Logo GAK

placówki

Rock w Teatrze – Jary Oddział Zamknięty i Marta Kruk GAK

muzyka

Rock w Teatrze – Jary Oddział Zamknięty i Marta Kruk

 1. data

  05.08.22
  piątek

 2. godzina

  19:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  Teatr Leśny, Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 45

 5. dla kogo?

  Dorośli , Seniorzy

Jary Oddział Zamknięty i Marta Kruk

5 sierpnia 2022 G 19:00
Teatr Leśny

Winda GAK zaprasza na wyjątkowy wieczór z muzyką rockową. 5 sierpnia na scenie Teatru Leśnego akustycznie wystąpi zespół Jary Oddział Zamknięty.
Formacja została powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku przez Krzysztofa Jaryczewskiego. „Jary” to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu Oddział Zamknięty.
Tego wieczoru usłyszymy między innymi największe przeboje zespołu, takie jak „Ten Wasz Świat”, „Andzia” czy „Party” w aranżacjach akustycznych.
Ich koncert poprzedzi występ gdańskiej wokalistki Marty Kruk. To artystka, która we własnym stylu i aranżacjach przedstawi Państwu utwory dotyczące problemów natury ludzkiej, które od lat pozostają niezmienne. Podczas koncertu usłyszymy jej najnowsze piosenki: „Zawsze Chciała Być Facetem”, „Wywrotka” i „Dookoła Zamiast do Celu”.
Jako dopełnienie historii, oprócz autorskich utworów Marty Kruk pojawią się również legendarne hity z lat 80. Będzie to energetyczny koncert w klimacie rockowo-popowym, pełen szczerych emocji i niedoskonałej prawdy.
Bilety: 30 zł w przedsprzedaży na stronie Bilety24
40 zł w dniu koncertu w kasie Teatru Leśnego