Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Wyspa Skarbów

GAK

Wyspa
Skarbów

Wyspa Sobieszewska to kreatywny relaks i wolność tworzenia! Dodatkowo działa u nas małe muzeum Wincentego Pola.

GAK Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3
80-680 Gdańsk

Godziny otwarcia:
w dni robocze: 10:00 – 18:00
w weekendy placówka nieczynna.

Na przełomie maja i czerwca organizujemy, na plaży w Sobieszewie, barwny, Karnawał Latawców. Co roku, ogłaszamy Międzynarodowy Konkurs na Ekslibris i Małą Formę Graficzną. Możesz wpaść do nas podczas Europejskiej Nocy Muzeów.

wrzesień 2022

Kalendarz wydarzeń:

wyczyść filtry
zdjęcie obejmujących się kobiety i mężczyzny w ludowych strojach na tle pola i drzew, niebieski filtr

11 wrzesień

Połączeni dziedzictwem

Europejskie Dni Dziedzictwa W programie: Zapad, oddwieczerz czy waga? - dzień otwarty Izby ...

spotkanie
wystawa

Połączeni dziedzictwem

Logo placówki

data

11.09.22
niedziela

godzina

9:00 - 16:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Młodzież

Główna grafika wpisu

Europejskie Dni Dziedzictwa

W programie:

  1. Zapad, oddwieczerz czy waga? – dzień otwarty Izby Pamięci Wincentego Pola w ramach Rajdu rowerowego „Rowerowa Wyspa” Fundacji Familly Challenge
  2. „Wisła w dokumencie archiwalnym” – oprowadzanie z kustoszem
  3. Mapa dźwiękowa Wisły na Mazowszu Piotra Dąbrowskiego

Ponadto o godz. 12.00  zapraszamy na „Tkaniny Barwione Naturą” – prezentację prac uczestników warsztatów Katarzyny C Marciniak w ramach jej projektu „Natura i jej ślady” realizowanego w projekcie stypendialnym „Bliskość Natury” MKiDN. Autorami prac są: Zofia Malinowska, Ula Szubarczyk, Małgorzata Szubarczyk, Sabina Berlińska, Patrycja Jessa, Izabela Parkitna, Justyna Różycka – Łągwa, Anna Aniola, Marzena Kaczmarek, Wiola Grabowska, Hania Grabowska, Magdalena Hinz – Wójcicka, Małgorzata Karsznia, Anna Szyndlar, Ewelina Szkuat, Sandra Merki, Paweł Jarczewski.

Patronat medialny:

Gdansk.pl

tkanina z odbitymi wzorami liści w ciemnozielonych kolorach

27 sierpień - 03 wrzesień

Tkaniny barwione naturą

27 sierpnia (sobota) 2022 g 11:00-14:00 / 15:00 – 18:00 3 września (sobota) 2022 g 11:00-14:00...

warsztat

Tkaniny barwione naturą

Logo placówki

data

27.08.22
sobota

godzina

11:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Młodzież, Seniorzy

Główna grafika wpisu

27 sierpnia (sobota) 2022

g 11:00-14:00 / 15:00 – 18:00

3 września (sobota) 2022

g 11:00-14:00

Zapraszamy na cykl warsztatów artystycznych pod tytułem “Natura i jej ślady” prowadzonych przez artystkę Katarzynę C Marciniak w ramach projektu stypendialnego “Bliskość Natury” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na 3 godzinnych warsztatach powstaną tkaniny przy użyciu jedynie surowca botanicznego (liście, zioła, rośliny).

„Podzielę się moją wieloletnią wiedzą i stworzymy tkaniny techniką  ecoprint nazywaną zamiennie drukiem botanicznym, ecodrukiem czy barwieniem kontaktowym. Technika ta polega na bezpośrednim przeniesieniu barwnika z surowca botanicznego na powierzchnię włókna. Dzięki temu uzyskamy szczegółową odbitkę rośliny jaką używamy do procesu bądź abstrakcyjny obraz. To będzie nasz powrót do tradycji posługiwania się barwnikami naturalnymi.” – mówi Katarzyna C Marciniak.

Warsztaty są bezpłatne, ale na zajęcia prosimy przynieść zebrane po drodze rośliny.

Wykonane podczas warsztatów prace pokażemy na wspólnej wystawie tkanin 11 września 2022. Gorąco prosimy o pozostawienie swoich prac do zakończenia wystawy.

Prowadząca: Katarzyna C Marciniak

Artysta plastyk ze specjalizacją z grafiki warsztatowej i dyplomem z rysunku w pracowni prof. Stanisława Góreckiego w roku 1995 roku na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Członkini Związku Artystów Polska Sztuka Użytkowa w Warszawie. Od wielu lat poszukuje własnych form wyrazu w tkaninie artystycznej oraz prowadzi własną pracownię jedwabiu, skupiającą się na działalności artystycznej i edukacyjnej. Od kilku lat tworzy cykl tkanin w technice ecoprint, głównie jedwabnych, pod wspólnym tytułem Ślady Natury, w których tylko „maluje naturą”. Wystawy indywidualne i zbiorowe Lublin, Rzeszów, Ciechanowiec, Mielnik, Białowieża, Warszawa, Milanówek, Krosno, Gdańsk, Łomża, Lublin, Radomsko, Toruń, Słowacja, Ukraina.

Zapisy:

do 25.08 2022 na termin 27.08.2022
do 1.09.2022 na termin 3.09.2022
tel. 58 323 91 15 / e-mail: wyspaskarbow@gak.gda.pl
Ilość miejsc ograniczona

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trójmiasto.pl , Radio Gdańsk

Na lewej połowie ilustracja błękitnego kwiatu na niebieskim tle, po prawej stronie zdjęcie ceramicznej kuli z nieregularnymi wzorami w odcieniach brązu.

09 wrzesień - 30 wrzesień

Tajemniczy ogród / Kreatywne

W programie: Wernisaż wystawy Agnieszki Gewartowskiej „Tajemniczy ogród”. Ekspozycja wystawy...

wystawa

Tajemniczy ogród / Kreatywne

Logo placówki

data

09.09.22
piątek

godzina

18:00

wstęp

bezpłatny

adres

Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

dla kogo?

Dorośli, Familijne, Młodzież

Główna grafika wpisu

W programie:

  1. Wernisaż wystawy Agnieszki Gewartowskiej „Tajemniczy ogród”. Ekspozycja wystawy do 30.09.2022
  2. Wernisaż wystawy ceramiki „Kreatywne”. Ekspozycja wystawy do 23.09.2022

Tajemniczy ogród

Agnieszka Gewartowska (ur. w  1975) Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom na Wydziale Malarstwa i Grafiki w 2001 roku. Stopień doktora uzyskała w 2022 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artystka sztuk wizualnych, zajmująca się malarstwem, grafiką artystyczną, rysunkiem i instalacjami typu site specific. Uczestniczka ponad 90 wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą, między innymi w Szwecji, Niemczech, Kanadzie, Japonii, Korei, Chinach, na Litwie. Wielokrotnie nagradzana stypendiami, nagrodami i wyróżnieniami. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych jak i w Muzeach Sztuki Współczesnej.

„(…) W jej artystycznym świecie powstają rzeczy, zjawiska, obiekty, które mogą pomóc nam myśleć głębiej, zobaczyć dalej przez to, że są one bardzo zmysłowe, wnoszą do naszej wyobraźni ów szczególny aspekt życia – archetypalną potrzebę materialności istnienia, wobec i mimo szerzącego się i reklamowanego materializmu post- postnowoczesności oraz potrzebę dotyku i wreszcie najważniejsze – ciągle się w nas odradzająca potrzeba piękna (…)”

Zbigniew Mańkowski, fragment do twórczości Agnieszki Gewartowskiej, wystawa pt.: „Piękno utracone”/ „Lost beauty”, Galeria Wydziału Grafiki ASP w Gdańsku, Dom Angielski, 2014 r.

Kreatywne

Wystawa prezentuje ceramikę powstałą głównie w alternatywnych wypałach raku, jak również – jako nowe doświadczenie – w eksperymentalnych technikach saggar i copper matte. Prace te, o unikalnym, niepowtarzalnych charakterze stanowią rezultat twórczych działań uczestniczek pracowni ceramicznej Wyspy Skarbów GAK. Autorki szlifowały swój warsztat m.in. pod kierunkiem artysty – rzeźbiarza Krystyny Andrzejewskiej-Marek, która prowadziła pracownię przez 16 lat.

Alicja Bielska – z wykształcenia biolog. Pracuje na Wyspie Sobieszewskiej i tutaj również od kilkunastu lat aktywnie realizuje swoją ceramiczną pasję. Ceni ceramikę powstałą w alternatywnych wypałach, dlatego wciąż jest otwarta na nowe wyzwania i eksperymenty. Ceramika na ścianie jest jej ulubioną formą prezentacji i artystycznego wyrazu. Uczestniczka wielu ceramicznych wystaw zbiorowych, jak również kilku indywidualnych: „W ceramicznej aurze” – Stary Spichlerz Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (2016); „Pośród żywiołów” – Wyspa Skarbów GAK w Gdańsku Wyspa Sobieszewska (2016/17); „Głębokie zanurzenie” – Galeria artystyczna „Szary Ganek” w Pruszczu Gdańskim (2018); „Blisko Natury” – Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku (2021/22).

Anna Rachocka – z wykształcenia specjalista chorób oczu. Po ukończeniu aktywności zawodowej czynnie realizuje się na malarskim, graficznym i ceramicznym polu.  Z pasją zakłada i uprawia ogród będący po części inspiracją jej artystycznych projektów, a po części miejscem ich ekspozycji. Uczestniczka wielu zbiorowych wystaw malarskich.
Członkini Nadbałtyckiego Stowarzyszenia Plastyków im. M. Mokwy w Gdańsku. W 2020 roku nagrodzona z rąk Prezydenta Miasta Gdańska za „Autoportret” w kategorii rysunek, w ramach 37 Przeglądu Twórczości NSP.

Justyna Różycka-Łągwa – inżynier elektronik, miłośniczka przyrody i żywiołów, od lat zafascynowana materią ceramiczną. Kocha eksperymentowanie, doświadczanie nowych rzeczy, poznawanie przez działanie. Ceramika jest dla niej przejawem niedeterministycznej natury świata, inspirującej do jeszcze większej otwartości na to, co przynosi życie. Wierząc w magiczną moc procesu tworzenia buduje z gliny elementy życia, które często mają dopiero w nim zaistnieć lub zadziałać. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych Pracowni Ceramicznej Wyspy Skarbów GAK

Anna Wiśniewska – z zawodu ekonomista. Tajniki ceramicznego warsztatu poznaje dopiero od roku, ale z zaangażowaniem i radością aktywnie działa w ceramicznej przestrzeni odkrywając w sobie nowe pokłady artystycznych możliwości. Inspiracje do swoich prac czerpie głownie z natury. Kocha góry, lubi podróżować, czytać książki i malować.

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trójmiasto.pl , Radio Gdańsk.pl

Logo Wyspa Skarbów

Aktualności

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

_27 października 2022

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na...

Wyniki 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną

Duże zbliżenie na bursztyn z pęcherzykami powietrza i zarysowaniami.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY

W dniu 21 października 2022, jury 11. Międzynarodowego Konkursu na Ekslibris i Małą Formę Graficzną, w składzie:

  • Gedymin Jabłoński, wykładowca Pracowni Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – przewodniczący jury
  • Monika Dylewska-Libera – dyrektorka Gdańskiego Archipelagu Kultury
  • Robert Pytlos – koordynator Miasta Gdańska ds. Bursztynu
  • dr hab. Sławomir Fijałkowski, pracownia Designu Eksperymentalnego na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku, Kurator targów AMBERIF
  • dr Mariusz Sładczyk, dziekan Wydziału Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
  • dr Łukasz Butowski – prodziekan Wydziału Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

na posiedzeniu w Bibliotece Gdańskiej Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku, po obejrzeniu 253 prac nadesłanych na konkurs przez 123 autorów postanowiło przyznać następujące nagrody

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI TRADYCYJNE

  1. NAGRODA

Ryszard Baloń (Polska) za pracę „Ex libris Muzeum Bursztynu – Wielki Młyn w Gdańsku” (nagroda finansowa 4000 zł brutto)

  1. NAGRODA
    Kamil Kocurek (Polska) za pracę „Amber Structure II” (nagroda finansowa 3000 zł brutto)
  2. NAGRODA
    Joanna Paljocha (Polska) za pracę „Amber 03” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

EKSLIBRIS I MAŁA FORMA GRAFICZNA / TECHNIKI KOMPUTEROWE

  1. NAGRODA
    Paweł Delekta (Polska) za pracę „Uwięzione w przeszłości II” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)
  2. NAGRODA
    Mariusz A. Dański (Polska) za prace: Exlibris – J(akub) Sz(aran) i Exlibris – G(rzegorz) D(ańsk)i (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
  3. NAGRODA
    Krzysztof Marek Bąk (Polska) za zestaw prac: Ekslibris Bronisław Bąk 1, Ekslibris Bronisław Bąk 2, Ekslibris Bronisław Bąk 3 (nagroda finansowa 700 zł brutto)

NAGRODY SPECJALNE

  • Nagroda Specjalna Gdańskiego Archipelagu Kultury
    • Andrzej Rułka (Polska) za zestaw prac: „Ex Libris T.A.B”, „Ex Libris O.H.”, „Ex Libris A.R.”
      (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagrody Specjalne Andrzeja Stelmasiewicza, Założyciela Fundacji Wspólnota Gdańska

    • Martin R. Baeyens (Belgia) za pracę „Exlibris Gdańsk Community Foundation” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
    • Nazar Syrotiuk (Ukraina) za pracę „Inside own eye” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)
    • Agata Dworzak-Subocz za zestaw prac: „The secret of amber I”, The secret of amber II” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna dr Anny Walczak, Dyrektora PAN Biblioteki Gdańskiej

    • Kamil Kocurek (Polska) ) za pracę „Amber Structure II” (nagroda rzeczowa)

    Nagroda Specjalna Renaty Adamowicz, Kierownika  Muzeum Bursztynu / Oddział Muzeum Gdańska

    • Elżbieta Pyra (Polska) za pracę „Energia bursztynu” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna prof. ASP dr hab. Krzysztofa Polkowskiego, Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

    • Anna Trojanowska (Polska) za pracę „Reprezentacja wizualna I” (nagroda finansowa 1000 zł brutto)

    Nagroda Specjalna Ryszarda Ulińskiego, Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników

    • Svetlana Claude (Francja) za pracę „Les hermes des heliades” (nagroda finansowa 2000 zł brutto)

    Protokół z posiedzenia jury (PL)

    Minutes of the jury meeting (ENG)

     

_21 października 2022

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów! PONIEDZIAŁEK 15:30 - 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat 16:30 ...

Tygodniowy rozkład zajęć

Planuj tydzień z Wyspą Skarbów!

PONIEDZIAŁEK

15:30 – 16:30 PLASTYKA DLA MALUCHA 3-6 lat
16:30 – 17:30 PLASTYKA 7-15 lat
16:45 – 17:45 BALET 4-10 lat
18:00 – 19:00 POLSKI DLA UKRAINY
19:00 – 20:00 ZUMBA

WTOREK

9:00 – 10:00 GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
16:00 – 17:30 TANIEC 8-12 lat

ŚRODA

17:00 – 17:45 FIT SYLWETKA
18:00 – 18:45 FIT SYLWETKA

CZWARTEK

9:00 – 10:00 GIMNASTYKA PROZDROWOTNA
13:00 – 19:45 GITARA
15:00 – 16:00 BALET 4-10 lat
16:00 – 17:30 CERAMIKA DLA DZIECI 6-12
17:30 – 19:30 CERAMIKA DLA DOROSŁYCH
18:00 – 19:00 POLSKI DLA UKRAINY

PIĄTEK

12:00 – 20:00 PIANINO
17:00 – 20:00 CERAMIKA

SOBOTA

11:00 – 19:00 zaSZYJ się na Wyspie! – raz w miesiącu

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

_24 sierpnia 2022

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK. Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub n...

Zajęcia w Wyspie Skarbów

Kolorowy napis, artystyczne zajęcia i warsztaty 2022/2023 GAK.

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia do Wyspy Skarbów GAK.
Zadzwoń (tel. 58 323 91 15) lub napisz (wyspaskarbow@gak.gda.pl) aby dowiedzieć się więcej.
Regulamin uczestnictwa w zajęciach w formie dostępnej.
Karta zgłoszenia na zajęcia w formie dostępnej.

Plastyka dla malucha

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 3 – 6 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 200 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat

Plastyka

Rozwijanie wrażliwości artystycznej i zdolności manualnych dzieci w wieku 7 – 15 lat.
Opłaty: 50 zł (jednorazowa), 120 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Ceramika

Nauka rzeźbienia w glinie poprzez zabawę i edukację od postaw. Zajęcia ceramiczne rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pogłębiają estetyczną wrażliwość, uczą pracy twórczej z obiektem, relaksują.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 350 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 90 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 6-12 lat

Ceramika

Nauka o materiałach, technologie szkliwienia, zasady kompozycji. Klasyczna rzeźba ceramiczna oraz tworzenie form.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 120 min.
Dla kogo: dorośli

Zaszyj się na Wyspie

Nauka szycia na maszynie, dostosowana do poziomu umiejętności krawieckich uczestników.
Opłaty: 150 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 480 zł (kwartalna)
Częstotliwość w miesiącu: 2 x 4 h.
Dla kogo: dorośli

Gitara / Zajęcia indywidualne

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Gitara / Zajęcia grupowe 2 osobowe

Na zajęciach wprowadzimy Was w świat muzyki i dźwięków jakie tworzy instrument. Instruktor stara się uwrażliwić wychowanków na wszelkie otaczające nas dźwięki tworzone przez przyrodę, morze, zwierzęta i urządzenia. Poznacie nuty oraz otrzymacie narzędzia do rozwijania własnej twórczości muzycznej. Nauczycie się podstawowych technik gry na gitarze. (n.p. gra gam, gra appreggio, gra akordowa) oraz koordynacji rąk. Poczujecie jak pracować z muzyką i w jaki sposób o niej myśleć.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15, młodzież, dorośli

Umuzykalnienie

Edukację muzyczną swojego dziecka, zacznij od solidnych podstaw, czyli do kształcenia słuchu. Ćwiczenia metro-rytmicznych, ćwiczenia a’vista – mają niebagatelny wpływ na kształcenie pamięci i wyobraźni muzycznej. Za to realizowanie nut głosem wraz z praktyką to czysta zabawa! Gwarancja wejścia na kolejne etapy muzycznego kształcenia z wysokiego „c”.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 150 zł (miesięczna), 400 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 kategorie grupowe wiekowe: 3-6 i 7-12 lat

Wokalistyka

Edukacja wokalna: impostacja głosu, ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, śpiew a’vista, przygotowanie repertuaru według potrzeb uczestnika.
Opłaty: 70 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15

Pianino / zajęcia indywidualne

Nauka gry na pianinie to zajęciach na których poznajemy nuty, wartości rytmiczne, uczymy się ogólnych zasad muzycznych, poznajemy technikę gry, prawidłowe ułożenie rąk oraz odpowiednią postawę ciała. Gra na pianinie kształtuje wrażliwość, rozwija słuch i pamięć muzyczną, poprawia koncentrację, koordynację oraz uczy systematyczności. Zajęcia prowadzone są indywidualnie dzięki czemu możemy dostosować program do umiejętności i poziomu gry.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 170 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 7-15 lat

Perkusja / zajęcia indywidualne

Materiał lekcji jest uniwersalny i progresywny. Ćwiczymy od podstaw i rozwijamy ćwiczenia, doskonalimy wszystkie “cnoty” perkusyjne, szkolimy technikę i muzykalność, pracujemy z metronomem i muzyką.
Opłaty: 100 zł (jednorazowa), 200 zł (miesięczna), 500 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 60 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież, dorośli

Zumba Kids

Zajęcia fizyczne łączące taniec z elementami fitnes. Proste choreografie i powtarzalne sekwencje
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 70 zł (miesięczna), 180 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: dzieci w wieku 3-6 lat, dzieci w wieku 7-15

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + poranna

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Gimnastyka prozdrowotna dla kobiet 50 + popołudniowa

Sprawdzony zestaw ćwiczeń, który pomaga w najbardziej poważnych dolegliwościach kręgosłupa
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 50 min.
Dla kogo: młodzież dorośli

Taniec

Hip-hop, Jazz-funk / Jazz-modern, Contemporary dance z elementami improwizacji / Stretching.
Wzmocnimy, zwiększymy elastyczność mięśni, zadbamy o poprawną postawę ciała, oraz ustabilizujemy oddychanie. Wszystko to w rytmie, pozytywnej energii, natomiast spokojny i liryczny styl contemporary pozwoli zrelaksować się i odnaleźć harmonię z sobą. Zajęcia zawierają elementy choreografii klasycznej.
Opłaty: 40 zł (jednorazowa), 100 zł (miesięczna), 250 zł (kwartalna)
Częstotliwość w tygodniu: 1 / 45 min.
Dla kogo: 2 grupy wiekowe: dzieci 5-8 i 8-12 lat