Logo GAK

placówki

Wystawa Pracowni Ilustracji i koła naukowego Ilustation ASP w Gdańsku GAK

wystawa

Wystawa Pracowni Ilustracji i koła naukowego Ilustation ASP w Gdańsku

 1. data

  11.01.23
  środa

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  Wstęp bezpłatny

 4. adres

  Plama GAK

 5. dla kogo?

  doroślil , Dzieci , Młodzież , Seniorzy

GAK Plama zaprasza na wystawę, pt. “Niech kształt mój rodzi się ze mnie, niech nie będzie robiony mi” koła naukowego Ilustation i Pracowni Ilustracji dr Agaty Królak.

Na wernisaż zapraszamy 11.01.2023 r., o godz. 18:00

Wystawa potrwa do 03.02.2023 r.

(Pracownia ilustracji)

Powtarzając za Witoldem Gombrowiczem opowiadamy o autoportretach, maskach i gębach biorąc na warsztat wielkoformatowe obiekty. Owe obiekty – trójwymiarowe narracje, to opowieść o tym jak widzimy siebie i jak eksplorujemy to widzenie w kreatywny sposób.

Wystawa obejmuje prace zrealizowane w Pracowni Ilustracji, pod kierunkiem dr Agaty Królak i mgr Aliny Mielnik w trakcie semestru zimowego 2022/23

 

 

(Koło naukowe Ilustation)

„Maskowanie emocji” ma na celu ujawnienie tego, co się w nas kryje. Tłumienie emocji może być rodzajem radzenia sobie z nimi i zmienienia sposobu postrzegania nas przez świat. Jednak na dłuższą metę nie jest to dobre, bo prowadzi do różnych zaburzeń oraz wynaturzeń. Czy zobaczysz w naszych pracach swoje chowane głęboko emocje?

Wystawa obejmuje prace zrealizowane w ramach Koła Naukowego Ilustation, pod kierunkiem Ani Piwnickiej i Marty Shurpakovej.

 

Galeria w Plama GAK jest czynna:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 10:00-17:00
środa: 10:00-19:00