Logo GAK

placówki

Projekt My! Warsztaty tworzenia masek / Daria Agdan GAK

warsztat

Projekt My! Warsztaty tworzenia masek / Daria Agdan

 1. data

  24.01.22
  poniedziałek

 2. godzina

  17:00-20:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Brzeźno

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Familijne , Młodzież

Karnawał trwa! Dlatego kolejnym wydarzeniem z cyklu Projekt My! są warsztaty tworzenia masek karnawałowych, podczas których każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję do stworzenia swojej własnej, oryginalnej maski karnawałowej.

Proces twórczy prowadzący do stworzenia maski, to praca z wyobraźnią przestrzenną, kolorami i fakturami, ale też moment skupienia i świetna zabawa!
Za bazę maski posłuży nam odlew twarzy wykonany za pomocą opaski gipsowej – ten etap będzie wykonywany w parach (dlatego warto zapisać się z babcią, tatą, albo przyjaciółką/przyjacielem!). Następnie każdy udekoruje swoją maskę wybranymi dodatkami: farbami, brokatem, materiałem, piórami itp.

Ze względu na możliwość ubrudzenia się wskazane jest zabranie ze sobą ubrania roboczego.
Zapewniamy wszystkie materiały.

O instruktorce:
Daria Agdan zamiłowanie do tworzenia różnych rzeczy zawdzięcza liceum plastycznemu w Orłowie, które pozwoliło jej na rozwój i poznanie wielu technik plastycznych. Absolwentka gdańskiej archeologii i etnologii. Działanie w studenckich kołach, Kole Naukowym Studentów Archeologii UG oraz SKNA Arcana, umożliwiło Darii uczestnictwo i współorganizowanie warsztatów i zajęć z zakresu archeologii eksperymentalnej oraz etnologicznych takich jak Dzień Dziecka po japońsku, gier i zabaw ze świata czy rzemiosła japońskiego.

Wstęp wolny
Wiek: 12+

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl,

58 343 46 91

Regulamin_warsztaty Projekt My 2022