Powrót do GAKu Logo GAK
Logo GAK

placówki

Aktualności Scena Muzyczna

[grafika; mrok, z tyłu księżyc, las i budynek kościoła oraz wieży. Most na rzece.]

_15 czerwca 2021

Gdańska Noc Świętojańska 2021 na Wyspie Sobieszewskiej: koncert zespołu Enej, widowisko słowno-muzyczne i wianki na Martwej Wiśle!

- Wierzę, że tegoroczna Gdańska Noc Świętojańska 2021 będzie dobrą okazją do bezpiecznej zabawy o...

Gdańska Noc Świętojańska 2021 na Wyspie Sobieszewskiej: koncert zespołu Enej, widowisko słowno-muzyczne i wianki na Martwej Wiśle!

[grafika; mrok, z tyłu księżyc, las i budynek kościoła oraz wieży. Most na rzece.]

Wierzę, że tegoroczna Gdańska Noc Świętojańska 2021 będzie dobrą okazją do bezpiecznej zabawy oraz celebrowania wieloletniej tradycji – mówi o wydarzeniu Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury. W tym roku tradycyjna już impreza Gdańskiej Nocy Świętojańskiej odbędzie się 20 czerwca o godz. 21:00 na Wyspie Sobieszewskiej. W programie znajdzie się koncert zespołu rockowo-folkowego Enej, widowisko słowno-muzyczne „Noc Kupały” w wykonaniu artystów Teatru GAK oraz puszczenie widowiskowych wianków na wodach Martwej Wisły. Wstęp na całe wydarzenie jest wolny. Od godz. 11:00 przez cały dzień będzie działać także nowa strefa Wyspa Drogowiec oferująca gastronomię, strefę odpoczynku i relaksu, muzykę na żywo i atrakcje dla całej rodziny. Gdańską Noc Świętojańską 2021 organizuje Gdański Archipelag Kultury oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.

Od wielu lat świętujemy w Gdańsku Noc Świętojańską, która swoją tradycję czerpie ze słowiańskiej Kupały – najkrótszej nocy w roku i czasu letniego przesilenia. W naszej kulturze to wyjątkowe święto zostało zaadaptowane poprzez obchodzenie wigilii św. Jana, które terminem zbliżone było z Nocą Kupały. W związku z połączeniem tych dwóch tradycji, Gdańska Noc Świętojańska to dziś synonim święta zabawy, ognia, księżyca, urodzaju, radości i miłości. I w tym roku ten wyjątkowy czas będziemy świętować 20 czerwca od godziny 21:00, na terenie Wyspy Sobieszewskiej.

Przez wiele lat Noc Świętojańską świętowaliśmy na Placu Zebrań Ludowych, co połączone było z Festiwalem Kolorów. W tym roku postanowiliśmy bawić się w pięknych okolicznościach Wyspy Sobieszewskiej – mówi Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej GAK, organizator wydarzenia. Tegoroczna impreza będzie składać się z trzech części: koncertu zespołu Enej, który organizowany jest przez Scenę Muzyczną GAK; widowiska słowno-muzycznego „Noc Kupały” w wykonaniu artystów Teatru GAK; oraz magicznego, widowiskowego i tradycyjnego puszczenia wianków na wodach Martwej Wisły. Od 11:00 przez cały dzień będzie działać także nowa strefa Wyspa Drogowiec, przy ulicy Turystycznej 1.

Wydarzenie o godz. 21:00 na terenie Wyspa Drogowiec rozpocznie koncert zespołu Enej – polskiego zespołu rockowo – folkowego, założonego w 2002 roku przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa. Muzyka zespołu Enej to żywe brzmienia, chwytliwe teksty oraz dawka pozytywnej energii. Po zakończeniu koncertu – koło godziny 23:15, artyści Teatru GAK przy akompaniamencie bębnów i muzyki słowiańskiej, w barwnym korowodzie, przemieszczą się razem z uczestnikami koncertu na pobliski parking. Tam odbędzie się wydarzenie słowno-muzyczne „Noc Kupały”, a artyści odtańczą przy ognisku słowiański taniec miłości. Po nim, uczestnicy udadzą się nad rzekę, aby około godziny 23:30 puścić wianki na wodach Martwej Wisły. Zakończenie wydarzenia planowane jest na godzinę 23:45.

Impreza będzie odbywać się zgodnie z zachowaniem wszystkich wymaganych zasad reżimu sanitarnego. Maksymalna liczba uczestników wynosi do tysiąca osób (max. 250 osób niezaszczepionych). Gdańska Noc Świętojańska 2021 jest organizowana wspólnie przez Gdański Archipelag Kultury oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Partnerami wydarzenia są Hotel Bartan, OSP Gdańsk-Sobieszewo i kościół pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie. Patroni medialni to gdańsk.pl, trójmiasto.pl, Radio Eska, Radio Supernova.

[EDIT 19.06.2021]

Gdy Gdańska Noc Świętojańska 2021 się skończy, pomożemy Wam wrócić do domów – dzięki uprzejmości ZTM w Gdańsku od godz. 22:30 do godz. 00:00 zostaną podstawione dodatkowe autobusy, które zostaną elastycznie włączone do ruchu na linii 112, 186 lub N9. Dodatkowe autobusy będą kursować od godziny 22:30 do północy i wystartują z przystanku „Sobieszewo” 01 (przy moście). Obowiązuje na nich stała taryfa biletowa.

UWAGA! Mimo wcześniejszych założeń, dla Waszego bezpieczeństwa, jesteśmy zmuszeni zbierać drukowane Oświadczenia dot. COVID-19 [KLIKNIJ I POBIERZ.] Pobierz, wydrukuj, wypełnij przed imprezą i daj nam je przy wejściu – zmniejszy to kolejkę przed wejściem na koncert! 

Galeria:

[grafika; wiele znakow ostrzegawczych z wykrzyknikami.]

_14 czerwca 2021

Poczekamy jeszcze na powrót zajęć stałych w Scenie Muzycznej GAK. Informacja o zwrotach płatności

Informujemy, że zajęcia stałe, które od października do czerwca odbywają się w Scenie Muzycznej G...

Poczekamy jeszcze na powrót zajęć stałych w Scenie Muzycznej GAK. Informacja o zwrotach płatności

[grafika; wiele znakow ostrzegawczych z wykrzyknikami.]

Informujemy, że zajęcia stałe, które od października do czerwca odbywają się w Scenie Muzycznej GAK, wrócą z powrotem dopiero na przełomie września i października. Z osobami, które zakupiły karnety lub wejściówki na zajęcia, które się nie odbyły, skontaktujemy się indywidualnie do końca czerwca.

Wiemy, że wielu z Was przed tą, bardzo długą, przerwą, wykupiło wejściówki i karnety na zajęcia – w najbliższym czasie będziemy kontaktować się z Wami w sprawie zwrotów. Jeżeli jednak do końca czerwca nie otrzymasz od nas wiadomości, a masz karnet na zajęcia, które z powodu pandemii się nie odbyły – napisz do nas na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl.

A już teraz możemy Wam zdradzić, że w następnym sezonie planujemy wznowienie zajęć indywidualnych, czy z języka hiszpańskiego, fotografii, poppingu, zumby czy jogi, a także kilku kulturalnych nowości. O tym Was jednak jeszcze poinformujemy – teraz czas na wakacyjne wydarzenia, które dopiero przed nami.

[grafika; beżowe tło, zielone kwiaty, szare liście i czarno-białe zdjęcie Fryderyka Chopina. Na około zielone pasy.]

_26 maja 2021

Muzyka Chopina w Parku Oruńskim. „Romantyka Fryderyka” w każdą niedzielę czerwca

W każdą niedzielę czerwca o godz. 12:00 w patio przy budynku Sceny Muzycznej GAK, oruńska placówk...

Muzyka Chopina w Parku Oruńskim. „Romantyka Fryderyka” w każdą niedzielę czerwca

[grafika; beżowe tło, zielone kwiaty, szare liście i czarno-białe zdjęcie Fryderyka Chopina. Na około zielone pasy.]

W każdą niedzielę czerwca o godz. 12:00 w patio przy budynku Sceny Muzycznej GAK, oruńska placówka Gdańskiego Archipelagu Kultury zorganizuje plenerowe spektakle słowno-muzyczne pod nazwą „Romantyka Fryderyka”. Na darmowych wydarzeniach wystąpią artyści, którzy na fortepianie wykonają najbardziej znane utwory Chopina. Swoje umiejętności w Parku Oruńskim zaprezentuje ARTur Moon, pianista, kompozytor i improwizator, a także muzycy związani z Akademią Muzyczną w Gdańsku: prof. Paweł Rydel, dr Maciej Gański i Bartosz Wiśniewski oraz pochodzące z Chin artystki Ma Ke i Han Ying. Wstęp na wydarzenia będzie bezpłatny. Obowiązują zasady sanitarne.

– W haśle „Romantyka Fryderyka” chcemy połączyć historię Parku Oruńskiego, postaci Friedricha Hoene, z muzykę naszego najwybitniejszego kompozytora  ­– mówi Marcin Szeląg, specjalista ds. organizacji imprez i promocji w Scenie Muzycznej GAK. Podobny okres życia, romantyczne wartości oraz… imię, niewątpliwie łączą te dwie osobistości. Fryderyka Chopina nikomu przedstawiać nie trzeba – to polski kompozytor i pianista, który jest uważany za jednego z najwybitniejszych kompozytorów romantycznych w historii, często nazywanym także poetą fortepianu. Fryderyk Hoene natomiast to gdański kupiec, który nabył zdewastowany w czasie wojen napoleońskich dworek z ogrodem (obecny Park Oruński), posiadłość tę odrestaurował w stylu romantycznym, a później przekazał swojej córce Emilii. To właśnie jej imię nosi dziś Park Oruński.

W każdą niedzielę o godzinie 12:00 w patio przy budynku na ulicy Nowiny 2b zostaną zorganizowane darmowe wydarzenia słowno-muzyczne. Wstęp na nie będzie darmowy, a uczestnicy będą zobowiązani do zachowania zasad reżimu sanitarnego. Podczas wydarzenia wybitni muzycy zaprezentują muzykę Fryderyka Chopina, a towarzyszyć im będzie Justyny Ślubowska – teoretyk muzyki i konferansjer, która będzie wspierać artystów słowem.

Niedzielne imprezy rozpocznie występ ARTura Moona (6.06) – międzynarodowego, niekonwencjonalnego pianisty, kompozytora i improwizatora. – Tworzę muzykę dla ludzi, by wywołała ona niezapomniane emocje, aby wczuli się w każdy akord i siłę dźwięku moich kompozycji, zamknęli oczy i przenieśli się do innych wymiarów – mówi artysta. ARTur Moon ukończył z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną I stopnia, zdobył wiele prestiżowych nagród, a od licznych fundacji i organizacji kulturalnych za wybitne osiągnięcia otrzymywał stypendia. Doświadczenie sceniczne zdobywał występując w USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Europie, a także w rodzimej Polsce. Międzynarodowe Uniwersytety Muzyczne zapraszają go również do prowadzenia warsztatów ze studentami.

Kolejnej niedzieli (13.06) Park Oruński gościć będzie Ma Ke i Han Ying, artystki pochodzące z Chin – kraju, który uważany jest za ojczyznę wielu wybitnych wirtuozów fortepianu. Ma Ke to studentka trzeciego roku studiów doktoranckich w klasie prof. Waldemara Wojtala na Akademii Muzycznej w Gdańsku i pracuje jako nauczyciel fortepianu w Art School w chińskim mieście Hegang. Han Ying to  m.in. srebrna medalistka Międzynarodowego Młodzieżowego Konkursu Pianistycznego, również doktorantka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Artystkom będzie towarzyszyć Bartosz Wiśniewski – laureat konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich, który w 2018 roku występował jako solista z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Wykonywał recitale solowe m.in. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku i w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Na koncercie wystąpi również dr Maciej Gański, związany z naszym miastem pedagog, solista i kameralista.

W kolejnym tygodniu (20.06) to właśnie Maciej Gański będzie „grać pierwsze skrzypce” na Romantyce Fryderyka. Jest doktorem gdańskiej Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w klasie fortepianu i absolwentem prestiżowych studiów podyplomowych w Danish National Academy of Music. Jest laureatem bardzo wielu konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich oraz bardzo doświadczonym muzykiem, który wystąpił na kilkuset koncertach w Polsce i zagranicą.

Program zamyka koncert (27.06) prof. Pawła Rydla, gdańskiego pianisty, kierownika Katedry Fortepianu gdańskiej Akademii Muzycznej im Stanisława Moniuszki. Prof. Rydel jest laureatem najważniejszych polskich i międzynarodowych nagród. Prowadzi także regularną działalność koncertową jako solista i kameralista, występując w wielu miejscach w Polsce i innych krajach Europy. Za swoją działalność artystyczną i pedagogiczną Paweł Rydel został uhonorowany odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej oraz Brązowym Krzyżem Zasługi.

Scena Muzyczna GAK – organizator wydarzeń – to jedna z dwóch oruńskich filii Gdańskiego Archipelagu Kultury. Produkuje największe miejskie imprezy w Gdańsku, takie jak cykl koncertów piosenki aktorskiej w Parku Oruńskim, Gdańską Noc Sylwestrową, Festiwal Kolorów Nocy Świętojańskiej oraz jest organizatorem miejskiego lodowiska na Placu Zebrań Ludowych. Na co dzień organizuje zajęcia kulturalne i wydarzenia w swojej placówce przy ulicy Nowiny 2b w Parku Oruńskim.

 

Daty koncertów:

6.06, g. 12:00 – ARTur Moon

13.06, g. 12:00 – Ma Ke, Han Ying, Bartosz Wiśniewski oraz gościnnie Maciej Gański

20.06, g. 12:00 – Maciej Gański

27.06, g. 12:00 – Paweł Rydel

Galeria:

[grafika; na beżowym tle po lewej stronie napisy, po prawej kobieta i mężczyzna ubrani w stroje plażowe, siedzą lub stoją na muszli i gramofonie. Gdzieniegdzie złote pasy ozdobne. Mężcyzna stoi przy chmurze, lecących ptakach i nutkach.]

_15 kwietnia 2021

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych [AKTUALIZACJA – 7.06]

Scena Muzyczna GAK i firma Good Taste Production zapraszają od czerwca do sierpnia na Plac Zebrań...

Letnie Brzmienia na Placu Zebrań Ludowych [AKTUALIZACJA – 7.06]

[grafika; na beżowym tle po lewej stronie napisy, po prawej kobieta i mężczyzna ubrani w stroje plażowe, siedzą lub stoją na muszli i gramofonie. Gdzieniegdzie złote pasy ozdobne. Mężcyzna stoi przy chmurze, lecących ptakach i nutkach.]

Scena Muzyczna GAK i firma Good Taste Production zapraszają od czerwca do sierpnia na Plac Zebrań Ludowych, gdzie zaprezentują cykl koncertów ,,Letnie Brzmienia”. W ramach niego odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: sanah, MROZA, duetu Kwiat Jabłoni, zespołu LemON, Nosowskiej oraz wielu innych.  

W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, porywającego pop-soulową “Aurą” Mroza, czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty zespołu LemON, KRÓLA, BARANOVSKIEGO, Nosowskiej oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie www.letniebrzmienia.pl. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w social mediach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.

Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia  od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

19 maja zostały ogłoszone nowe terminy i tym samym występujący artyści – dołączają równie perfekcyjni: Natalia Szroeder (25.07), Miuosh (8.08), Łąki Łan (14.08) oraz hania rani (15.08)! Bilety trafią do sprzedaży w piątek 21 maja o godz. 12:00 – www.eventim.pl/letniebrzmienia. 7 czerwca do grona występujących artystów dołączył Ralph Kamiński, którego koncert zostanie zorganizowany 10 lipca.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.

Głównym organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production, a współorganizatorem Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury. Partner Letnich Brzmień to galeria handlowa Forum Gdańsk i multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW. Impreza została objęta także Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska (www.gdansk.pl). Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, trojmiasto.pl oraz Onet.pl.

Galeria:

[grafika; trzy kolorowe kury na beżowym tle w kropki. Nad nimi pomarańczowy pasek i napis

_1 kwietnia 2021

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołej, bezpiecznej zabawy w lany poniedz...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

[grafika; trzy kolorowe kury na beżowym tle w kropki. Nad nimi pomarańczowy pasek i napis

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołej, bezpiecznej zabawy w lany poniedziałek!

życzą pracownicy

Sceny Muzycznej GAK

 

[zdjęcie; kobieta w czerwonym kimono siedzi przed mapą Japonii i wachlarzem. Obok na stole różowy kwiat, a przed kobietą kolorowe tasiemki i ozdobione kolorowe jajka.]

_31 marca 2021

Wielkanocne warsztaty ,,washi-tamago”

Co się stanie, gdy połączymy polską tradycję wielkanocną i japoński papier czerpany washi? Jedyne...

Wielkanocne warsztaty ,,washi-tamago”

[zdjęcie; kobieta w czerwonym kimono siedzi przed mapą Japonii i wachlarzem. Obok na stole różowy kwiat, a przed kobietą kolorowe tasiemki i ozdobione kolorowe jajka.]

Co się stanie, gdy połączymy polską tradycję wielkanocną i japoński papier czerpany washi? Jedyne w swoim rodzaju pisanki w stylu azjatyckim! Przygotowane na bazie wydmuszek, tzw. „washi tamago”, stanowią oryginalne połączenie japońskiej estetyki i rękodzieła z polską tradycją wielkanocną. Zapraszamy 1 kwietnia o godz. 19:00 na facebooka Sceny Muzycznej GAK!

Prowadząca – Rina Papadopulu – to nauczycielka i promotorka wielu japońskich sztuk, między innymi ceremonii herbacianej, wycinanych obrazów kiri-e czy zakładania kimon. Teraz postanowiła pokazać nam jak wykonać te oryginalne, wielkanocne ozdoby.

Warsztaty – z powodu pandemii Covid-19, odbędą się online. Zapraszamy na nie 1 kwietnia na godz. 19:00 na facebooka Sceny Muzycznej GAK. Warsztaty są bezpłatne, nie obowiązują na nie zapisy.

Serdecznie zapraszamy do własnoręcznego wykonania takich pisanek, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z współorganizatorem wydarzenia – Fundacją Ikigai (ikigaifundacja@gmail.com).

[zdjęcie; rollup GAK, w tle biało-niebieskie pudełka i lustro.]

_29 marca 2021

Mamy maseczki i paczki świąteczne dla potrzebujących mieszkańców dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe

Uwaga! Dotarły już do nas maseczki, które każdy potrzebujący mieszkaniec dzielnicy Orunia Górna-G...

Mamy maseczki i paczki świąteczne dla potrzebujących mieszkańców dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe

[zdjęcie; rollup GAK, w tle biało-niebieskie pudełka i lustro.]

Uwaga! Dotarły już do nas maseczki, które każdy potrzebujący mieszkaniec dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe może otrzymać za darmo. Na jednego mieszkańca przypadają 4 sztuki bezpłatnych maseczek, które można odbierać od poniedziałku do piątku, od godz. 9:00 do 16:00. Tak jak przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, tak i teraz, pomożemy także seniorom z dzielnicy w ramach akcji ,,Dobra Paczka”. Dostarczymy paczki potrzebującym, którzy mogą się do nas zgłaszać telefonicznie (507 281 324). 

,,Dobra Paczka” wspiera 3 500 seniorek i seniorów paczkami z żywnością w ramach akcji Gdańsk Pomaga. Jak informują organizatorzy,  ,,świąteczne paczki zostaną przekazane potrzebującym gdańszczankom i gdańszczanom w wieku 70+, którzy nie korzystają ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku, ale oceniają swoją sytuację jako ciężką ze względów finansowych lub zdrowotnych”. Akcja organizowana jest przez Miasto Gdańsk.

Odebrać maseczkę mogą natomiast wszyscy mieszkańcy dzielnicy. Genezę tej akcji wyjaśnia zastępca Prezydenta Miasta Gdańska, p. Piotr Borawski: „Do Gdańska dotarło już 1 mln 152 tys. sztuk maseczek jednorazowych dla mieszkanek i mieszkańców. Od czwartku, 18 marca gdańszczanki i gdańszczanie będą mogli odbierać je w kilkudziesięciu punktach zlokalizowanych w różnych częściach miasta. (…) Maseczki są przekazywane mieszkańcom bezpłatnie i wydawane będą do wyczerpania zapasów. Maseczki może odebrać każda mieszkanka i mieszkaniec Gdańska, jednakże intencją inicjatorów akcji było, aby maseczki trafiły do najbardziej potrzebujących. Warto więc rozważyć, czy inni nie potrzebują tych maseczek bardziej niż my.”.

Punkt wydawania maseczek czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 do wyczerpania zapasów.

Galeria:

[grafika; czarny but na czerwonym tle. Wokół napisy.[

_3 marca 2021

Nareszcie stacjonarnie! Koncert „Taki cud i miód” z okazji Dnia Kobiet w Scenie Muzycznej GAK

Już w najbliższą niedzielę (7.03.2021 r.) o godz. 18:00 Scena Muzyczna GAK zaprosi mieszkańców do...

Nareszcie stacjonarnie! Koncert „Taki cud i miód” z okazji Dnia Kobiet w Scenie Muzycznej GAK

[grafika; czarny but na czerwonym tle. Wokół napisy.[

Już w najbliższą niedzielę (7.03.2021 r.) o godz. 18:00 Scena Muzyczna GAK zaprosi mieszkańców do swojej placówki na wyjątkowy koncert „Taki cud i miód” z okazji Dnia Kobiet. W programie znajdą się same znane i lubiane utwory, w wykonaniu wybitnych studentów musicalu z Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz ich uczennic z Dreams Musical Academy. Koncert odbędzie się zgodnie z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego, ale będzie także transmitowany online na fanpage’u placówki. Wstęp jest wolny, nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Można powiedzieć: nareszcie! Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury znów zaprosi mieszkańców Gdańska na stacjonarny koncert do swojej placówki w Parku Oruńskim. Będzie to pierwsze wydarzenie stacjonarne realizowane w budynku instytucji od początku pandemii. Koncert „Taki cud i miód” będzie dedykowany wszystkim Paniom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, ale na wydarzenie zaproszeni są również Panowie. Koncert organizowany jest przez Scenę Muzyczną GAK we współpracy z Dreams Musical Academy – szkołą aktorstwa i musicalu, również działającą na Oruni.

Na koncercie, 7 marca o godz. 18:00, usłyszymy same nastrojowe przeboje, które znane są nie tylko melomanom. W programie znajdą się hity Hanny Banaszak, Kayah i Zbigniewa Wodeckiego, a także Stevie Wondera, Franka Sinatry i Eltona Johna. W świat piosenek o miłości i kobietach zabiorą Państwa uczennice (Paulina Grala, Natalia Bomersbach i Julia Tomaszewska) oraz wykładowcy Dreams Musical Academy – Anna Nowak oraz Krzysztof Chorzelski, którzy są także studentami musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na pianinie zagra Jakub Janoszek.

Wydarzenie odbędzie się w systemie hybrydowym (stacjonarnie i online), a w przypadku zaostrzenia obostrzeń jedynie wirtualnie. Przed wejściem na wydarzenie uczestnicy koncertu zostaną poproszeni o wypełnienie formularza kontaktowego. Na koncercie dostępnych będzie 50% wszystkich miejsc siedzących. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Anna Nowak:

Ma 21 lat, pochodzi ze Śląska, a obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Na deskach profesjonalnej sceny muzycznej debiutowała w 2014 roku w roli Louisy w spektaklu „Dźwięki Muzyki” w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Następnie dołączyła do Stowarzyszenia Teatru STEP w Chorzowskim Centrum Kultury, z którym wystąpiła w spektaklach „Rollercoaster”, „Hotel Czarna Magnolia”, „Ja się boję sama spać” oraz „Zbrodnia i kara”. Od 2018 roku kreuje główną rolę w spektaklu „Dziennik Anny Frank” w Teatrze Nowym w Zabrzu. Jest miłośniczką zwierząt, ale najbardziej kocha koty. Jej pasją jest nauka języków obcych oraz szeroko pojęta kultura popularna. Od wielu lat podróżuje po polskich i zagranicznych teatrach by oglądać i porównywać spektakle, szczególnie musicalowe.

Krzysztof Chorzelski:

Student trzeciego roku musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od najmłodszych lat związany ze śpiewem. Uczeń Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku – Wrzeszczu w klasie śpiewu dr hab. Liliany Górskiej. Debiutował na scenie w Pałacu Młodzieży w Gdańsku. Obecnie związany z Akademią Artystyczną w Gdańsku, gdzie można go zobaczyć w produkcjach „Kosmos” oraz „Co Ty Powiesz”. Zawsze radosny, ogromny fan jeleni i herbaty.

Jakub Janoszek:

Trójmiejski pianista jazzowy, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Wychowanek klasy fortepianu jazzowego Włodzimierza Nahornego oraz Sławka Jaskułke. Twórca MiniAnimal project – zespołu łączącego elementy klasycznej muzyki minimalnej z improwizowanymi ideami świata jazzowego. Ze względów pandemicznych, młody artysta działa głównie ze swojego domowego studia, z którego regularnie emituje improwizowane koncerty online.

[zdjęcie; dziewczynka przy komputerze]

_18 stycznia 2021

Popping i fotografia – pandemiczne zajęcia online w Scenie Muzycznej GAK

Na czas stacjonarnego zamknięcia naszej placówki, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych za...

Popping i fotografia – pandemiczne zajęcia online w Scenie Muzycznej GAK

[zdjęcie; dziewczynka przy komputerze]

Na czas stacjonarnego zamknięcia naszej placówki, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach online! Wiele z nich odbywa się na naszym profilu na facebooku (fb.com/ScenaMuzycznaGAK), gdzie również na bieżąco umieszczamy informację o wszystkich ciekawych nowościach. Aktualnie w ofercie znajdują się zajęcia fotograficzne z Arturem Makowskim oraz popping z Adrianem Lipińskim. 

W każdy poniedziałek o godzinie 19:00 zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Artura Makowskiego -profesjonalnego fotografa i montażystę z dziesięcioletnim doświadczeniem, który na co dzień prowadzi zajęcia fotograficzne w Scenie Muzycznej GAK. Dla naszych odbiorców po drugiej stronie ekranu, Artur przygotował tutoriale pt. ,,podstawy fotografii”, podczas których opowiada o najczęściej używanych funkcjach w aparacie oraz tłumaczy do czego służą jego najważniejsze elementy, takie jak matryca, przesłona czy migawka. Zajęcia są kontynuacją feryjnych warsztatów o tej samej tematyce, które bardzo spodobały się naszym odbiorcom. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, są bezpłatne, odbywają się za pomocą transmisji live na facebooku na fanpage’u Sceny Muzycznej GAK. Zapraszamy w poniedziałki o 19:00!

Do końca stycznia zapraszamy także na wirtualne zajęcia z poppingu. Jest to styl taneczny pochodzący z USA, który polega na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki, w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Prowadzący – Adrian Lipiński – to jeden z pionierów kultury poppingowej w Polsce, mistrz w tej dziedzinie, finalista programu Mam Talent TVN. Na zajęcia tańca popping zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 17:00 na platformie Google Meet (adres: meet.google.com/kqe-amti-kic). Kurs jest bezpłatny, zapisy nie obowiązują. Na tę taneczną przygodę zapraszamy nie tylko stałych bywalców zajęć stacjonarnych, ale także nowicjuszy, którzy chcieliby dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym wyjątkowym tańcem.

[grafika; zielony budynek z życzeniami i jasnymi smugami, na szarym tle.]

_30 grudnia 2020

Tegoroczny Sylwester trochę inne niż wszystkie

W poprzednich latach o tej porze, informowaliśmy Państwa o miejskich koncertach sylwestrowych. Ja...

Tegoroczny Sylwester trochę inne niż wszystkie

[grafika; zielony budynek z życzeniami i jasnymi smugami, na szarym tle.]

W poprzednich latach o tej porze, informowaliśmy Państwa o miejskich koncertach sylwestrowych. Jak wiemy w tym roku jest to niemożliwe, a tegoroczne świętowanie Nowego Roku musi przyjąć zupełnie inną formę:

Przy współpracy z Miastem Gdańsk przygotowaliśmy pokaz multimedialny z wykorzystaniem techniki mappingu 3D, który zostanie zaprezentowany na gdańskim ,,Zieleniaku”. Specjalne widokówki będą wyświetlane 31 grudnia 2020 r. w godzinach 16:30 – 19:00 i 1 stycznia 2021 r. w godzinach 16:30 – 23:59.

Dziękujemy City Forum (firma Pameni Polska Sp. z o.o.) za udostępnienie przestrzeni!

[grafika; 3 bąbki, jedna z logotypem Sceny Muzycznej GAK, na tle granatowego nieba z kolorowymi ornamentami.]

_23 grudnia 2020

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Święta i Nowy Rok tuż, tuż - przyjmijcie od nas najlepsze życzenia!: Szanowni Państwo, z okazji...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

[grafika; 3 bąbki, jedna z logotypem Sceny Muzycznej GAK, na tle granatowego nieba z kolorowymi ornamentami.]

Święta i Nowy Rok tuż, tuż – przyjmijcie od nas najlepsze życzenia!:

Szanowni Państwo,

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzymy chwil wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Niech w życiu zawsze panuje ta niepowtarzalna świąteczna atmosfera! Wielu budujących myśli, energii potrzebnej do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów oraz wspaniałego Nowego Roku, obfitującego w pasmo sukcesów.

Serdeczne życzenia Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021 od Zespołu Sceny Muzycznej GAK!

[zdjęcie; na drewnie wypalony logotyp Sceny Muzycznej GAK, na pierścieniu czapka św. Mikołaja]

_13 grudnia 2020

Świąteczne Warsztaty Online w Scenie Muzycznej GAK

Przed świętami zapraszamy do uczestnictwa w świątecznych warsztatach online ,,Zrób to sam". Są to...

Świąteczne Warsztaty Online w Scenie Muzycznej GAK

[zdjęcie; na drewnie wypalony logotyp Sceny Muzycznej GAK, na pierścieniu czapka św. Mikołaja]

Przed świętami zapraszamy do uczestnictwa w świątecznych warsztatach online ,,Zrób to sam”. Są to warsztaty, które pomogą samodzielnie przygotować się do świąt, zrelaksować w świątecznej gonitwie oraz własnoręcznie przygotować wymarzony prezent. Zaplanowane warsztaty to:

  • 14.12.2020 r., g.18:00, fanpage fb Sceny Muzycznej GAK – Kaligrafia – jak pismem ozdobić kartkę świąteczną? Prowadzi: Kamil Gibas – historyk sztuki, doktorant nauk o sztuce Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykładowca krakowskiej szkoły kaligrafii Littera Nova;
  • 17.12.2020 r., g. 18:00, fanpage fb Sceny Muzycznej GAK – Ozdoby choinkowe metodą origami i nie tylko. Prowadzi: Anetta Gorloff-Żukowska – instruktorka zajęć z robótek ręcznych (szydełka, druty, origami) w Scenie Muzycznej GAK;
  • 18.12.2020 r., g.18:00, fanpage fb Sceny Muzycznej GAK – Trochę magii w pirografii. Wyjątkowe prezenty malowane ogniemProwadzi: Michalina Łuczak – artystka zajmująca się pirografią, właścicielka sklepu Burn Sheep Pirography;

Zapraszamy również na wyjątkowy, świąteczny koncert kolęd przygotowany przy współpracy z Wyspą Skarbów GAK. Będzie można go obejrzeć 21.12.2020 r. o godzinie 12:00 na fanpage’u Wyspy Skarbów GAK (fb.com/wyspa.gak).

[plakat; mozaika na niebieskawym tle, ustawiająca się w kształt logotypu Sceny Muzycznej GAK.]

_1 października 2020

Nowe zajęcia w scenie muzycznej – zapisz się!

Język chiński, joga, popping czy plan filmowy – różnorodne zajęcia stałe w scenie muzycznej w roku szkolnym 2020/21. W ofercie aż 18 propozycji!

Nowe zajęcia w scenie muzycznej – zapisz się!

[plakat; mozaika na niebieskawym tle, ustawiająca się w kształt logotypu Sceny Muzycznej GAK.]

JĘZYK CHIŃSKI, JOGA, POPPING CZY PLAN FILMOWY – RÓŻNORODNE ZAJĘCIA STAŁE W SCENIE MUZYCZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/21. W OFERCIE AŻ 18 PROPOZYCJI!

Tradycyjnie, początkiem października, w Scenie Muzycznej ruszyły zapisy na zajęcia stałe, które będą odbywać się do końca czerwca 2021 r. W ofercie naszej placówki znajdują się m.in. zajęcia językowe (języki: chiński, hiszpański, rosyjski), ale także kreatywne: związane z fotografią, teatrem, filmem, grą na bębnach czy robótkami ręcznymi. Aktywnym, tak jak w poprzednich latach, proponujemy taniec robotów „popping” czy zumbę, ale także jogę, która jest jedną z tegorocznych nowości. W tym roku organizowane będą także dedykowane zajęcia dla dzieci i/lub seniorów (m.in. zabawy z angielskim, warsztaty sensoryczno-plastyczne, klub seniora). Wisienką na tym wyjątkowo obfitym torcie są zajęcia indywidualne – z nauki śpiewu oraz gry na gitarze basowej lub saksofonie. Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkie zajęcia realizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wracają sprawdzone kulturalne hity

– Cześć zajęć to kontynuacja ubiegłorocznych hitów, ale lwią część oferty stanowią kulturalne nowości, które pomogą nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców – mówi Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej. Do placówki po wakacyjnej przerwie wróci m.in. język hiszpański, który będzie odbywać się w poniedziałki (180 zł/10 zajęć, dwie grupy podstawowe oraz jedna zaawansowana, co godzinę, od 17:30 do 20:30); zumba, na której będzie można ćwiczyć w poniedziałki i środy w godzinach 19:30-20:30 (20 zł/1 zajęcia, 60 zł/4 zajęcia, 90 zł/6 zajęć) oraz zajęcia fotograficzne, prowadzone przez Artura Makowskiego, czynnego fotografa. Ostatnie z proponowanych warsztatów będą odbywać się w środy (grupa początkująca) oraz w czwartki (grupa zaawansowana) w godzinach 18:00 – 19:30. Koszt to 120 zł za miesiąc. Niezmiennie, w stosunku do poprzedniego roku, funkcjonować będzie także Klub Seniora (poniedziałki, 14:00-16:00).

Nie zmieni się także oferta zajęć indywidualnych: wciąż będzie można uczęszczać na zajęcia wokalne do Agaty Walczak – wokalistki musicalowej, występującej m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni czy Scenie Relax w Warszawie; na saksofon do Marcina Janka – wybitnego gdańskiego saksofonisty; oraz na gitarę basową do Johna Leysnera – muzyka z Surinamu, który występował na największych światowych scenach. Wszystkie zajęcia indywidualne to koszt 100 zł za godzinę, termin spotkań ustalany jest indywidualnie z instruktorem.

ak jak od niemal 10 lat, w Scenie Muzycznej odbywać się będą także zajęcia z poppingu, które prowadzone są przez Adriana Lipskee’go Lipińskiego. Instruktor szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu telewizyjnego TVN Mam talent. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, podpowiadamy: popping to styl taneczny pochodzący z USA, który polega on na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni (tzw. pop) w rytm muzyki, w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. – Popping jednak to nie tylko nauka ruchów, to również wiedza, historia, styl życia, forma wyrażania siebie, wzbudzająca duże zainteresowanie innych. Zajęcia angażują zarówno wyobraźnię, jak i emocje. Rozbudzają twórczy potencjał i rozwijają umiejętności artystyczne i społeczne uczestników – mówi Adrian Lipiński, instruktor poppingu. Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godzinach: 16:30 – 17:30 – grupa podstawowa, 17:30 – 18:30 – grupa zaawansowana.

Joga czy j. chiński… nowości nadchodzą!

W naszej placówce nie zabraknie również nowości. Do oferty zajęć ruchowych dołączy joga, która będzie odbywać się w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-19:15. Cena na 4 wejścia to 100 zł (ważne miesiąc), 10 wejść to koszt 200 zł (ważne 2 miesiące), a w przypadku zajęć pojedynczych, cena jednego wejścia to 28 zł. W środę rano (9:00-10:15) specjalna wersja zajęć (nie tylko) dla seniorów, na którym ćwiczenia skupione będą wokół dbania o zdrowy kręgosłup.

Naszych odbiorców w tym roku zaprosimy także na język chiński. Zajęcia będą odbywać się we wtorki, a 10 zajęć tego języka to koszt tylko 180 zł. Uczestnicy zajęć nauczą się podstawowych zwrotów umożliwiających swobodną komunikację na wybrane tematy, ale także poznają tajniki poprawnej wymowy oraz zapisu fonetycznego głosek w j. chińskim. Zajęcia poprowadzi Martyna Szymaniak, absolwentka gdańskiej sinologii.

Z kolei kolejną językową nowość, 10 lekcyjny kurs języka rosyjskiego, poprowadzi Anna Łukiewska – tzw. „native bilingwalny”, czyli osoba posługująca się językiem na równi z językiem polskim. Na kursie uczestnicy nauczą się najważniejszych zwrotów, poznają tajniki pisania cyrylicą oraz dowiedzą się podstawowych informacji na temat kultury Rosji. Zajęcia będą odbywały się w środy w godzinach 18:15-19:15. Koszt całego kursu to 350 zł.

Uderzaj w bębny, rób origami, szyj na szydełku

Do Sceny Muzycznej, po wielu latach przerwy, powraca grupowa gra na bębnach, prowadzona przez Annę „Maszkę” Kwidzińską, która od 16 lat jest instruktorką gry na instrumentach afrykańskich i brazylijskich. Anna swoje umiejętności szlifowała, gdy mieszkała w Kenii, Tanzanii i na Zanzibarze. U Maszki będzie można nauczyć się podstawowych uderzeń oraz techniki gry na bębnie djembe i dun dun, ale również rytmów i kompozycji powstałych w Ghanie i Senegalu. W zajęciach bębniarskich może wziąć udział każdy, także osoby, które nie miały dotąd żadnego kontaktu z grą na bębnach. Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 18:30-20:30. Koszt to 40 zł (1 zajęcia), karnet: 150 zł (miesiąc) lub 400 zł (kwartał).

Pozostając przy kreatywnym tworzeniu, zapraszamy na oryginalny kurs robótek ręcznych kryjący się pod nazwą ,,Szydełka, druty, origami”. Podczas zajęć uczestnicy będą wykonywać różnorodne przedmioty za pomocą szydełka lub/oraz drutów, ucząc się ciekawych technik twórczych. W programie także tworzenie origami oraz origami modułowych – czyli figur powstających w wyniku połączenia powstałych wcześniej origami. Zajęcia będą odbywać się we wtorki w godzinach 18:00-19:00, ich koszt to 49 zł miesięcznie. Materiały na zajęcia częściowo zapewni Scena Muzyczna, inne należy przynosić indywidualnie. Pełna lista potrzebnych przedmiotów zostanie podana na pierwszych zajęciach. Aktualnie trwają zapisy, kurs nie odbywa się.

Jak napisać scenariusz filmowy? Jakie tajniki kryje plan filmowy? Mam 40 lat i chcę zagrać na scenie!

Mamy odpowiedź także na wszystkie potrzeby dotyczące twórczego działania, związanego z teatrem i filmem. Nasze zajęcia ,,plan filmowy: scenariusz, realizacja, akcja” prowadzone przez Jerzego Wójcickiego, będą składać się z trzech modułów: scenopisarstwa, teorii kinematografii i pracy na planie filmowym. Podczas zajęć uczestnicy będą szlifować warsztat pod kątem tworzenia scenariusza filmowego m.in poprzez naukę pisania dialogów, budowania postaci oraz umiejętnego wplatania zwrotów akcji. Uczestnicy będą omawiać także konkretne filmy oraz poszczególne sceny, zwracając uwagę na scenariusz, montaż i zdjęcia. Poznają także tajniki pracy na planie filmowym, zyskując praktyczną wiedzę o sztuce operatorskiej, oświetleniu oraz montażu. Zajęcia poprowadzi Jerzy Wójcicki – autor poszczególnych odcinków seriali realizowanych przez Telewizję Polsat S.A. Gdy zostanie zebrana grupa, zajęcia będą odbywać się czwartki w godzinach 18:00-20:00. Koszt wejściówki to 150 zł za miesiąc.

Nasza aktorska propozycja nie do odrzucenia, a także tegoroczna nowość dla osób 40+ to Teatr Amatorski. Jest skierowana do osób, które zawsze chciały stanąć na scenie, ale ich drogi z teatrem się rozeszły. Uczestnicy Teatru Amatorskiego sami wybiorą nazwę swojej formacji, wezmą udział w wielu warsztatach (m.in pracy nad głosem i ciałem, rozumienia tekstu, śpiewu), a także praktycznie wykorzystają nabyte umiejętności we wspólnie przygotowanym przedstawieniu. Zajęcia poprowadzi Michał Zasłona – instruktor i pedagog teatralny, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu amatorskich zespołów teatralnych dla młodzieży i dorosłych, m.in. w Mińsku Mazowieckim, Warszawie i Gdańsku. Na Teatr zapraszamy amatorów, ale również tych, którzy już działają w kołach teatralnych na terenie Trójmiasta. Po zebraniu grupy, zajęcia będą odbywać się we wtorki w godzinach 18:30-20:30. Miesięczny koszt uczestnictwa to 90 zł.

I dzieci, i seniorzy znajdą u nas swoje miejsce

Język angielski kojarzy Ci się z nudnym powtarzaniem formułek i wkuwaniem słówek i chciałbyś to zmienić? Szukasz metody, by Twoje dziecko po lekcjach uczyło się języka w przyjemnej formie? Nigdy nie miałeś/aś czasu uczyć się angielskiego, więc podczas emerytury chciałbyś nadrobić swoje braki? Skorzystaj z naszej propozycji i przyjdź na nasze „zabawy z angielskim” prowadzone przez Annę Liedke – nauczyciela z ponad 30 letnim stażem, która w swoim CV posiada m.in renomowany londyński Trinity College. Pani Anna uwielbia w nauczanie wplatać humor i taniec, co z pewnością pokaże na swoich zajęciach. W ramach zajęć zostaną zorganizowane dwie grupy – dla seniorów (osób 60+) oraz dzieci (grupa wiekowa zostanie ustalona na podstawie zgłoszeń). Koszt miesięczny zajęć to 60 zł dla seniorów i 120 zł dla dzieci. Zajęcia będą odbywać się w środy, w godzinach 15:00-16:00 dla seniorów i 16:00-17:00 dla dzieci.

Dzieci w wieku 3-6 lat zapraszamy również na zajęcia sensoryczno-plastyczne. Będą to cotygodniowe warsztaty prowadzone przez Justynę Majzel – menadżerkę kultury i pasjonatkę pracy z dziećmi. W ramach zajęć dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i umiejętności manualne. Wsparty zostanie także rozwój kompetencji intra i interpersonalnych dziecka, a także jego kreatywność oraz twórcze myślenie. Maluszki poznają różną tematykę poprzez mnogość faktur, struktur, kolorów, zapachów i smaków. Dzięki wykorzystaniu mat, dzieci poznają także rożne ciekawostki ze świata: odkryją kontynenty, kraje, tradycje oraz cuda świata i kultury. Po zebraniu grupy zajęcia będą odbywać się w środy, w godzinach 17:00-18:00. Koszt karnetu na zajęcia to 120 zł miesięcznie.

Szczegółowe opisy wszystkich oferowanych przez nas zajęć można przeczytać na stronie: Scena Muzyczna . Zapraszamy do zapisów! Obiecujemy, że każdy znajdzie u nas coś, co go zainteresuje, w dogodnym dla siebie terminie! W razie pytań lub zapisów prosimy o informację na adres scenamuzyczna@gak.gda.pl lub telefonicznie: +48515394696.

[grafika; wiele znakow ostrzegawczych z wykrzyknikami.]

_17 listopada 2020

Zajęcia stacjonarne zostają odwołane

W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o dodatkowych obostrzeniach związanych z rozprzestrzenianiem

Zajęcia stacjonarne zostają odwołane

[grafika; wiele znakow ostrzegawczych z wykrzyknikami.]

W związku z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego o dodatkowych obostrzeniach związanych z rozprzestrzenianiem się COVID-19, od dnia 7.11 do odwołania jesteśmy zmuszeni zawiesić wszystkie odbywające się u nas zajęcia stałe.

Będziemy Państwa informować o przygotowanych rozwiązaniach. Prosimy o cierpliwość i życzymy zdrowia!
Zapraszamy do śledzenia naszej strony i fanpage’a na facebooku – GAK Scena Muzyczna. Do usłyszenia!