Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Projektornia

GAK

Projektornia

Projektornia GAK mieści się w Gdańsku Brzeźnie, w niewielkiej odległości od morza. Nazwa klubu wywodzi się od sali projekcyjnej, znajdującej się w placówce i tym samym nawiązuje do tradycji kinowej tego miejsca.

Działalność Projektorni ukierunkowana jest na społeczność lokalną, a także turystów, odwiedzających latem Brzeźno. Organizowane przez klub imprezy nawiązują często do dawnych historii z życia nadmorskiego kurortu, bądź też służą promocji artystów działających w dzielnicy.

maj 2022

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry

28 maj

Święto Sąsiadów

I udało się! Po pandemicznych latach ponownie spotkamy się na obchodach DNI SĄSIADÓW W BRZEŹNIE. ...

spotkanie

Święto Sąsiadów

Logo placówki

data

28.05.22
sobota

godzina

12:00-18:00

wstęp

bezpłatny

adres

ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

dla kogo?

Dorośli, Dzieci, Familijne, Młodzież, Seniorzy, wszyscy

Główna grafika wpisu

I udało się! Po pandemicznych latach ponownie spotkamy się na obchodach DNI SĄSIADÓW W BRZEŹNIE.

28 maja wraz z Radą Dzielnicy Brzeźno, Fundacją Sprawni Inaczej oraz Hevelianum Domem Zdrojowym zapraszamy na boisko za Projektornią GAK, gdzie od godz. 12:00 będziemy wspólnie świętować, biesiadować i dobrze się bawić. Wszystko po sąsiedzku.

PROGRAM
12:00 Spektakl familijny „Kosz” Teatru Czwarte Miasto
13:00 sąsiedzkie powitanie i pokazy taneczne
13:30 Otwarty Dom Zdrojowy – zwiedzanie z przewodnikiem /ul. Zdrojowa 2/
13:40 Wspólny taniec sąsiadów
14:00 Scena muzyków Brzeźna
14:40 Sąsiedzka gimnastyka + animacja grupy Street Bus
15:00 Otwarty Dom Zdrojowy – zwiedzanie z przewodnikiem /ul. Zdrojowa 2/
16:00 Koncert zespołu Inkolinia

A co oprócz tego?
W godzinach 13:00-16:00 zapraszamy na celebrowanie wspólnego stołu sąsiedzkiego (zachęcamy do przyniesienia własnych wypieków, sałatek, lub innych przekąsek!), grillowanie z Radą Dzielnicy, warsztaty tworzenia bomb kwietnych /Hevelianum/, warsztaty plastyczne z Fundacją Sprawni Inaczej, występy Klubu Seniora „Pod cisem i Północna 5”, warsztaty kuglarskie z Marcinem Krzywańskim, konkurs plastyczny „Namaluj sąsiada”, wymiennik roślinny oraz ławeczka sąsiedzkich historii Archiwum społecznego.
Naszymi darczyńcami są: Supersam Lewiatan, „Czarnej Kozy Zagroda”, Salon fryzjerski „Matrix”, „Przystanek Kawa”, piekarnia „Muszelka”, którym bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród.

Do 20 maja czekamy na zgłoszenia osób, które muzykują i chciałyby wystąpić na scenie plenerowej w czasie imprezy. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1209357239871516/?ref=newsfeed

Logo Projektornia

Aktualności