Logo GAK

placówki

Warsztaty z tańca współczesnego – grupa 15+ GAK

warsztat

Warsztaty z tańca współczesnego – grupa 15+

 1. data

  19.07.22
  wtorek

 2. godzina

  19:00

 3. wstęp

  Bezpłatny

 4. adres

  Dworcowa 9

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

 • O zajęciach

Podczas warsztatów skupimy się nad organicznym i fizycznym charakterze ruchu. Dowiemy się jak zbudować siłę do wypracowania elementów tanecznych, by wykonywać je poprawnie. Posłuchamy swoich ciał i jego sugestii, dzięki czemu znajdziemy drogi rozwoju indywidualnej ruchowości. Połączymy to co w ruchu jest tańcu czy technika i emocje.

 • Dla kogo?

Zajęcia są dla osób powyżej 15 lat. Zadbamy o to, aby każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – mógł wziąć udział w zajęciach.

 • Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych obowiązują zapisy. Nie musisz drukować swojej wejściówki. Wystarczy zapisać się i przyjść na zajęcia.

 

Zarezerwuj wejściówkę – https://app.evenea.pl/event/883648-7/

 • Gdzie odbędą się zajęcia?

Zajęcia odbędą się w budynku Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.

 • Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Gdańskiego Archipelagu Kultury znajdują się dwa przystanku autobusowe: Rejtana (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232) oraz Gościnna (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232). Do Gdańskiego Archipelagu Kultury można też dotrzeć pociągami POLREGIO do stacji Gdańsk Orunia.8).

 • Kto poprowadzi zajęcia?

Anna Zglenicka – absolwentka Teatrologii (UG), studiowała też Taniec w kulturze fizycznej (AWF Poznań), oraz Intermedia (ASP Gdańsk). Oprócz tańca zajmuje się sztukami wizualnymi. Współzałożycielka trójmiejskiego kolektywu – teatru tańca HERTZ HAUS. Zdobywała umiejętności i wiedzę na warsztatach tańca współczesnego z takimi pedagogami jak: Anna Piotrowska, Eryk Makohon, Igor Podsiadły, Ira Nadia Kodiche, Rita Gobi, Patricia Apergi, Samuel Baxter. Poznawała także język ruchowy GAGA i repertuar Ohada Naharina w Tel Awiwie i Londynie. W 2021 roku w ramach Rezydencji Gdańskiego Festiwalu Tańca stworzyła duet z Magdaleną Kowalą pt. „Mirroring”. Jej prace fotograficzne pojawiły się na wystawach w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, w Galerii OT RONDO Słupsk, czy na Międzynarodowym Festiwalu Fotografii Interphoto w Białymstoku.