Logo GAK

placówki

Warsztaty z odpoczywania GAK

spotkanie
warsztat

Warsztaty z odpoczywania

 1. data

  30.06.22
  czwartek

 2. godzina

  18:40 - 20:10

 3. wstęp

  Bezpłatny

 4. adres

  Projektornia GAK, ul. Dworska 29 a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Odprężenie i relaks to w obecnych czasach towar deficytowy. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w Projektorni GAK warsztaty z odpoczywania. To przydatna umiejętność. Podczas odpoczywania pojawią się elementy relaksacji, medytacji, poznamy techniki redukcji stresu, no i najważniejsze: będzie to chwila podarowana samemu sobie.

Udział w warsztatach z odpoczywania pozwoli każdemu uczestnikowi na sprawdzenie działania technik relaksacyjnych, ale przede wszystkim na przyjemne spędzenie czasu.

Warsztaty z odpoczywania poprowadzi Paweł Gutral z Akademii Redukcji Stresu.

„Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju?

Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć?

Wyśmienicie!!! Oto warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w „wewnętrznej przestrzeni ciszy” i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu.

Człowiekowi będącemu w stanie głębokiego relaksu (częstotliwość fal mózgowych na poziomie 4-7 Hz) jest o wiele łatwiej i skuteczniej koncentrować swoją świadomość na sprawach ważnych i istotnych dla niego. A myśli, które wygenerujemy w tym stanie mają o wiele większą moc twórczą. Bo przecież wydarzenia w naszym życiu koncentrują się wokół dominujących myśli. A więc używając jeszcze wizualizacji będziemy w stanie sprowokować zmiany w wymaganych rejonach zdrowia i stresu. Paweł Gutral

Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy

projektornia@gak.gda.pl

tel. 58 343 46 91

Regulamin_warsztaty-Projekt-My-2022 (1)