Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Wyspa Skarbów

GAK

Wyspa
Skarbów

Wyspa Sobieszewska to kreatywny relaks i wolność tworzenia! Dodatkowo działa u nas małe muzeum Wincentego Pola.

GAK Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3
80-680 Gdańsk

Godziny otwarcia:
w dni robocze: 10:00 – 18:00
w weekendy placówka nieczynna.

Na przełomie maja i czerwca organizujemy, na plaży w Sobieszewie, barwny, Karnawał Latawców. Co roku, ogłaszamy Międzynarodowy Konkurs na Ekslibris i Małą Formę Graficzną. Możesz wpaść do nas podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

październik 2022

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry
na zielonym tle z lewej strony wychodzą żółte kwiatki a po prawej trzykrotnie powielona postać mężczyny w płaszczu z kamerą przy oku.

21 październik - 02 listopad

Jak powstaje film? Zgłoś klasę do projektu!

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Jak powstaje film?” Wydarzenie jest skierowane do ucz...

kino
konkurs
warsztat

Jak powstaje film? Zgłoś klasę do projektu!

Logo placówki

data

21.10.22
piątek

godzina

wstęp

bezpłatny

adres

jeden z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury

dla kogo?

Młodzież

Główna grafika wpisu

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Jak powstaje film?”
Wydarzenie jest skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Trójmiasta.

“Jak powstaje film?” to warsztaty z zakresu edukacji filmowej, łączące w sobie tematy nowych mediów i ekologii.
W ramach wydarzenia odbędą się projekcje i warsztaty filmowe oraz rozmowy z twórcami.
Finałem przedsięwzięcia będą pokazy krótkich filmów zrealizowanych przez uczestników podczas trwania projektu.
Warsztaty przeprowadzą wykwalifikowani specjaliści i specjalistki z dziedziny sztuki filmowej.

Program zakłada 5 spotkań z uczniami, każde spotkanie będzie dotyczyło poszczególnych bloków tematycznych (produkcja, reżyseria, scenariusz, storyboard, oświetlenie, montaż, aktorstwo).

Spotkania odbędą się w jednym z oddziałów Gdańskiego Archipelagu Kultury, w zależności od dzielnicy, w której znajdują się zgłoszone do udziału szkoły. Poszczególne części projektu zaplanowane są w czasie godzin lekcyjnych, aby umożliwić wsparcie procesu edukacji i wzbogacić podstawę programową realizowaną w szkołach, jednocześnie dając możliwość poszerzenia wiedzy zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Jak zgłosić klasę do projektu?

To proste! Za pomocą wybranej formy (video/prezentacja/tekst) przekonajcie nas, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w projekcie! Do zgłoszenia należy dołączyć kartę zgłoszeniową oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku (w przypadku zgłoszenia video lub prezentacji, na której znajdują się Wasze zdjęcia). Formularze znajdują się poniżej.

 

Zgłoszenia należy wysłać na adres: edukacja@gak.gda.pl

 

Do kiedy należy wysłać zgłoszenie?
Na zgłoszenia czekamy do 2.11.2022 r.
Informacje o kwalifikacji prześlemy najpóźniej do 7.11.2022 r.

 

 

Karta zgłoszenia

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Regulamin


Projekt finansowany z dotacji Miasta Gdańska.
Logotyp Edukacja Do Kultury. Gdańsk

Miedziana misa trzymana w dłoniach przez osobę w białej bluzce

22 październik

Święto Światła

Warsztaty artystyczne / rozmowa / dźwiękowy relaks W programie: g. 12:00 – 15:00 WyPEŁNIOne świ...

muzyka
spotkanie
warsztat

Święto Światła

Logo placówki

data

22.10.22
sobota

godzina

12:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu

Warsztaty artystyczne / rozmowa / dźwiękowy relaks

W programie:

g. 12:00 – 15:00 WyPEŁNIOne światłem – rodzinne warsztaty tworzenia lampionów/ wstęp 20 zł

Zapraszamy na warsztaty artystyczne, podczas których stworzymy ekologiczne:

 • lampiony z papier mâché. Ciepłe światło świec, którym wypełnimy białe kule lampionów, ukaże ozdoby roślinne, wplecione w ich strukturę oraz akwarelowe plamy morskich pejzaży.
 • lampiony z wykorzystaniem wygłaskanych przez morze patyków, znalezionych na pobliskiej plaży, kreując piękną kompozycję w stylu Boho.

Prowadzenie: Joanna Stachowiak, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale grafiki. Jej zainteresowania oscylują wokół fotografii, szczególnie analogowej, grafiki warsztatowej, ilustracji. Najwięcej kreatywnej przyjemności czerpie z działań, które wymagają używania analogowych mediów, kiedy można pobrudzić sobie ręce i czuć pod palcami faktury materiałów plastycznych. Jej kreatywność obejmuje również twórczość kulinarną i cukierniczą, co stanowi główną część życia zawodowego. Bardzo ceni bliskość natury i jest wielką miłośniczką morza oraz Wyspy Sobieszewskiej, gdzie mieszka i w zachwycie korzysta z uroków tego miejsca.

Ilość miejsc limitowana 15 os. Zgłoszenia do 15.10.22  wyspaskarbow@gak.gda.pl oraz tel. 58 323 81 15.

17:00-18:30 „odSAMOTNIENIE – samotność w obliczu seniora” – rozmowa/ wstęp wolny

Na tydzień przed Sollemnitas Omnium Sanctorum zachęcamy do wspólnego przeżywania czasu zadumy, odważnego stawiania egzystencjalnych pytań i cichej refleksji. Im bliżej Święta Zmarłych, tym częściej sięgamy myślami ku śmierci – tęsknimy za utraconymi bliskimi, zastanawiamy się nad własnym czasem spędzonym z bliskimi „tu i teraz”. W 7 . edycji Święta Światła skupimy się na problematyce samotności osób starszych.

Samotność osób starszych poruszana jest w dyskusjach publicznych głównie w okresach przedświątecznych. To wtedy pojawiają się dedykowane tej grupie kampanie i apele. Problem widoczny jest od lat, co dodatkowo zaogniła pandemia. W atmosferze pełnej ciepła, skupienia i wyciszenia, spróbujemy poszukać odpowiedzi m.in. na pytania: jak, będąc seniorem, żyć w warunkach wysokiej niepewności i lęku? Czy da się oswoić lęk? Jak poprawić psychiczny dobrostan i jakość życia osób starszych? Gdzie szukać wsparcia?

Goście rozmowy:

 • Joanna Czech – psycholożka, przedstawicielka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku
 • Przedstawiciele lokalnego Koła Emerytów i Rencistów “Bursztynek”: przewodnicząca Koła Balbina Kasowska i zastępca Renardo Choszcz
 • Joanna Mielczarek, Stowarzyszenie mali bracia UBOGICH- od 2003 r. wspiera osamotnionych seniorów, m.in. poprzez Program OBECNOŚĆ (Twoja obecność pomaga mi żyć)
 • Beata Szalkowska, kierownik Domu Kultury Wyspy Skarbów GAK

Prowadzenie – Elżbieta Rutkowska – trenerka, animatorka kultury, absolwentka filozofii, dziennikarstwa i gender studies. Od rozpoczęcia przygody w III sektorze angażuje się w działania społeczne pracując narzędziami kultury. Przez ponad 10 lat w zespole Krytyki Politycznej, a ostatnie osiem kierowała Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście. Doświadczenie koordynacyjne wykorzystuje pracując w Gdańskim, jak i Pomorskim Centrum Równego Traktowania. Działania na rzecz praw człowieka realizuje prowadząc warsztaty oraz projekty wspierające podnoszenie kompetencji na rzecz równego traktowania. Laureatka Nagrody Równości im. Pawła Adamowicza. Członkini Stowarzyszenia WAGA, Gdańskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

19:00-20:00 „Głęboki relaks wzmocniony medytacją z intencją na dobry sen” – koncert Małgorzaty Nehring (gongi i misy tybetańskie)/ wstęp 20 zł

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z dźwiękiem. Dźwięk mis tybetańskich i gongów, który ma kojącą moc a wraz z poprowadzoną krótką medytacją sprawi, że tego wieczoru będą Państwo głęboko zrelaksowani oraz przygotowani na zdrowy i leczący duszę sen.

Dźwięki oraz drgania wywołane przez misy i gongi przepływają przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę – jest to bardzo wyraźnie odczuwane w ciele, a dodatkowo dają niezwykłą przyjemności słuchową – to niepowtarzalne doznanie.

W czasie seansu wystarczy wygodnie się ułożyć i pozwolić, aby harmoniczne tony i wibracje przenikały do wnętrza ciała. Dźwięki rozchodzą się po całym organizmie, docierają do każdej komórki, pobudzając ją do właściwej wibracji. Oddziałują na poziomie fizycznym, odprężając, rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe i harmonizując całe ciało. Wpływają na psychikę i emocje przynosząc spokój, ukojenie i radość życia. Koncert Małgorzaty Nehring to Medytacja, która łagodnie przechodzi w relaksację.

Prowadzenie – Małgorzata Nehring .„Muzyka jest ze mną przez całe moje życie. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej (klasa fortepianu). Odbieram dźwięki całym moim ciałem. Gdy odkryłam wibrację mis tybetańskich pochłonęły mnie one całkowicie. Zostałam przeszkolona przez Peter Hess Akademia, jak również używam mis i gongów akredytowanych przez Akademię. Jestem również terapeutą z zakresu NLP, dlatego bardzo szybko zdałam sobie sprawę, iż dźwięki te mają ogromny wpływ na nasz umysł i są doskonałym narzędziem w walce ze stresem. Cieszę się, że mogę ludziom przynieść radość, ukojenie i poczucie harmonii. Na co dzień prowadzę sesje indywidualne i grupowe, tzw. „kąpiele w dźwiękach” oraz indywidualne masaże.”

Strona internetowa artystki

Kup bilet online.

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trojmiasto.pl , Radio Gdansk.pl

Abstrakcja, intensywne, ciemne kolory: czerwienie, granaty, szarości.

04 październik - 27 październik

Ślady. Blizny

Malarstwo Danuty Joppek Ekspozycja wystawy do 27 października 2022 r. O ile słowo „ślady” i...

wystawa

Ślady. Blizny

Logo placówki

data

04.10.22
wtorek

godzina

18:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Familijne, Młodzież

Główna grafika wpisu

Malarstwo Danuty Joppek

Ekspozycja wystawy do 27 października 2022 r.

O ile słowo „ślady” implikuje pojęcie „blizny” i każda blizna jest śladem, to ślad nie zawsze jest blizną, dlatego użyłam obu pojęć. Idąc przez życie zostawiamy ślady, często nawet o tym nie myśląc. Ale często też świadomie kreujemy dorobek, który po nas zostanie (Emerson – „nie idź tam, dokąd może prowadzić ścieżka. Idź tam, gdzie nie ma ścieżki i zostaw swój ślad”). Życzę nam wszystkim, aby ślady przez nas pozostawione były piękne. A blizny, które są świadectwem ran, jakie nam – powiedzmy – życie zadało, niech będą świadectwem, że nie przeczekaliśmy tego życia w krzakach lecz coś się działo, coś robiliśmy.

Wystawę dedykuję Eli i Elfie

Danuta Joppek

1989 – dyplom PWSSP Poznań, promotor prof. Wacław Twarowski, 1990 – dyplom PWSSP Gdańsk, promotor prof. Włodzimierz Łajming.

Uprawia głównie malarstwo. Kuratorka i współorganizatorka wystaw w kraju i za granicą, w tym autorskiego cyklu międzynarodowych wystaw zbiorowych „W drodze…” oraz cyklu „Grunt to Rodzinka”. Autorka tekstów analitycznych o sztuce. Jaj obrazy inspirują poetów i pisarzy. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych oraz udział w zbiorowych w kraju i za granicą, głównie we Francji. (…) delikatna, krucha, jak woal: ona czuje dotyk pędzla, czuje tkankę malarską i presję płótna. Wrażliwa, pracowita, myśląca – prawdziwa artystka. Bardzo ją lubię, popieram sercem (…) fragment wypowiedzi prof. Kazimierza „Kacha” Ostrowskiego zanotowanej przez Jacka Kotlicę w 1998.

Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki, trzykrotnie Marszałka Województwa Pomorskiego, zdobyła trzykrotnie Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska. Dwa razy otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury oraz Nagrodę Specjalną Marszałka Województwa Pomorskiego. Artystka mieszka i tworzy na Wyspie Sobieszewskiej oraz w Nicei (Francja).

Specjalne podziękowania

dla red. Stanisława Seyfrieda, Mariusza Karmana, Centrum Wypoczynkowe KARMAN Gdańsk Świbno oraz Remigiusza Dorawy

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trójmiasto.pl , Radio Gdańsk.pl

Logo Wyspa Skarbów

Aktualności

Grafika komputerowa na czerwonym tle napis moc ognistego smoka, po prawej stronie czerwony smok.

_6 czerwca 2024

8. Karnawał Latawców “MOC ognistego SMOKA | Lista laureatów konkursu latawcowego

8. Karnawał Latawców "MOC ognistego SMOKA" za nami. Było po prostu magicznie! Doskonała pogoda...

8. Karnawał Latawców “MOC ognistego SMOKA | Lista laureatów konkursu latawcowego

Grafika komputerowa na czerwonym tle napis moc ognistego smoka, po prawej stronie czerwony smok.

8. Karnawał Latawców “MOC ognistego SMOKA” za nami. Było po prostu magicznie!

Doskonała pogoda, idealny wiatr do puszczania latawców, nieprzerwane kolejki do każdej z naszych atrakcji, przepyszna wata cukrowa… i główni bohaterowie wydarzenia – latawce. Dziękujemy, że ponownie wróciliście na sobieszewską plażę i odbyliście razem z nami niezapomnianą podróż do Chin.

Poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów konkursu latawcowego 8. Karnawału Latawców „MOC OGNISTEGO SMOKA” zorganizowanym przez Wyspę Skarbów GAK, 2.06.2024

Jury w składzie:
1. ANNA MILARSKA – przewodniczący jury
2. MIECZYSŁAWA CIERPIOŁ – członek jury
3. FAN XIAODONG – Konsul Generalny Chińskiej Republiki Ludowej w Gdańsku – członek jury

przyznało następujące nagrody:

KATEGORIA PODSTAWOWA

Nagroda Specjalna w wysokości 2000 zł ufundowana przez Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku: Tomasz i Ania Sidorko za latawiec „Smok z Wyspy”.

KATEGORIA ZAAWANSOWANA

I Nagroda 100o zł fundator Aste: Paweł, Iga i Leon Abramowicz – za latawiec „Sunfyre”.

II Nagroda 700 zł fundator Gdański Archipelag Kultury: Karol, Tadzio i Róża Meissner – za latawiec „Smok”.

III Nagroda 400 zł fundator Gdański Archipelag Kultury: Mariola Cembik – za latawiec „Głowa ognistego smoka”.

Ponadto:

Nagroda Konsula Generalnego Chińskiej Republiki Ludowej:

– Kategoria podstawowa: Kosma Śliwiński za latawiec „Błękitny smok”.

– Kategoria zaawansowana: Zygmunt Desecki za latawiec „Głowa smoka”.

 

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zgłosili swoje prace do konkursu. Do zobaczenia za rok!

 

na zielonym tle żółty napis Przyroda na warsztat! po prawej stronie ludzik z kwiatów.

_3 czerwca 2024

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego! Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archip...

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.

na zielonym tle żółty napis Przyroda na warsztat! po prawej stronie ludzik z kwiatów.

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego!

Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archipelag Kultury  przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. „Przyroda na Warsztat!” to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Wkrótce ruszą zapisy, a więc śledźcie nasze media społecznościowe i stronę.

Oto nasz program:

 

Magiczne Kadry: kreatywne warsztaty animacji poklatkowej

Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej. Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka będzie miał okazje rysować i animować kadry filmu, które potem połączymy w magiczną opowieść. Podczas warsztatów skupimy się na pięknie natury, a inspiracją będą obiekty przyrody, które znajdują się w okolicach domów kultury.

Prowadzenie:  Justyna Aksinowicz/ Olga Kalaban *

*informacje o prowadzących znajdziecie na końcu

Szczegóły:

 • Trzydniowe warsztaty dla dzieci 10 – 13 lat.
 • Maksymalna liczba osób – 10
 • Koszt całościowy warsztatów – 50 zł/ osoba

Harmonogram:

 

15, 17, 19 lipca G 11:00 – 14:00/ Stacja Orunia GAK
22, 24, 26 lipca G 11:00 – 14:00/ Projektornia GAK w Brzeźnie
5, 7, 9 sierpnia G 11:00 – 14:00/  Plama GAK na Zaspie
19, 21, 23 sierpnia G 14:00 – 17:00/  Gama GAK w Letnicy

Łowcy dźwięków: inspirujące warsztaty z nagrań terenowych

Dołączcie do nas i odkryjcie magię dźwięków tuż za rogiem! Podczas spacerów odkryjecie dźwięki okolicy i stworzycie unikalne nagrania. Szum liści, śpiew ptaków oraz inne dźwięki z okolicy mogą stać się prawdziwym słuchowiskiem.

Prowadzenie: Krzysztof “Arszyn” Topolski

 

Szczegóły:

 • 2 dni warsztatów/ jednego dnia nagrania a drugiego montaż/ warsztaty dla młodzieży 13+
 • Maksymalna liczba osób – 10
 • Koszt całościowy warsztatów – 50 zł/ osoba

Harmonogram:

 

08-09 lipca G 11.00 – 14.00 / Winda GAK/ Teatr Leśny we Wrzeszczu
15-16 lipca G 11.00 – 14.00 / Wyspa Skarbów na Wyspie Sobieszewskiej
22-23 lipca G 11.00 – 14.00/ Dom Sztuki GAK na Stogach
26-26 lipca G 11.00 – 14.00/ Scena Muzyczna GAK na Oruni

Co w trawie piszczy: kreatywne warsztaty plastyczne

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.

Prowadzenie: Gosia Zamorska/ Małgorzata Michalak „Czas dziecka”

Szczegóły:

 • 2 dni warsztatów/ jednego dnia spacer a drugiego zajęcia plastyczne/ warsztaty dla dzieci 6+
 • Maksymalna liczba osób – 10
 • Koszt całościowy warsztatów – 50 zł/ osoba

Harmonogram:

 

08 – 09 lipca G 10-12:30/ Stacja Orunia GAK
10 -11 ipca G 10:00-12:30 Winda GAK/ Teatr Leśny we Wrzeszczu
18 – 19 lipca G 10:00-12:30/ Wyspa Skarbów GAK na Wyspie Sobieszewskiej
29 – 30 lipca G 10:00-12:30/ Projektornia GAK w Brzeźnie
30 – 31 lipca G 13:30-16:00/ Gama GAK w Letnicy
01 – 02 sierpnia G 13:00-15:30/ Scena Muzyczna GAK na Oruni
05 -06 sierpnia G 10:00 – 12:30/ Dom Sztuki GAK na Stogach
05 – 06 sierpnia G 13:30-16:00/ Plama GAK na Zaspie

 

Jeśli bardzo chcesz wziąć udział w projekcie, ale przeżywasz tymczasowe trudności finansowe, napisz do nas na adres edukacja@gak.gda.pl. Opisz swoją sytuację, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

 

Kto poprowadzi warsztaty:

 

OLGA KALABAN – art-terapeutka, art-coach, artystka, wszechstronna kreatywna osobowość. Przeprowadziła osobistą wystawę malarską w Odessie (Ukraina, 2009), przygotowuje wystawę w Gdańsku w 2025. Przygotowała scenografię do spektakli na Scenie Dramatycznej (2019), a także napisała kilka książek o arteterapii i innych unikalnych narzędziach artystycznych dla psychologów pracujących z dorosłymi i dziećmi.
Od 2015 roku Olga prowadzi autorskie warsztaty twórcze z kreatywnego rysunku, a od 2018 roku naucza artystycznego kierunku neurografiki psychologów i pedagogów. Olga dużo pracuje z wideo, biegle posługuje się technikami kreatywnego montażu i w każdym zwykłym przedmiocie dostrzega twórcze rozwiązanie.

KRZYSZTOF „ARSZYN” TOPOLSKI –artysta dźwiękowy, perkusista, autor projektów z dziedziny muzyki i sztuki dźwięku. Zajmuje się field recordingiem, akustyczną ekologią i krajobrazem akustycznym. Tworzy w kręgu współczesnej muzyki improwizowanej, ilustracyjnej, elektroakustycznej oraz komputerowej.

GOSIA ZAMORSKA – edukatorka przyrodnicza, poetka, obserwatorka ptaków. Prowadzi spacery przyrodnicze dla dzieci i dorosłych. Prezeska Fundacji Generacja, działaczka w Klubie “Wrzeszczak”, założycielka gdańskiej szkoły Haiku.

MAŁGORZATA MICHALAK – pedagożka, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, miłośniczka natury i obserwatorka leśnego życia. Stworzyła projekt “Czas dziecka” – przestrzeń odkrywania, doświadczania i tworzenia w bliskości i w zgodzie z naturą. W codziennej pracy inspiruje się filozofią Reggio Emilia. Interesuje się edukacją naturalną oraz rękodziełem. Towarzyszy dzieciom w ich codzienności, w której doświadczają i poznają świat oraz odkrywają siebie w świecie. Wierzy, że bycie blisko natury uwrażliwia dzieci na przyrodę, kontaktuje je z własnymi zasobami i pozwala im wyrazić się na wiele sposobów.

 

 

 

 

 


 

zrealizowano ze środków “Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023”

 

 

 

 

Grafika z animowanym szopem i napisem

_22 maja 2024

Zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami kulturalnymi w Gdańsku? Zapisz się do naszego ne...

Zapisz się do newslettera!

Grafika z animowanym szopem i napisem

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami kulturalnymi w Gdańsku? Zapisz się do naszego newsletter GAKtualności!

 
Otrzymuj regularne informacje o warsztatach, koncertach, wystawach i wielu innych atrakcjach organizowanych przez gdańskie domy kultury. Nie przegap żadnej okazji do kulturalnych przeżyć!

Każdy kto zapisze się na naszego newslettera może dołączyć do Klubu GAKu, a w nim czekają na Was: informacje zza kulisy i konkursy z nagrodami.