Logo GAK

placówki

Wystawa w Oknie Gamy vol.2 – Aleksandra Godlewska GAK

spotkanie
wystawa

Wystawa w Oknie Gamy vol.2 – Aleksandra Godlewska

 1. data

  25.03.22
  piątek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Gama GAK, ul. Starowiejska 15-16 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Seniorzy

Na wystawie w Oknie Gamy vol.2 zostanie zaprezentowana praca artystki Aleksandry Godlewskiej – „Digital Human”.
Co to znaczy być człowiekiem w zdigitalizowanym świecie? Czy nasza cyber-tożsamość jest odbiciem naszego prawdziwego “ja”, czy też jest odwrotnie? Które “ja” staje się naszym awatarem, gdy cyber-słowo zamienia się w rzeczywistość? Czy istnieje w ogóle różnica między naszym prawdziwym “ja” a “ja” cyfrowym? Czy oprogramowanie może być emocjonalne? Czy technologia może uczynić nas bardziej ludzkimi?
Na te pytania swoją sztuką próbuje odpowiedzieć Aleksandra Godlewska, absolwentka ASP w Gdańsku. Zajmuje się szeroko rozumianą grafiką projektową, z naciskiem na identyfikację i komunikację wizualną. Wierzy, że dobry design to połączenie odważnych konceptów z perfekcyjnym wykonaniem. Z zainteresowaniem śledzi nowe technologie i ich wykorzystanie w projektowaniu. Wystawa „Digital Human” została stworzona za pomocą renderowania 3D oraz grafiki cyfrowej.
Wernisaż godz: 18:00
GAK Gama, ul.Starowiejska 15/16 Gdańśk Letnica
Projekt Wystawy w Oknie Gamy ma na celu zainteresowanie mieszkańców dzielnicy sztuką oraz umożliwia zaprezentowanie się artystom w kontekście społecznym.
Serdecznie Zapraszamy!