Logo GAK

placówki

Nasz zespół GAK

Kadra

Monika Dylewska-Libera

Dyrektorka Gdańskiego Archipelagu Kultury

sekretariat@gak.gda.pl

Agnieszka Herzog-Fiebig

Specjalistka ds. obsługi biura/Asystentka Dyrektorki

sekretariat@gak.gda.pl

Anna Kikolska

Główna księgowa

anna.kikolska@gak.gda.pl

Sandra Porożyńska

Kierowniczka Działu Organizacyjno-Administracyjnego GAK

sandra.porozynska@gak.gda.pl

Monika Jarząbek

Kierowniczka Zespołu Komunikacji

504 043 495

komunikacja@gak.gda.pl

Agnieszka Dzidkowska

Specjalistka ds. administracyjnych

agnieszka.dzidkowska@gak.gda.pl

Ewa Gryckiewicz

Specjalistka ds. zamówień publicznych

ewa.gryckiewicz@gak.gda.pl

Katarzyna Dymek-Kuśmierska

Inspektor ochrony danych osobowych/ specjalista ds. administracyjnych

daneosobowe@gak.gda.pl

Agata Ruda

Zastępca Głównej Księgowej

agata.ruda@gak.gda.pl

Alina Tarejlis

Kierowniczka Kadr i Rachuby Płac

alina.tarejlis@gak.gda.pl

Magdalena Dahm

Specjalistka ds. kadr i rachuby płac

Anna Rolewicz-Madej

specjalistka ds. rozliczeń / KASA GAK

Violetta Sitarz

Kierowniczka Domu Sztuki GAK

Marzena Dramińska

Koordynatorka ds. Seniorów

marzena.draminska@gak.gda.pl

Tomasz Kowaliński

Kierownik ds. zarządzania Placem Zebrań Ludowych

tomasz.kowalinski@gak.gda.pl

Katarzyna Andrulonis

Kierowniczka Plamy GAK

katarzyna.andrulonis@gak.gda.pl

Mateusz Brodowski

Kierownik Projektorni GAK

mateusz.brodowski@gak.gda.pl

Piotr Chrzanowski

Kierownik Sceny Muzycznej GAK

piotr.chrzanowski@gak.gda.pl

Laura Haras

Kierowniczka Teatru GAK

laura.haras@gak.gda.pl

Beata Dunajewska

Kierowniczka Windy GAK

beata.dunajewska@gak.gda.pl

Beata Szalkowska

Kierowniczka Wyspy Skarbów GAK

beata.szalkowska@gak.gda.pl

Sara Warzyńska

Kierowniczka Gamy GAK

sara.warzynska@gak.gda.pl

Anna Karasińska

Kierowniczka Stacji Orunia GAK

anna.karasinska@gak.gda.pl

pies rasy buldog angielski.

Luna Lucynka

Pełnomocniczka ds. Animal Friendly

tel. 58 306 66 76