Logo GAK

placówki

Trzynaście much — baśń irlandzka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak GAK

teatr
warsztat

Trzynaście much — baśń irlandzka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

 1. data

  26.05.23
  piątek

 2. godzina

  17:30

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Stryjewskiego 25

 5. dla kogo?

  Dzieci , Familijne

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i Warsztatów z baśnią w wykonaniu Agaty Półtorak. W maju poznamy baśń z niedalekiej Irlandii – Trzynaście much.

Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem z plasteliny, pleksi i różnorodnych materiałów wykonamy zupełnie niedokuczliwe muchy.


Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin wydarzenia (format PDF, ODT, DOCX).


Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.