Logo GAK

placówki

Warsztaty ekologiczne (tworzenie naturalnych kosmetyków) – grupa 15+ GAK

warsztat

Warsztaty ekologiczne (tworzenie naturalnych kosmetyków) – grupa 15+

 1. data

  27.07.22
  środa

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Gdański Archipelag Kultury/ Stacja Orunia, Gdańsk, Dworcowa 9

O zajęciach

Wspólnie z uczestnikami warsztatów opowiemy sobie o tym jak zdrowo pielęgnować skórę przy równoczesnym zadbaniu o dobro naszego środowiska. Dowiemy się jakie dobroczynne właściwości zyskujemy korzystając z naturalnych składników. Warsztaty pozwolą nam też nauczyć się jak mieszać ze sobą składniki aby odnieść nowe rezultaty w codziennej pielęgnacji każdego z nas.

Dla kogo?

Zajęcia są dla osób powyżej 15 lat. Zadbamy o to, aby każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – mógł wziąć udział w zajęciach.

Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych obowiązują zapisy. Nie musisz drukować swojej wejściówki. Wystarczy zapisać się i przyjść na zajęcia.

Zarezerwuj wejściówkę –  https://app.evenea.pl/event/883648-32/

Gdzie odbędą się zajęcia?

Zajęcia odbędą się w Stacji Orunia – domu kultury Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Dworcowej 9
w Gdańsku.

Kto poprowadzi zajęcia?

Pracownia MAMYWENE – siostry Żarkiewicz inspirujące do zmiany świata. Specjalizujemy się w działaniach ekologicznych i partycypacyjnych. Tworzą zaangażowane projekty i ciekawe warsztaty. Na co dzień dzielimy się wiedzą i pokazujemy, że „eko” nie znaczy trudno i nudno, a zero waste może być intrygującą przygodą. W naszej pracowni prowadzimy kameralne warsztaty, pracujemy z firmami, organizacjami i instytucjami pokazując naturalne alternatywy dla kosmetyków, środków czystości oraz inspirujemy do dawania rzeczom drugiego życia przez ich twórcze wykorzystanie i tworzenie ciekawych, użytecznych przedmiotów. Zwracamy uwagę na to, że negatywny wpływ na środowisko niesie w parze również negatywne oddziaływanie na życie i zdrowie człowieka

 

Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Gdańskiego Archipelagu Kultury znajdują się dwa przystanku autobusowe: Rejtana (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232) oraz Gościnna (z którego kursują autobusy linii nr: 113, 132, 189, 200, 205, 207, 232). Do Gdańskiego Archipelagu Kultury można też dotrzeć pociągami POLREGIO do stacji Gdańsk Orunia.8).