Logo GAK

placówki

Oczywiste Nieoczywiste / Wystawa / Andrzej Żak GAK

spotkanie
wystawa

Oczywiste Nieoczywiste / Wystawa / Andrzej Żak

 1. data

  09.04.24
  wtorek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

 5. dla kogo?

  Dorośli , Familijne , Młodzież , Seniorzy , wszyscy

Zapraszamy na wernisaż wystawy miniatur fotograficznych p.t. Oczywiste Nieoczywiste, której autor, Andrzej Tomasz Żak, pragnie przekazać niekonwencjonalne spojrzenie na naturę. Artysta mówi: “wystawa jest próbą przemycenia w fotografiach rozmycia, kolorowych plam, które są konkretnymi istnieniami i istotami. Lubię to co rozmyte.”

Co nas czeka?
– Ekspozycja miniatur fotograficznych autorstwa Andrzeja Tomasza Żaka, przedstawiająca niekonwencjonalne spojrzenie na naturę
– Spotkanie z artystą będzie okazją do bezpośredniej interakcji z twórcą i lepszego zrozumienia jego dzieł
– Dyskusja z autorem na temat jego prac, technik fotograficznych czy filozofii artystycznej

Dotychczasowe wystawy artysty prezentowane w Galerii Wyspy Skarbów GAK, jak na przykład “Afryka – fragmenty”, zdobyły uznanie lokalnej publiczności, a tematyka jego prac harmonijnie współgra z atmosferą i klimatem tego miejsca. To właśnie tutaj, na wyspie Sobieszewskiej, w otoczeniu natury, można docenić wysiłek artysty i doświadczyć magii fotografii, zanurzając się w estetyce “Oczywistego Nieoczywistego”.

Andrzej Tomasz Żak – fotograf, aktor lalkarz, dziennikarz radiowy. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt wystaw zbiorowych w duetach oraz indywidualnych. Fotografuje wyłącznie naturę i jej piękno.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych narzędzi zwiększających dostępność wydarzenia – prosimy o informację najpóźniej na 7 dni przed wydarzeniem, a my postaramy się je zapewnić (tłumacz PJM, asystent_ka, specjalne miejsce itp.). Kontakt: 58 323 91 15, wyspaskarbow@gak.gda.pl