Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Winda

GAK

Winda

Wrzeszczańska Winda zawiaduje Teatrem Leśnym w Parku Jaśkowej Doliny (Gdańskie Noce Jazsowe, Świętojańskie Bluesowanie, Muzyka Bez Granic) i Ogólnopolskim Festiwalem Sztuk Autorskich i Adaptacji Windowiskiem, które odbywa się w Teatrze Wybrzeże. Organizuje także Wrzeszczańskie Dni Muzyki Organowej.

W samym budynku prowadzi warsztaty teatralne, taneczne, muzyczne i związane ze sztukami plastycznymi, przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Sierpień 2021

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry

07 Lipiec - 01 Wrzesień

Podwieczorki przy muzyce

muzyka

Podwieczorki przy muzyce

Logo placówki

data

07.07.21
środa

godzina

18:00

wstęp

bezpłatny

adres

Park de Gaulle'a, Gdańsk Wrzeszcz

dla kogo?

Dzieci, Familijne, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu
Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny i Winda GAK zapraszają na cykl koncertów pt.
Podwieczorki przy muzyce.
Spotykamy się w środowe popołudnia w Parku de Gaulle’a
7 lipca 18:00
Jacek Kulesza Trio feat. Marzena Sikała “Przepis na Dobro”
28 lipca 18:00
Zespół Jak Zwał Tak Zwał “Ironiczny pop”
4 sierpnia 18:00
Zespół ULTRAmaryna “Pójdźmy w Tango”
1 września 18:00
Mikołaj Sikała ”Solowy koncert fortepianowy na początek roku szkolnego”
Wstęp bezpłatny
Zadanie sfinansowano ze środków
Rady Dzielnic Wrzeszcz Górny

06 Sierpień

Festiwal Ireny Jarockiej

Festiwal Ireny Jarockiej Data: 6 sierpnia 2021 g. 19:00 Miejsce: Teatr Leśny, Gdańsk Jaśkow...

muzyka

Festiwal Ireny Jarockiej

Logo placówki

data

06.08.21
piątek

godzina

19:00

wstęp

20zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli, Familijne, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu

Festiwal Ireny Jarockiej

Data: 6 sierpnia 2021 g. 19:00

Miejsce: Teatr Leśny, Gdańsk Jaśkowa Dolina 45

Bilety: 20 zł (do nabycia na 2h przed rozpoczęciem w kasie Teatru)

www.festiwaljarockiej.pl
facebook.com/festiwaljarockiej

 • ___pokaż cały opis

  Miasto Gdańsk konsekwentnie honoruje swoją wielką gwiazdę, piosenkarkę, aktorkę Irenę Jarocką.
  Na terenie V Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku-Oliwie, którego jest absolwentką,  znajduje się ławeczka jej imienia. Również w Gdańsku-Oliwie, w pobliżu miejsca gdzie mieszkała i wychowywała się, funkcjonuje od kilku lat skwer im. Ireny Jarockiej. Już wkrótce na jego terenie zostanie odsłonięty przepiękny pomnik artystki. Kilka miesięcy temu wizyta  w Gdańsku jej męża Michała Sobolewskiego zaowocowała jeszcze jednym wydarzeniem.  Z inicjatywy Fundacji Ireny Jarockiej i Winda GAK, przy współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury i Urzędem Miasta Gdańska przystąpiono do organizacji Festiwalu Ireny Jarockiej w Teatrze Leśnym w Gdańsku w dniu 6 sierpnia br. jako imprezy cyklicznej.

  Festiwal ma na celu promowanie wokalistów, którzy są u progu kariery w świecie muzyki i piosenki. Ich udział w konkursie wokalnym ma pomóc zaprezentować się szerszej publiczności, a ufundowane nagrody pomóc utorować  drogę do początków kariery na zawodowej estradzie i w kontakcie z mediami.

  Ogłoszony konkurs zaskoczył organizatorów. Napłynęły zgłoszenia z kraju i zagranicy. Ostatecznie jury rozpatrzyło 51 zgłoszeń. W składzie jury znaleźli się profesjonaliści: Krystyna Stańko, Krzysztof „Jary” Jaryczewski i Joanna Kraińska. Wysoki poziom spowodował dwukrotne obrady, w wyniku których jury do finału  zakwalifikowało trzy laureatki. To JULIA MIKA z Bytomia, MARZENA MATYLA z Wrocławia i JULIA LEJMAN z Warszawy. Podczas Festiwalu zostaną ponownie poddane ocenie jury i stoczą bój o Kryształowe Motyle Ireny Jarockiej. Laureaci podczas koncertu przy akompaniamencie grupy muzycznej wykonają po 4 piosenki z repertuaru gwiazdy, w tym każdy kultową piosenkę autorstwa Wojciecha Trzcińskiego (muzyka) i Jerzego Kleynego (słowa) pt. „Odpływają kawiarenki”.

  Prawdziwą gwiazdą tego wieczoru będzie ALICJA MAJEWSKA, która zaśpiewa swoje największe przeboje przy akompaniamencie wybitnego kompozytora, pianisty, aranżera, dyrygenta, twórcy wielu przebojów polskich gwiazd – Włodzimierza Korcza.  Alicja Majewska, decyzją kapituły złożonej z organizatorów, została uhonorowana specjalną nagrodą dla polskiej wokalistki, która włożyła ogromny wkład w rozwój i popularyzację muzyki i piosenki.

  Organizatorzy i Winda GAK przygotowali wiele niespodzianek m. innymi:

  – wystawę pt. Twarze i Piosenki, ze zdjęciami autorstwa Renaty Pajchel, która dokumentowała swoimi zdjęciami postacie największych gwiazd polskiej estrady.

  – projekcję filmu fabularnego pt. „Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka” z Ireną Jarocką w roli głównej

  – stoisko z wydawnictwami związanymi z Ireną Jarocką. Swoje 3 książki poświęcone piosenkarce będzie prezentować i podpisywać znana publicystka, biografistka, autorka biografii wielu gwiazd –  Mariola Pryzwan.

  – wyjątkowe stoisko Bytów Browar Kaszubski głównego partnera wydarzenia

  – widzowie  mogą liczyć na poczęstunek kawą firmy Profi Coffe i słodycze z motylkami Ireny Jarockiej od Cukierni Piekarni ERES.

  Wśród widzów pojawią się też artyści, którzy blisko współpracowali i przyjaźnili się  z Ireną Jarocką oraz wierni od kilkudziesięciu lat fani z całego kraju.

  Cały koncert będzie rejestrowany i emitowany bezpośrednio w internecie przez PePeTV z Niemiec.

  Informacji o Festiwalu udziela Dyrektor Artystyczny – Wojciech Korzeniewski 602 297 251

   

  Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Archipelag Kultury, Winda GAK, Fundacja Ireny Jarockiej

  Partnerzy: Bytów Browar Kaszubski, Mega Music, Audio Planet, Soul Records, Trefl, Korzenie Rocka muzeum muzyki, Piekarnia-Cukiernia Eres, Profi Coffe

  Patronat medialny: Radio Gdańsk, trójmiasto.pl, gdansk.pl, Dziennik Berliński, Pepe TV

Galeria:

07 Sierpień

Gdańskie Noce Jazsowe – Benefis

7 sierpnia 2021 godzina 19:00 Teatr Leśny, Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 45 Bilety 20 zł do nab...

muzyka

Gdańskie Noce Jazsowe – Benefis

Logo placówki

data

07.08.21
sobota

godzina

19:00

wstęp

20zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli, dorośli młodzież seniorzy, Familijne, Seniorzy

Główna grafika wpisu

7 sierpnia 2021 godzina 19:00

Teatr Leśny, Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 45

Bilety 20 zł do nabycia przed koncertem

Winda GAK zaprasza na Festiwal Gdańskie Noce Jazsowe. Pierwszego dnia odbędzie się Benefis Irka Wojtczaka.

Wystąpią: Przemek Dyakowski, Krystyna Stańko, Lena Gruszczyńska Wojtczak, Piotr Mania, Adam Żuchowski, Kuba Staruszkiewicz, Mikołaj Wojtczak, Tomasz Ziętek, Tomasz Dąbrowski, Kamil Piotrowicz, Maciej Obara, Ola Tomaszewska, Kamil Pater, Patryk Stachura, Krzysztof Szmańda, Maciej Cieślak, Irek Wojtczak

Przedstawiamy: Magda Kuraś

Bilety w cenie 20zł do nabycia od godziny 17:00 w dniu koncertu.

 • ___pokaż cały opis

  7 sierpnia 2021

  Już pierwszy koncert tegorocznych Gdańskich Nocy Jazsowych zapowiada się niezwykle ciekawie. Irek Wojtczak, bohater BENEFISU to postać, której nie da się umieścić w żadnej kategorii. Multiinstrumentalista ze wskazaniem na saksofon, kompozytor, performer, edukator, lider zespołów The Bees' Knees i Folk Five, ale przede wszystkim MUZYK.

  Od wielu lat tworzy muzykę nie kategoryzując jej. W wielu projektach Irka inspiracją jest polska muzyka ludowa, ale nie stroni od udziału w nietuzinkowych projektach (wykonanie koncertu op. 35 Dmitrija Szostakowicza z udziałem muzyków improwizujących, SHIMB – muzyka improwizowana inspirowana życiem mrówki farmerki).

  Irek współpracuje też z muzykami nowojorskimi takimi jak David Murray, Joe Fonda, Herb Robertson czy Dave Douglas. Jego nowojorska płyta „Folk Five” uzyskała świetne recenzje czołowych amerykańskich krytyków w magazynach takich jak All About Jazz czy The New York City Jazz Record.

  Irek z nikim się nie ściga, żyje i tworzy we własnym rytmie.

  Wśród gości koncertu pojawi się rodzina Irka: żona Lena Gruszczyńska – śpiewaczka oraz syn Mikołaj – filozof i pasjonat muzyki współpracujący z ojcem przy różnych projektach.

  Po tym koncercie można spodziewać się wszystkiego, przede wszystkim jednak – dobrej muzyki.

   

  27 sierpnia 2021

  Drugi dzień festiwalu to koncert „Gitarą i głosem” gdzie pojawia się dwa ciekawe projekty gitarzystów: SUPER GROVER 3.0 Marcina Wądołowskiego i HIPOKAMP Marka Napiórkowskiego z gościnnym udziałem Adama Pierończyka, przedzielone ciemnym głosem młodej wokalistki Natalii Capelik-Muiangi.

   

  28 sierpnia 2021

  Trzeci dzień to tradycyjnie ODLOT, czyli miejsce na nietuzinkowe projekty muzyczne. Pierwszym gościem będzie Yarosh Organ Trio z gościnnym udziałem Dominika Wani, a koncert i Festiwal zakończy koncert IMPRESSIONS IN COLOURS Izabelli Effenberg (Niemcy/Polska), wibrafonistki grającej również na mbirze, harfie szklanej i innych dziwnych instrumentach. Gościem specjalnym będzie urodzona i mieszkająca w Szwajcarii, polsko-japońska wokalistka o niezwykłym głosie i technice Yumi Ito.

  Zapraszamy serdecznie!

biały napis piknic pod spodem pomarańczowy rockowy, poniżej mniejszymi literami dj FiFi, ikona gwiazdki, dj Jaca, ikona gwiazdki, vj Deruba, czcionka nieregularna, w tle ciemne zdjęcie, uniesione ręce ludzi, w prawym dolnym rogu zygnet Winda Gak, biały prostokąt i trójkąt

13 Sierpień

Piknic Rockowy

13 sierpnia 2021 g 19:00 Teatr Leśny Gdańsk Wrzeszcz

muzyka

Piknic Rockowy

Logo placówki

data

13.08.21
piątek

godzina

19:00-00:00

wstęp

bezpłatny

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli

Główna grafika wpisu

13 sierpnia 2021 g 19:00

Teatr Leśny Gdańsk Wrzeszcz

Tego jeszcze nie było w Teatrze Leśnym !
Zapraszamy Was na Piknic Rockowy,
podczas którego na scenie zagrają dwie legendy rockowych imprez:
DJ FiFi i DJ Jaca !

Na specjalnie ustawianych ekranach,
zobaczycie wizualizacje w wykonaniu VJ Deruba.

To jednak nie koniec atrakcji! Swoją premierę będzie miała wyjątkowa wystawa Legendy Polskiego Rocka poświęcona artystom lat 80tych, przygotowana przez Korzenie Rocka.

Bilety: 10zł do nabycia na 2h przed wydarzeniem.
Rezerwacji nie prowadzimy, ilość miejsc ograniczona

rysunek przedstawiajacy ciemny las z foletowym tłem, na pierwszym planie napis harce po bokach dwa latajace swietliki

14 Sierpień

H a r c e

14 sierpnia 2021 godzina 19:00 wstęp 10 zł

muzyka

H a r c e

Logo placówki

data

14.08.21
sobota

godzina

19:00

wstęp

10zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli

Główna grafika wpisu

14 sierpnia 2021

godzina 19:00

wstęp 10 zł

H a r c e po raz kolejny w Teatrze Leśnym!
Tańce i zabawa przy muzyce najlepszych DJ trójmiejskiej sceny.
zagrają:
ABĒDI
Jazxing
Radek Cyman
Evius
las oświeci : Deruba
wpląs: 10zł
bilety do nabycia na 2h przed rozpoczęciem i w trakcie imprezy!
po harcowaniu, już tradycyjnie idziemy kontynuować zabawę do klubu ZIEMIA.

21 Sierpień

Młodzi Alternatywni

21 sierpnia 2021 godzina 19:00 bilety 20 zł

muzyka

Młodzi Alternatywni

Logo placówki

data

21.08.21
sobota

godzina

19:00

wstęp

20zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Główna grafika wpisu

21 sierpnia 2021

godzina 19:00

bilety 20 zł

Kolejna edycja „Młodzi Alternatywni” przed nami !
Na scenie trójmiejska alternatywa:
O wizualizacje zadba Deruba 
Koncert poprowadzi Kamil Wicik !
Bilety: 20zł, do nabycia w kasie na 2h przed koncertem.
Ilość biletów ograniczona!

27 Sierpień

Gdańskie Noce Jazsowe – Gitarą i głosem

muzyka

Gdańskie Noce Jazsowe – Gitarą i głosem

Logo placówki

data

27.08.21
piątek

godzina

19:00

wstęp

20zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

Główna grafika wpisu
Winda GAK zaprasza na Festiwal Gdańskie Noce Jazsowe. Drugiego dnia Festiwalu na scenie wystąpią:
 • MAREK NAPIÓRKOWSKI
 • HIPOKAMP FEAT ADAM PIEROŃCZYK
 • MARCIN WĄDOŁOWSKI
 • – SUPER GROVER 3.0
 • NATALIA CAPELIK MUIANGA
Bilety w cenie 20zł do nabycia od godziny 17:00 w dniu koncertu.
 • ___pokaż cały opis

  7 sierpnia 2021

  Już pierwszy koncert tegorocznych Gdańskich Nocy Jazsowych zapowiada się niezwykle ciekawie. Irek Wojtczak, bohater BENEFISU to postać, której nie da się umieścić w żadnej kategorii. Multiinstrumentalista ze wskazaniem na saksofon, kompozytor, performer, edukator, lider zespołów The Bees' Knees i Folk Five, ale przede wszystkim MUZYK.

  Od wielu lat tworzy muzykę nie kategoryzując jej. W wielu projektach Irka inspiracją jest polska muzyka ludowa, ale nie stroni od udziału w nietuzinkowych projektach (wykonanie koncertu op. 35 Dmitrija Szostakowicza z udziałem muzyków improwizujących, SHIMB – muzyka improwizowana inspirowana życiem mrówki farmerki).

  Irek współpracuje też z muzykami nowojorskimi takimi jak David Murray, Joe Fonda, Herb Robertson czy Dave Douglas. Jego nowojorska płyta „Folk Five” uzyskała świetne recenzje czołowych amerykańskich krytyków w magazynach takich jak All About Jazz czy The New York City Jazz Record.

  Irek z nikim się nie ściga, żyje i tworzy we własnym rytmie.

  Wśród gości koncertu pojawi się rodzina Irka: żona Lena Gruszczyńska – śpiewaczka oraz syn Mikołaj – filozof i pasjonat muzyki współpracujący z ojcem przy różnych projektach.

  Po tym koncercie można spodziewać się wszystkiego, przede wszystkim jednak – dobrej muzyki.

   

  27 sierpnia 2021

  Drugi dzień festiwalu to koncert „Gitarą i głosem” gdzie pojawia się dwa ciekawe projekty gitarzystów: SUPER GROVER 3.0 Marcina Wądołowskiego i HIPOKAMP Marka Napiórkowskiego z gościnnym udziałem Adama Pierończyka, przedzielone ciemnym głosem młodej wokalistki Natalii Capelik-Muiangi.

   

  28 sierpnia 2021

  Trzeci dzień to tradycyjnie ODLOT, czyli miejsce na nietuzinkowe projekty muzyczne. Pierwszym gościem będzie Yarosh Organ Trio z gościnnym udziałem Dominika Wani, a koncert i Festiwal zakończy koncert IMPRESSIONS IN COLOURS Izabelli Effenberg (Niemcy/Polska), wibrafonistki grającej również na mbirze, harfie szklanej i innych dziwnych instrumentach. Gościem specjalnym będzie urodzona i mieszkająca w Szwajcarii, polsko-japońska wokalistka o niezwykłym głosie i technice Yumi Ito.

  Zapraszamy serdecznie!

28 Sierpień

Gdańskie Noce Jazsowe – Odlot

muzyka

Gdańskie Noce Jazsowe – Odlot

Logo placówki

data

28.08.21
sobota

godzina

19:00

wstęp

20zł

adres

Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

dla kogo?

Dorośli, Familijne, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu
Winda GAK zaprasza na Festiwal Gdańskie Noce Jazsowe.
Trzeciego dnia Festiwalu z cyklu Odlot zaprezentują się na scenie:
IUMI ITO
YAROSH ORGAN TRIO
FEAT DOMINIK WANIA
Bilety w cenie 20zł do nabycia od godziny 17:00 w dniu koncertu.
 • ___pokaż cały opis

  7 sierpnia 2021

  Już pierwszy koncert tegorocznych Gdańskich Nocy Jazsowych zapowiada się niezwykle ciekawie. Irek Wojtczak, bohater BENEFISU to postać, której nie da się umieścić w żadnej kategorii. Multiinstrumentalista ze wskazaniem na saksofon, kompozytor, performer, edukator, lider zespołów The Bees' Knees i Folk Five, ale przede wszystkim MUZYK.

  Od wielu lat tworzy muzykę nie kategoryzując jej. W wielu projektach Irka inspiracją jest polska muzyka ludowa, ale nie stroni od udziału w nietuzinkowych projektach (wykonanie koncertu op. 35 Dmitrija Szostakowicza z udziałem muzyków improwizujących, SHIMB – muzyka improwizowana inspirowana życiem mrówki farmerki).

  Irek współpracuje też z muzykami nowojorskimi takimi jak David Murray, Joe Fonda, Herb Robertson czy Dave Douglas. Jego nowojorska płyta „Folk Five” uzyskała świetne recenzje czołowych amerykańskich krytyków w magazynach takich jak All About Jazz czy The New York City Jazz Record.

  Irek z nikim się nie ściga, żyje i tworzy we własnym rytmie.

  Wśród gości koncertu pojawi się rodzina Irka: żona Lena Gruszczyńska – śpiewaczka oraz syn Mikołaj – filozof i pasjonat muzyki współpracujący z ojcem przy różnych projektach.

  Po tym koncercie można spodziewać się wszystkiego, przede wszystkim jednak – dobrej muzyki.

   

  27 sierpnia 2021

  Drugi dzień festiwalu to koncert „Gitarą i głosem” gdzie pojawia się dwa ciekawe projekty gitarzystów: SUPER GROVER 3.0 Marcina Wądołowskiego i HIPOKAMP Marka Napiórkowskiego z gościnnym udziałem Adama Pierończyka, przedzielone ciemnym głosem młodej wokalistki Natalii Capelik-Muiangi.

   

  28 sierpnia 2021

  Trzeci dzień to tradycyjnie ODLOT, czyli miejsce na nietuzinkowe projekty muzyczne. Pierwszym gościem będzie Yarosh Organ Trio z gościnnym udziałem Dominika Wani, a koncert i Festiwal zakończy koncert IMPRESSIONS IN COLOURS Izabelli Effenberg (Niemcy/Polska), wibrafonistki grającej również na mbirze, harfie szklanej i innych dziwnych instrumentach. Gościem specjalnym będzie urodzona i mieszkająca w Szwajcarii, polsko-japońska wokalistka o niezwykłym głosie i technice Yumi Ito.

  Zapraszamy serdecznie!

Logo Winda

Aktualności

_16 czerwca 2021

Teatr Leśny 2021

Kalendarz wydarzeń w Teatrze Leśnym lato 2021 Czysta forma / spektakl dyplomowy Kinga Wyderka...

Teatr Leśny 2021

Kalendarz wydarzeń w Teatrze Leśnym lato 2021

Czysta forma / spektakl dyplomowy
Kinga Wyderka

22 czerwca 2021 g. 18:00
wstęp bezpłatny
Dołącz na Facebooku

Świętojańskie Bluesowanie
Natalia Sikora, Pokój nr 3, Marek MacCarron Trio
25 czerwca 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Windą do lata
spektakl Pchła Szachrajka, muzyka na żywo, warsztaty rękodzieła

26 czerwca 2021 g. 12:00 – 16:00
wstęp bezpłatny
Dołącz na Facebooku

Missa Gratiatoria
Akademicki Chór UG, Dominik Kisiel, Dominik Bukowski, Zuzanna Jargieło, 
26 czerwca 2021 g. 20:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Teatr Czwarte Miasto: Pchła Szachrajka
03 lipca 2021 g. 12:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Teatr Czwarte Miasto: Książe Papusz
10 lipca 2021 g. 12:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Teatr Czwarte Miasto: Opowiedział Dzięcioł Sowie
17 lipca 2021 g. 12:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Kino po zachodzie słońca: Biały Potok
18 lipca 2021 g. 21:30
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Teatr Czwarte Miasto: Kajtuś Czarodziej
24 lipca 2021 g. 12:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Kino po zachodzie słońca: Oto my
25 lipca 2021 g. 21:30
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Teatr Czwarte Miasto: Kosz
31 lipca 2021 g. 12:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Kino po zachodzie słońca: Sound of Metal
01 sierpnia 2021 g. 21:00
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Festiwal Ireny Jarockiej
Alicja Majewska, Koncert laureatów konkursu wokalnego, Kino letnie: Motylem Jestem

06 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Gdańskie Noce Jazsowe – Benefis
Benefis Irka Wojtczaka, przedstawiamy: Magda Kuraś

07 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Kino po zachodzie słońca: Żegnajcie głupcy
08 sierpnia 2021 g. 21:00
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

PikniC RoCkowy
DJ FiFi, DJ Jaca, VJ Deruba

13 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Harce
ABĒDI, Jazxing, Radek Cyman, Evius, Deruba

14 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Kino po zachodzie słońca: Palm Springs
15 sierpnia 2021 g. 21:00
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

in PROGRESS
Koncerty muzyki elektronicznej

20 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 10zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)

Młodzi alternatywni
Majlo, Leon Krześniak, Keatsu, Deruba

21 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Kino po zachodzie słońca: Babyteeth
22 sierpnia 2021 g. 21:00
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Gdańskie Noce Jazsowe – Gitarą i głosem
Marek Napiórkowski, Hipokamp Feat Adam Pierończyk, Marcin Wądołowski
– Super Grover 3.0, Natalia Capelik Muianga

27 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Gdańskie Noce Jazsowe – Odlot
Iumi Ito, Yarosh Organ Trio feat Dominik Wania

28 sierpnia 2021 g. 19:00
Bilety: 20zł (do nabycia w kasie na 2h przed rozpoczęciem)
Dołącz na Facebooku

Kino po zachodzie słońca: Lato ’85
29 sierpnia 2021 g. 21:00
Bilety: 12zł (do nabycia w kasie na 0,5h przed rozpoczęciem) lub na www.interticket.pl

Regulamin wydarzeń w Teatrze Leśnym

ręce mężczyzny grającego na gitarze

_9 czerwca 2021

Wracają zajęcia – gitara i pianino

Miło nam poinformować, że wznowiliśmy zajęcia indywidualne w Windzie GAK. Startujemy z zajęcia...

Wracają zajęcia – gitara i pianino

ręce mężczyzny grającego na gitarze

Miło nam poinformować, że wznowiliśmy zajęcia indywidualne w Windzie GAK.

Startujemy z zajęciami indywidualnymi. Godziny ustalamy bezpośrednio z instruktorami:
Na zajęcia z gitary zaprasza Maciek Sawczuk tel. 509 806 079
Na zajęcia z gry na pianinie zaprasza Lidia Zhukova tel. 694270479
Więcej informacji na stronie zajęcia
kremowe tło, po środku kobiałka z ośmioma jajkami pomalowanymi w jednolite kolory. U góry napis Wesołych Świąt, poniżej logo Winda GAK

_2 kwietnia 2021

Wesołych Świąt życzy Winda

Ciepłych i rodzinnych świąt wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu życzy ...

Wesołych Świąt życzy Winda

kremowe tło, po środku kobiałka z ośmioma jajkami pomalowanymi w jednolite kolory. U góry napis Wesołych Świąt, poniżej logo Winda GAK

🐣🌿🐥
Ciepłych i rodzinnych świąt wielkanocnych
oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu
życzy wesoła ekipa Winda GAK