Logo GAK

placówki

Projekt My! Międzypokoleniowe warsztaty sztuki kuglarskiej dla początkujących GAK

aktualność
warsztat

Projekt My! Międzypokoleniowe warsztaty sztuki kuglarskiej dla początkujących

 1. data

  10.01.22
  poniedziałek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Familijne , Młodzież , Seniorzy

Nowy rok otwieramy z przytupem! Pierwszym styczniowym wydarzeniem z cyklu Projekt My! są Międzypokoleniowe warsztaty sztuki kuglarskiej dla początkujących.

Najważniejszą informacją jest to, że na warsztaty zapraszamy każdego, kto ukończył 10 rok życia! Seniorzy są bardzo mile widziani, sztuczki nowo cyrkowe nie znają bariery wieku!
Warsztaty Nowego Cyrku polegają na zapoznaniu uczestników w różnym wieku ze sztukami kuglarskimi, m.in. z żonglerką, diabolo, kręceniem talerzami i poi (…a kto wie co jeszcze wymyślimy!). Zaplanowany warsztat ma zachęcić uczestników do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu poprzez rozwój ruchowy oraz naukę nowych umiejętności. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących zacząć przygodę ze sztukami cyrkowymi. Może ktoś odnajdzie w sobie pasję do żonglerki, albo wyjedzie stąd na monocyklu… Dowiemy się już 10 stycznia! W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się obsługi sprzętów, będą mogli porozmawiać o ich kreatywnym wykorzystaniu w różnych dziedzinach życia, oraz pomogą sobie wzajemnie w nauce nowych umiejętności.

O instruktorze:

Marcin Krzywański od sześciu lat uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach nowocyrkowych jako artysta, konferansjer, organizator, busker oraz prowadzący warsztaty. Ściśle współpracuję z firmami zajmującymi się organizacją atrakcji i instytucjami kultury. Prowadzi projekty takie jak grupy kuglarskie oraz programy, zachęcające do uczestnictwa w kulturze.

Gdzie można znaleźć Marcina?

Mosaic – Cyrkowe Atrakcje strona na facebooku

Teatr Ognia TARO strona na facebooku

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Warsztat przewidziany jest na 2h.

Wstęp wolny
Wiek: 10+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl

Regulamin_warsztaty Projekt My 2022