Logo GAK

placówki

Monodram „Antena” połączony z warsztatami GAK

teatr
warsztat

Monodram „Antena” połączony z warsztatami

 1. data

  13.08.22
  sobota

 2. godzina

  11:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Biologicznej 1 w Gdańsku

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Familijne , Młodzież , Seniorzy

O monodramie

„Antena” to zabawny, krótki skecz komediowy, w którym główna bohaterka szuka osoby, która zepsuła jej antenę od telewizora. To przedmiot, bez którego nie potrafi żyć, ponieważ jest źródłem jej kontaktu ze światem i innymi osobami. Kiedy rozpoczyna poszukiwania zamienia się w superbohaterkę. Czy odnajdzie winnego? A może odkryje coś zupełnie innego? To spektakl, w którym zarówno ona jak i każda osoba będzie mogła znaleźć swoje supermoce!

 

Po monodramie odbędą się warsztaty z odbiorczyniami i odbiorcami spektaklu.

 

Dla kogo?

Wydarzenie jest dla wszystkich. Zadbamy o to, aby każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania – mógł wziąć udział w zajęciach. Zajęcia będą dopasowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 

Szczegóły dotyczące wejściówek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

 

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

 

Wydarzenie odbędzie się w Fundacji MAJA mieszczącej się w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Biologicznej 1 w Gdańsku.

 

Jak dojadę?

Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Środowiskowego Domu Samopomocy znajdują się dwa przystanku autobusowe: Bysewo (z którego kursują autobusy linii nr: 157, 167, 267) oraz Schronisko dla zwierząt „Promyk” (z którego kursuję autobus linii nr 157, 167).

 

Kto poprowadzi zajęcia i przedstawi Monodram?

 

Malwina Tkaczyk – dyplomowana pedagożka teatralna, aktorka, animatorka kultury. Współpracowała z Teatrem Nowym w Krakowie, Polskim Teatrem w Moskwie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim w ramach realizacji spektakli oraz warsztatów teatralnych. Za pomocą działań teatralnych otwiera dzieci, młodzież, dorosłych na emocje, słowo, ruch. Tworzy własne monodramy i spektakle, w których pełni zarówno rolę reżyserki jak i aktorki. Jest autorką strony „Emocjonalna mama w teatrze”, gdzie pomaga rodzicom i nauczycielom radzić sobie z trudnymi emocjami u dzieci za pomocą kreatywnych zabaw.