Logo GAK

placówki

Świąteczne warsztaty zero waste – string art GAK

warsztat

Świąteczne warsztaty zero waste – string art

 1. data

  08.12.21
  środa

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  płatny 10zł

 4. adres

  Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci

Projektornia GAK serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Projektu My!
Tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia ozdób świątecznych w duchu zero waste. Posprzątaliśmy zakamarki, magazynki i wszystkie składziki Projektorni i okazało się, że mamy w nich materiały idealnie nadające się na warsztaty z tworzenia świątecznych ozdób.
Podczas zajęć stworzymy świąteczne dekoracje w stylu string art, które przybliżą nas do świąt 🙂
String art, czyli co?
Do stworzenia obrazu string art potrzeba nam tylko deski, gwoździ, włóczki/sznurka i odrobinę wyobraźni. Za pomocą przeplatania sznurków zahaczonych o gwoździe stworzycie swoje niepowtarzalne kompozycje. Namacalnym efektem warsztatów będzie dzieło idealnie nadające się na prezent świąteczny lub dekorację do powieszenia w domu.
Warsztatom przyświecać będzie idea zero waste, dlatego jeśli zalegają Wam w domu stare włóczki, sznurki, gwoździe, wstążki, wstążeczki – słowem wszystko co mogłoby się na takich warsztatach przydać, to śmiało! Można przynosić! My oczywiście zapewniamy wszystkie materiały warsztatowe, ale jak wiemy, od przybytku głowa nie boli.
Uwaga! Przez wzgląd na konieczność używania młotka i gwoździ kierujemy warsztaty do osób dorosłych, ale… rodzice w duecie z dzieckiem (wiek: 7+) też są mile widziani 🙂
Warsztaty poprowadzi instruktorka: Agata Kozak
Do zobaczenia w Brzeźnie!
Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: projektornia@gak.gda.pl, lub pod numerem telefonu 58 3434691
Koszt: 10zł (płatne przelewem lub w Projektorni GAK)