Powrót do GAKu Logo GAK
KUP BILET
Logo GAK

placówki

Gdańskie Lodowisko

GAK

Gdańskie
Lodowisko

Gdańskie LODOWISKO GAK, to bardzo popularny w sezonie zimowym obiekt miejski zarządzany od 2008 roku przez Gdański Archipelag Kultury. Każdego roku z myślą o mieszkańcach Gdańska i okolic oferujemy do dyspozycji miłośniczek i miłośników zimowego szaleństwa pełnowymiarową taflę, miejsce wspaniałej zabawy i rekreacji dla całych rodzin i grup zorganizowanych.

Statystyki mówią same za siebie – obiekt w sezonie zimowym odwiedza od 100 000 do 150 000 osób. Wykorzystując możliwości techniczne i potencjał przestrzeni, oprócz działalności stałej, pod czaszą pneumatyczną, popularnie zwaną: „gdańskim balonem” organizowane są również cykliczne imprezy okolicznościowe m. in.: Mikołajki i Walentynki na Lodowisku GAK, podczas których obiekt zyskuje specjalnie na te okazje przygotowywane stylowe dekoracje, efektowne świetlne aranżacje a w jego wnętrzu rozbrzmiewa muzyka na żywo. W ostatnim sezonie na popularności zyskują również urządzane na Lodowisku GAK integracyjne imprezy firmowe.

Na szczególną uwagę zasługują również, prowadzone przez Gdański Curling Club, zajęcia z curlingu, inaczej zwanego „szachami na lodzie”, które odbywają się na specjalnie w tym celu wybudowanym torze. Tą wyjątkową dyscyplinę uprawia zarówno młodzież, jak i dorośli. Wszystkich amatorów łyżew z Trójmiasta i okolic zapraszamy na gdańskie Lodowisko GAK. Nasz obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta (Plac Zebrań Ludowych), co zapewnia idealne warunki dojazdu zarówno dla osób zmotoryzowanych (sąsiedztwo Ronda Ofiar Katynia), dla których zapewniamy dużą liczbę miejsc parkingowych, jak i dla osób korzystających z transportu publicznego (bezpośrednia bliskość przystanków tramwajowych, autobusowych i dworca PKP).

Gdańskie Lodowisko GAK działa przez cały sezon zimowy.

lipiec 2024

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry

Nie znaleziono wydarzeń spełniających wybrane kryteria...

Logo Gdańskie Lodowisko

Aktualności

_12 marca 2024

Wypełnij ankietę!

Stwórz z nami ofertę zajęć w domach kultury GAK! Podziel się Swoimi pomysłami i stwórz razem z...

Wypełnij ankietę!

Stwórz z nami ofertę zajęć w domach kultury GAK!

Podziel się Swoimi pomysłami i stwórz razem z nami przyjazne domy kultury w Gdańsku.
Wypełnij krótką ankietę i pomóż nam przygotować ciekawą ofertę zajęć artystycznych i wydarzeń kulturalnych w naszych domach kultury.

Odpowiedzi w ankiecie zajmą nie więcej niż 5 minut.

Twoja opinia jest dla nas ważna i pomoże nam przygotować atrakcyjną ofertę.

Czekamy na Twoje propozycje – Ankieta

 

Dziękujmy,
Gdański Archipelag Kultury
Wasze domy kultury w Gdańsku.

 

_12 marca 2024

Koniec sezonu na lodowisku

Zakończyliśmy sezon zimowy na lodowisku. Ponad 97 064 osób odwiedziło Gdańskie lodowisko w tym...

Koniec sezonu na lodowisku

Zakończyliśmy sezon zimowy na lodowisku.

Ponad 97 064 osób ❗odwiedziło Gdańskie lodowisko w tym sezonie. Łącznie sprzęt wypożyczono 52 179 razy.

Dziękujemy Wam bardzo, że nas tak licznie odwiedzaliście. Nie mówimy „do widzenia”, a „do zobaczenia”.

Przez cały rok jesteśmy dla Was w 8 gdańskich domach kultury 👉  Dom Sztuki GAK, Gama GAK, Plama GAKProjektornia GAK, Scena Muzyczna GAK, Stacja Orunia GAK, Winda GAK i Wyspa Skarbów GAK.

Nie zostawimy cię na lodzie!  Zostań z nami na naszym profilu na Facebooku GAK Gdańskie Lodowisko, żeby być na bieżąco z tym co się dzieje w domach kultury Gdańskiego Archipelagu Kultury.