Logo GAK

placówki

Roman Wróblewski | koncert w GAK Plama GAK

muzyka

Roman Wróblewski | koncert w GAK Plama

 1. data

  10.02.22
  czwartek

 2. godzina

  20:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Brakuje Ci słońca? Szukasz wytchnienia od codziennych trosk? GAK Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na wyjątkowy koncert trójmiejskiego pianisty – Romana Wróblewskiego.

Pierwszy w tym roku występ, połączony z pokazem teledysków i wizualizacji, jest kontynuacją zeszłorocznej trasy promującej debiutancki, pełen marzeń i emocji, album inspirowany Lizboną: „3:47 am”.

BILETY: https://www.bilety24.pl/koncert/1237-roman-wroblewski-73030?id=381369

– Ilość miejsc ograniczona
– Osoby, które posiadają Unijny Certyfikat Covid dokumentujący zaszczepienie, statusu ozdrowieńca lub aktualny negatywny wynik testu na obecność wirusa (lub inny dokument potwierdzających powyżej określone stany) prosimy o zabranie ich ze sobą na wydarzenie. Okazanie powyższych dokumentów jest dobrowolne jednak do sali możemy wpuścić ograniczoną ilość (1 osoba na 15m2) osób niezaszczepionych.
– Obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną w czasie koncertu.
– Dezynfekcja rąk – przy wejściu do sali dostępny jest dystrybutor z płynem do dezynfekcji.

REGULAMIN koncertu

 • ___pokaż cały opis

  Podczas tego specjalnego wieczoru będzie można zobaczyć kilka przepięknych teledysków oraz wizualizacji jakie Roman Wróblewski wyprodukował w ciągu ostatnich lat, które w połączeniu z bardzo filmowym charakterem jego muzyki, tworzą niezapomniany spektakl.

  W GAK Plamie będzie można obejrzeć m.in. teledysk do utworu „Big Hug”, w reżyserii Andre Abrantini, który został wyróżniony nominacją w kategorii EXTRA w plebiscycie PL Music Video Awards 2021.

  Teledysk „Big Hug”:
  https://www.youtube.com/watch?v=ofWmiANjV4w
  Wersja live „My Cloud” z Lizbony:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZXPQoim0jyw
  Pełen album „3:47 AM”:
  https://smarturl.it/roman_the_pianist

  O albumie:

  „Na albumie dominuje delikatność, ulotność i urokliwość (…) To dźwięki dla wszystkich, którzy szukają w muzyce piękna i szczerości.” – Aleksandra Wojcińska, Między uchem a mózgiem

  „Przekazywanie emocji i uczuć za pomocą fortepianu wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności technicznych, wymaga głębi i zrozumienia, a na albumie „3:47 am” zdolność pianisty do tego lśni i jest wszechobecna.” – Interia.pl

  „If you love the greats like Debussy, Einaudi, and Frahm, you will spot in his music material dashes of impressionistic melodies with clarity, vision, and purpose.” – Give it a spin.gr

  „Absolutely stunning – a great listening experience and amazing musicianship.” – Stereofox

Galeria: