Logo GAK

placówki

Rozmowy w poczekalni – pasażer(owie) nr 3 GAK

spotkanie

Rozmowy w poczekalni – pasażer(owie) nr 3

 1. data

  10.11.21
  środa

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież

Zapraszamy na kolejne, trzecie już spotkanie z cyklu otwartych spotkań z interesującymi „pasażerami”.

Tym razem na naszej Stacji wysiądą Piotr Prósinowski* oraz Piotr Krzywdziński**, współautorzy publikacji Cyfrowa miłość. Romanse w grach wideo, specjaliści od wirtualnej rzeczywistości i jej skomplikowanych relacji z tzw. realem. Z naszymi pasażerami porozmawiamy o tym, co daje nam, a co odbiera cyfrowa rzeczywistość, o jej szansach, ale i pułapkach – w tym także o możliwych rozczarowaniach i uzależnieniach.

Rozmowę poprowadzi Anna Sadowska – trójmiejska przewodniczka i aktywistka, stażystka Stacji Orunia GAK.

10 listopada/ godz. 18:00/ wstęp wolny

Pasażerowie nr 3:

* Piotr Prósinowski – absolwent pedagogiki: wczesnej edukacji z językiem angielski oraz edukacji międzykulturowej i regionalnej, doktorant Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego badający obszar nowych mediów oraz specjalista ds. profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni. Dodatkowo prezes Fundacji Inicjatywa Nox oraz współautor książki „Cyfrowa Miłość. Romanse w grach wideo”.
** Piotr Krzywdziński – absolwent socjologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W obszarze jego zainteresowań naukowych znajdują się metodologia, historia, literatura piękna oraz nowe media. Wiceprezes Fundacji Inicjatywa Nox oraz współautor książek „Socjologia Światów Wyobrażonych” oraz „Cyfrowa Miłość. Romanse w grach wideo”, jak i innych artykułów o tematyce społecznej, kulturowej oraz edukacyjnej.