Logo GAK

placówki

Kadra GAK

Kadra

Monika Dylewska-Libera

Dyrektorka Gdańskiego Archipelagu Kultury

sekretariat@gak.gda.pl

Anna Kikolska

p.o. Głównej Księgowej

anna.kikolska@gak.gda.pl

Sandra Masłyk

Kierowniczka Działu Organizacyjno-Administracyjnego GAK

502 738 739

sandra.maslyk@gak.gda.pl

Monika Jarząbek

Kierowniczka Zespółu Komunikacji

504 043 495

komunikacja@gak.gda.pl

Kinga Szmelkowska

Specjalistka ds. kancelarii Sekretariat GAK

58 306 66 76

sekretariat@gak.gda.pl

Sabina Czaboćko

Specjalistka ds. organizacyjnych

sabina.czabocko@gak.gda.pl

Agnieszka Dzidkowska

Specjalistka ds. administracyjnych

agnieszka.dzidkowska@gak.gda.pl

Ewa Gryckiewicz

Specjalistka ds. zamówień publicznych

ewa.gryckiewicz@gak.gda.pl

Katarzyna Dymek-Kuśmierska

Inspektorka ochrony danych osobowych

katarzyna.dymek@gak.gda.pl

Agata Ruda

Specjalistka ds. księgowości

agata.ruda@gak.gda.pl

Katarzyna Skoczylas

Specjalistka ds. księgowości

Alina Tarejlis

Kierowniczka Kadr i Rachuby Płac

alina.tarejlis@gak.gda.pl

Magdalena Dahm

Specjalistka ds. kadr i rachuby płac

Anna Rolewicz-Madej

specjalistka ds. rozliczeń / KASA GAK

Anna Ryniec

Specjalistka ds. księgowości

Violetta Sitarz

Kierowniczka Domu Sztuki GAK

Marzena Dramińska

Kierowniczka Gamy GAK

marzena.draminska@gak.gda.pl

Tomasz Kowaliński

zastępca kierownika Sceny Muzycznej GAK ds. zarządzania Placem Zebrań Ludowych

tomasz.kowalinski@gak.gda.pl

Katarzyna Andrulonis

Kierowniczka Plamy GAK

katarzyna.andruloni@gak.gda.pl

Mateusz Brodowski

Kierownik Projektorni GAK

mateusz.brodowski@gak.gda.pl

Piotr Chrzanowski

Kierownik Sceny Muzycznej GAK

piotr.chrzanowski@gak.gda.pl

Laura Haras

Kierowniczka Teatru GAK

laura.haras@gak.gda.pl

Beata Dunajewska

Kierowniczka Windy GAK

beata.dunajewska@gak.gda.pl

Beata Szalkowska

Kierowniczka Wyspy Skarbów GAK

beata.szalkowska@gak.gda.pl

Wojciech Chylewski

Kierownik Artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca Gdańsk GAK

wojciech.chylewski@gak.gda.pl