzinne warsztaty tworzenia lampionów/ wstęp 20 zł

Zapraszamy na warsztaty artystyczne, podczas których stworzymy ekologiczne:

  • lampiony z papier mâché. Ciepłe światło świec, którym wypełnimy białe kule lampionów, ukaże ozdoby roślinne, wplecione w ich strukturę oraz akwarelowe plamy morskich pejzaży.
  • lampiony z wykorzystaniem wygłaskanych przez morze patyków, znalezionych na pobliskiej plaży, kreując piękną kompozycję w stylu Boho.

Prowadzenie: Joanna Stachowiak, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale grafiki. Jej zainteresowania oscylują wokół fotografii, szczególnie analogowej, grafiki warsztatowej, ilustracji. Najwięcej kreatywnej przyjemności czerpie z działań, które wymagają używania analogowych mediów, kiedy można pobrudzić sobie ręce i czuć pod palcami faktury materiałów plastycznych. Jej kreatywność obejmuje również twórczość kulinarną i cukierniczą, co stanowi główną część życia zawodowego. Bardzo ceni bliskość natury i jest wielką miłośniczką morza oraz Wyspy Sobieszewskiej, gdzie mieszka i w zachwycie korzysta z uroków tego miejsca.

Ilość miejsc limitowana 15 os. Zgłoszenia do 15.10.22  wyspaskarbow@gak.gda.pl oraz tel. 58 323 81 15.

17:00-18:30 „odSAMOTNIENIE – samotność w obliczu seniora” – rozmowa/ wstęp wolny

Na tydzień przed Sollemnitas Omnium Sanctorum zachęcamy do wspólnego przeżywania czasu zadumy, odważnego stawiania egzystencjalnych pytań i cichej refleksji. Im bliżej Święta Zmarłych, tym częściej sięgamy myślami ku śmierci – tęsknimy za utraconymi bliskimi, zastanawiamy się nad własnym czasem spędzonym z bliskimi „tu i teraz”. W 7 . edycji Święta Światła skupimy się na problematyce samotności osób starszych.

Samotność osób starszych poruszana jest w dyskusjach publicznych głównie w okresach przedświątecznych. To wtedy pojawiają się dedykowane tej grupie kampanie i apele. Problem widoczny jest od lat, co dodatkowo zaogniła pandemia. W atmosferze pełnej ciepła, skupienia i wyciszenia, spróbujemy poszukać odpowiedzi m.in. na pytania: jak, będąc seniorem, żyć w warunkach wysokiej niepewności i lęku? Czy da się oswoić lęk? Jak poprawić psychiczny dobrostan i jakość życia osób starszych? Gdzie szukać wsparcia?

Goście rozmowy:

  • Joanna Czech – psycholożka, przedstawicielka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku
  • Przedstawiciele lokalnego Koła Emerytów i Rencistów “Bursztynek”: przewodnicząca Koła Balbina Kasowska i zastępca Renardo Choszcz
  • Joanna Mielczarek, Stowarzyszenie mali bracia UBOGICH- od 2003 r. wspiera osamotnionych seniorów, m.in. poprzez Program OBECNOŚĆ (Twoja obecność pomaga mi żyć)
  • Beata Szalkowska, kierownik Domu Kultury Wyspy Skarbów GAK

Prowadzenie – Elżbieta Rutkowska – trenerka, animatorka kultury, absolwentka filozofii, dziennikarstwa i gender studies. Od rozpoczęcia przygody w III sektorze angażuje się w działania społeczne pracując narzędziami kultury. Przez ponad 10 lat w zespole Krytyki Politycznej, a ostatnie osiem kierowała Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście. Doświadczenie koordynacyjne wykorzystuje pracując w Gdańskim, jak i Pomorskim Centrum Równego Traktowania. Działania na rzecz praw człowieka realizuje prowadząc warsztaty oraz projekty wspierające podnoszenie kompetencji na rzecz równego traktowania. Laureatka Nagrody Równości im. Pawła Adamowicza. Członkini Stowarzyszenia WAGA, Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

19:00-20:00 „Głęboki relaks wzmocniony medytacją z intencją na dobry sen” – koncert Małgorzaty Nehring (gongi i misy tybetańskie)/ wstęp 20 zł

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z dźwiękiem. Dźwięk mis tybetańskich i gongów, który ma kojącą moc a wraz z poprowadzoną krótką medytacją sprawi, że tego wieczoru będą Państwo głęboko zrelaksowani oraz przygotowani na zdrowy i leczący duszę sen.

Dźwięki oraz drgania wywołane przez misy i gongi przepływają przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę – jest to bardzo wyraźnie odczuwane w ciele, a dodatkowo dają niezwykłą przyjemności słuchową – to niepowtarzalne doznanie.

W czasie seansu wystarczy wygodnie się ułożyć i pozwolić, aby harmoniczne tony i wibracje przenikały do wnętrza ciała. Dźwięki rozchodzą się po całym organizmie, docierają do każdej komórki, pobudzając ją do właściwej wibracji. Oddziałują na poziomie fizycznym, odprężając, rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe i harmonizując całe ciało. Wpływają na psychikę i emocje przynosząc spokój, ukojenie i radość życia. Koncert Małgorzaty Nehring to Medytacja, która łagodnie przechodzi w relaksację.

Prowadzenie – Małgorzata Nehring .„Muzyka jest ze mną przez całe moje życie. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej (klasa fortepianu). Odbieram dźwięki całym moim ciałem. Gdy odkryłam wibrację mis tybetańskich pochłonęły mnie one całkowicie. Zostałam przeszkolona przez Peter Hess Akademia, jak również używam mis i gongów akredytowanych przez Akademię. Jestem również terapeutą z zakresu NLP, dlatego bardzo szybko zdałam sobie sprawę, iż dźwięki te mają ogromny wpływ na nasz umysł i są doskonałym narzędziem w walce ze stresem. Cieszę się, że mogę ludziom przynieść radość, ukojenie i poczucie harmonii. Na co dzień prowadzę sesje indywidualne i grupowe, tzw. „kąpiele w dźwiękach” oraz indywidualne masaże.”

Strona internetowa artystki

Kup bilet online.

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trojmiasto.pl , Radio Gdansk.pl

Abstrakcja, intensywne, ciemne kolory: czerwienie, granaty, szarości.

04 październik - 27 październik

Ślady. Blizny

Malarstwo Danuty Joppek Ekspozycja wystawy do 27 października 2022 r. O ile słowo „ślady” i...

wystawa

Ślady. Blizny

Logo placówki

data

04.10.22
wtorek

godzina

18:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Familijne, Młodzież

Główna grafika wpisu

Malarstwo Danuty Joppek

Ekspozycja wystawy do 27 października 2022 r.

O ile słowo „ślady” implikuje pojęcie „blizny” i każda blizna jest śladem, to ślad nie zawsze jest blizną, dlatego użyłam obu pojęć. Idąc przez życie zostawiamy ślady, często nawet o tym nie myśląc. Ale często też świadomie kreujemy dorobek, który po nas zostanie (Emerson – „nie idź tam, dokąd może prowadzić ścieżka. Idź tam, gdzie nie ma ścieżki i zostaw swój ślad”). Życzę nam wszystkim, aby ślady przez nas pozostawione były piękne. A blizny, które są świadectwem ran, jakie nam – powiedzmy – życie zadało, niech będą świadectwem, że nie przeczekaliśmy tego życia w krzakach lecz coś się działo, coś robiliśmy.

Wystawę dedykuję Eli i Elfie

Danuta Joppek

1989 – dyplom PWSSP Poznań, promotor prof. Wacław Twarowski, 1990 – dyplom PWSSP Gdańsk, promotor prof. Włodzimierz Łajming.

Uprawia głównie malarstwo. Kuratorka i współorganizatorka wystaw w kraju i za granicą, w tym autorskiego cyklu międzynarodowych wystaw zbiorowych „W drodze…” oraz cyklu „Grunt to Rodzinka”. Autorka tekstów analitycznych o sztuce. Jaj obrazy inspirują poetów i pisarzy. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych oraz udział w zbiorowych w kraju i za granicą, głównie we Francji. (…) delikatna, krucha, jak woal: ona czuje dotyk pędzla, czuje tkankę malarską i presję płótna. Wrażliwa, pracowita, myśląca – prawdziwa artystka. Bardzo ją lubię, popieram sercem (…) fragment wypowiedzi prof. Kazimierza „Kacha” Ostrowskiego zanotowanej przez Jacka Kotlicę w 1998.

Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki, trzykrotnie Marszałka Województwa Pomorskiego, zdobyła trzykrotnie Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska. Dwa razy otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury oraz Nagrodę Specjalną Marszałka Województwa Pomorskiego. Artystka mieszka i tworzy na Wyspie Sobieszewskiej oraz w Nicei (Francja).

Specjalne podziękowania

dla red. Stanisława Seyfrieda, Mariusza Karmana, Centrum Wypoczynkowe KARMAN Gdańsk Świbno oraz Remigiusza Dorawy

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trójmiasto.pl , Radio Gdańsk.pl

Logo Wyspa Skarbów

Aktualności

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

_27 października 2022

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na...

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY

W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną, w składzie:

  • Gedymin Jabłoński, wykładowca Pracowni Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – przewodniczący jury
  • Monika Dylewska-Libera – dyrektorka Gdańskiego Archipelagu Kultury
  • Robert Pytlos – koordynator Miasta Gdańska ds. Bursztynu
  • dr hab. Sławomir Fijałkowski, pracownia Designu Eksperymentalnego na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku, Kurator targów AMBERIF
  • dr Mariusz Sładczyk, dziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
  • dr Łukasz Butowski – prodziekan Wydziału Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

na posiedzeniu w Bibliotece Gdańskiej Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku, po obejrzeniu 253 prac nadesłanych na konkurs przez 123 autorów postanowiło przyznać następujące nagrody

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI TRADYCYJNE

  1. NAGRODA

Ryszard Baloń (Polska) za pracę „Ex libris Muzeum Bursztynu – Wielki Młyn w Gdańsku” (nagroda finansowa 4000 zł brutto)

  1. NAGRODA
    Kamil Kocurek (Polska) za pracę „Amber Structure II” (nagroda finansowa 3000 zł brutto)
  2. NAGRODA
    Joanna Paljocha (Polska) za pracę „Amber 03” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI KOMPUTEROWE

  1. NAGRODA
    Paweł Delekta (Polska) za pracę „Uwięzione w przeszłości II” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)
  2. NAGRODA
    Mariusz A. Dański (Polska) za prace: Exlibris – J(akub) Sz(aran) i Exlibris – G(rzegorz) D(ańsk)i (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
  3. NAGRODA
    Krzysztof Marek Bąk (Polska) za zestaw prac: Ekslibris Bronisław Bąk 1, Ekslibris Bronisław Bąk 2, Ekslibris Bronisław Bąk 3 (nagroda finansowa 700 zł brutto)

NAGRODY SPECJALNE

  • Nagroda Specjalna Gdańskiego Archipelagu Kultury
    • Andrzej Rułka (Polska) za zestaw prac: „Ex Libris T.A.B”, „Ex Libris O.H.”, „Ex Libris A.R.”
      (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagrody Specjalne Andrzeja Stelmasiewicza, Założyciela Fundacji Wspólnota Gdańska

    • Martin R. Baeyens (Belgia) za pracę „Exlibris Gdańsk Community Foundation” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
    • Nazar Syrotiuk (Ukraina) za pracę „Inside own eye” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
    • Agata Dworzak-Subocz za zestaw prac: „The secret of amber I”, The secret of amber II” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna dr Anny Walczak, Dyrektora PAN Biblioteki Gdańskiej

    • Kamil Kocurek (Polska) ) za pracę „Amber Structure II” (nagroda rzeczowa)

    Nagroda Specjalna Renaty Adamowicz, Kierownika  Muzeum Bursztynu / Oddział Muzeum Gdańska

    • Elżbieta Pyra (Polska) za pracę „Energia bursztynu” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna prof. ASP dr hab. Krzysztofa Polkowskiego, Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

    • Anna Trojanowska (Polska) za pracę „Reprezentacja wizualna I” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna Ryszarda Ulińskiego, Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników

    • Svetlana Claude (Francja) za pracę „Les hermes des heliades” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

    Protokół z posiedzenia jury (PL)

    Minutes of the jury meeting (ENG)

     

_21 października 2022

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów! PONIEDZIAŁEK 15:30 - 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat 16:30 ...

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów!

PONIEDZIAŁEK

15:30 – 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat
16:30 – 17:30 PLASTYKA 7-15 lat
16:45 – 17:45 BALET 4-10 lat
18:00 – 19:00 POLSKI DLA UKRAINY

WTOREK

16:00 – 17:30 TANIEC 8-12 lat

ŚRODA

17:00 – 17:45 FIT SYLWETKA

CZWARTEK

13:00 – 19:45 GITARA
15:00 – 16:00 BALET 4-10 lat
16:00 – 17:30 CERAMIKA DLA DZIECI 6-12 lat
16:00 – 18:00 CERAMIKA DLA DZIECI 6-12 lat
17:30 – 19:30 CERAMIKA DLA DOROSŁYCH

PIĄTEK

12:00 – 20:00 PIANINO
17:00 – 20:00 CERAMIKA

SOBOTA

11:00 – 19:00 zaSZYJ się na Wyspie! – raz w miesiącu

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

_24 sierpnia 2022

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK. Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub n...

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK.
Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub napisz (wyspaskarbow@gak.gda.pl) aby dowiedzieć się więcej.
Regulamin uczestnictwa w zajęciach w formie dostępnej.
Karta zgłoszenia na zajęcia w formie dostępnej.

Plastyka dla malucha

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 3 – 6 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 200 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Plastyka

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 7 – 15 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 120 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Ceramika

Nauka rzeźbienia w glinie poprzez zabawę i edukację od postaw. Zajęcia ceramiczne rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pogłębiają estetyczną wrażliwość, uczą pracy twórczej z obiektem, relaksują.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 350 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 6-12 lat

Ceramika

Nauka o materiałach, technologie szkliwienia, zasady kompozycji. Klasyczna rzeźba ceramiczna oraz tworzenie form.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 120 min.
Dla kogo: dorośli

Zaszyj się na Wyspie

Nauka szycia na maszynie, dostosowana do poziomu umiejętności krawieckich uczestników.
Opłaty: 150 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 480 zł (kwartalna)
Częstotliwość w miesiącu: 2 x 4 h.
Dla kogo: dorośli

Gitara / Zajęcia indywidualne

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Gitara / Zajęcia grupowe 2 osobowe

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Umuzykalnienie

Edukację muzyczną swojego dziecka, zacznij od solidnych podstaw, czyli do kształcenia słuchu. Ćwiczenia metro-rytmicznych, ćwiczenia a’vista – mają niebagatelny wpływ na kształcenie pamięci i wyobraźni muzycznej. Za to realizowanie nut głosem wraz z praktyką to czysta zabawa! Gwarancja wejścia na kolejne etapy muzycznego kształcenia z wysokiego „c”.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 kategorie grupowe wiekowe: 3-6 i 7-12 lat

Wokalistyka

Edukacja wokalna: impostacja głosu, ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, śpiew a’vista, przygotowanie repertuaru według potrzeb uczestnika.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 170 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba Kids

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 70 zł (miesięczna), 180 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat, dzieci w wieku 7-15

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + poranna

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + popołudniowa

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Taniec

Hip-hop, Jazz-funk / Jazz-modern, Contemporary dance z elementami improwizacji / Stretching.
Wzmocnimy, zwiększymy elastyczność mięśni, zadbamy o poprawną postawę ciała, oraz ustabilizujemy oddychanie. Wszystko to w rytmie, pozytywnej energii, natomiast spokojny i liryczny styl contemporary pozwoli zrelaksować się i odnaleźć harmonię z sobą. Zajęcia zawierają elementy choreografii klasycznej.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 grupy wiekowe: dzieci 5-8 i 8-12 lat