Logo GAK

placówki

Projekt My! Sposób na przetrwanie listopada GAK

aktualność
spotkanie

Projekt My! Sposób na przetrwanie listopada

 1. data

  22.11.21
  poniedziałek

 2. godzina

  18:00 / 12:45

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Projektornia GAK, ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Prezentujemy kolejną odsłonę Projektu My! Sposób na przetrwanie listopada. Tym razem proponujemy aż trzy różne i niezależne od siebie wydarzenia.
22, 27 i 29 listopada.

22 listopada o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na tajemniczo brzmiący wieczór pod hasłem „Dokumentacja rzeczywistości – listopadowe opowieści”

O co chodzi?
Po prostu nauczmy się rozmawiać, słuchać i opowiadać.Czym jest dla Ciebie jesienna opowieść?
Jesień jest efemeryczną, refleksyjną i tym samym wielobarwną porą roku. Opowieści jesienne są szansą na podzielenie się swoimi historiami, a jak wiemy one najlepiej uczą unikać błędów… Tak wiele możemy się od siebie nauczyć… wiele możemy poznać, przeżyć oczami innych. Chcesz opowiedzieć nam swoją jesienną opowieść? W jaki sposób opowiadać o listopadzie w pozytywny sposób? Czy jest na to sposób, czy trzeba po prostu odwagi? Przyjdź do nas, opowiedz nam o swojej jesieni, może to być opowieść o jesieni w Brzeźnie. Razem udokumentujemy otaczającą nas rzeczywistość, opowiemy o historii, ale też emocjach i sytuacjach, które dużo dla nas znaczyły. Nie chcesz opowiadać – wpadnij posłuchać innych. Przynieś temat który Cię ciekawi, może rozpoczniesz ciekawą i wartościową dyskusję. Nauczymy się słuchać i rozmawiać od nowa.

27 listopada o godz. 12:45 zapraszamy i zachęcamy do wspólnego morsowania.

Być może udało Ci się już zacząć przygodę z morsowaniem rok temu, a może nadal o tym myślisz, ale nie możesz się przełamać. Zróbmy to razem i wspólnie wejdźmy do mroźnego Bałtyku.
W tajniki morsowania wprowadzi nas wszystkich doświadczona Pani Mors Dorota Rajczyk.
Co trzeba ze sobą zabrać? Czapka, rękawiczki, ręcznik (a najlepiej dwa), herbatka w termosie i dobry humor. Niektórzy polecają też wyposażyć się w buty neoprenowe, które chronią stopy, bo jak wiemy, stopy łatwo marzną. I to tyle! Bedzie dobrze! Obiecujemy!

Zbiórka o godz. 12:45 pod Projektornia GAK, a potem wspólny spacer nad morze (wejście 49).

UWAGA!
Ze względów bezpieczeństwa wydarzenie skierowane jest wyłączanie do osób dorosłych

29 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na wieczór przesmutnych i postegzystencjalnych wierszy.

Zapraszamy wszystkich zajmujących i interesujących się, szeroko pojętą poezją, do udziału w spotkaniu, na którym będzie można zaprezentować swoje wiersze i wysłuchać twórczości innych osób. Zanurzmy się całkowicie w przyjemnie melancholijny nastrój, wyjdźmy naprzeciw listopadowi. Kto, jak nie dusze poetyckie potrafi to najlepiej. Jeśli masz już takie wiersze, lub chciałbyś napisać coś specjalnie na tę okazję – zapraszamy. Można też podejść do tematu z przymrużeniem oka. Jeśli chciałbyś przeczytać wiersz innego autora – będziesz również mile widziany. Można też po prostu przyjść i posłuchać. Zapewnimy bardzo listopadową, ale przytulną atmosferę.

 

Podsumowując…
22 listopada, godz. 18:00 Dokumentacja rzeczywistości – listopadowe opowieści
27 listopada, godz. 12:45 MorsujeMy
29 listopada, godz. 18:00 Wieczór przesmutnych i postegzystencjalnych wierszy

Kontakt:

projektornia@gak.gda.pl

58 343 46 91