Logo GAK

placówki

Teatr w Blokowisku dla szkół ponadpodstawowych – Edukacja do Kultury GAK

Teatr w Blokowisku dla szkół ponadpodstawowych – Edukacja do Kultury

W ramach cyklu Teatr w Blokowisku GAK Plama przygotowaliśmy ofertę dla szkół ponadpodstawowych (młodzieży i dorosłych) obejmującą pakiety SPEKTAKL+WARSZTAT.

SMUTEK & MELANCHOLIA, zdjęcie z próby - fot. Grzegorz Mehring / gdansk.pl

SMUTEK & MELANCHOLIA, fot. Grzegorz Mehring / gdansk.pl

NAJBLIŻSZE TERMINY SPEKTAKLI DLA SZKÓŁ PONAPODSTAWOWYCH:

 

***

Nie pasuje Ci termin lub jesteś zainteresowany/-a innym spektaklem? Z przyjemnością zorganizujemy dla Twoich uczniów/studentów przedstawienie z warsztatem w inne, dogodne dla Was dni i godziny! Obecnie mamy w ofercie 4 tytuły, które idealnie nadają się do uczestniczenia dla grup ze szkół ponadpodstawowych oraz dla studentów szkół wyższych:

  • SUPERNOVA LIVE – muzyczny kryminał a po spektaklu warsztat teatralno-śledczy, koszt zorganizowania spektaklu to 20zł/1os. (nauczyciele za darmo), grupa minimum 50 osób (max.70), czas trwania spektaklu z warsztatem 2h.
  • SMUTEK & MELANCHOLIA – spektakl o depresji a po przedstawieniu warsztaty teatralne dotyczące emocji, koszt zorganizowania wydarzenia to 20zł/1os. (nauczyciele za darmo), grupa minimum 60 osób (max.80), czas trwania spektaklu z warsztatem 2h.
  • (NIE)CIERPIENIA MŁODEGO WERTERA – muzyczna, współczesna reinterpretacja klasyki, umieszczająca Wertera w klubie27, koszt zorganizowania wydarzenia to 20zł/1os. (nauczyciele za darmo), grupa minimum 60 osób (max. 80), czas trwania spektaklu z warsztatem 2h.
  • WF – WYOBCOWANIE FIZYCZNE – spektakl zrealizowany przez Małgorzatę Polakowską w formule teatru forum porusza palącą kwestię bodyshamingu, koszt zorganizowania wydarzenia to 30zł/1os. (nauczyciele za darmo), grupa minimum 60 osób (max. 80), czas trwania spektaklu z warsztatem 2h.

Na co przeznaczamy opłaty za udział w spektaklach i warsztatach? Za wpływy z biletów opłacamy artystów grających w spektaklu oraz prowadzących warsztaty. Drodzy Nauczyciele, Drodzy Wykładowcy, Drodzy Instruktorzy – wiemy, że przyprowadzając swoich uczniów/studentów do teatru jesteście w pracy, dlatego nie wymagamy od Was opłat. Staramy się być dostępni, dlatego ceny biletów za spektakl z warsztatami oscylują między 20 a 30 złotych!

Gdzie: Teatr w Blokowisku mieści się w siedzibie GAK Plama przy ul. Pilotów 11 (Gdańsk-Zaspa), 3 minut od SKM Gdańsk Zaspa

Kontakt: Tomasz Kaczorowski, kurator Teatru w Blokowisku GAK Plama tomasz.kaczorowski@gak.gda.pl

SUPERNOVA LIVE, fot. Piotr Wittman / gdansk.pl

Zapraszamy również do korzystania z bezpłatnych materiałów edukacyjnych dotyczących problematyki spektaklu “SMUTEK & MELANCHOLIA” przygotowanych przez Małgorzatę Fijas: MATERIAŁY EDUKACYJNE DO SPEKTAKLU SMUTEK&MELANCHOLIA_oprac. Magłorzata Fijas

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z kuratorem Teatru w Blokowisku GAK Plama, Tomaszem Kaczorowski: tomasz.kaczorowski@gak.gda.pl

(Nie)Cierpienia Młodego Wertera - na zdjęciu James Malcolm

(Nie)Cierpienia Młodego Wertera – na zdjęciu James Malcolm

WF – WYOBCOWANIE FIZYCZNE – na zdjęciu Małgorzata Polakowska w trakcie twórczych działań z młodzieżą

***

Szukasz spektakli dla dzieci? Obecnie mamy ofertę jednego przedstawienia, które idealnie sprawdza się jako spektakle dla przedszkoli a także jako wydarzenia urodzinowe i okazjonalne:

  • HOP W KOSMOS! spektakl dla dzieci powyżej 3.roku życia – edukacyjne, muzyczne przedstawienie o Układzie Słonecznym, koszt zorganizowania spektaklu to 1000 zł, nasza scena pomieści max. 80 widzów!

HOP W KOSMOS! – zdjęcie ze spektaklu, fot. Kinga Jarocka

***

Logotyp Edukacja Do Kultury. Gdańsk