Logo GAK

placówki

Mikołajkowe Aniołki GAK

warsztat

Mikołajkowe Aniołki

 1. data

  05.12.21
  niedziela

 2. godzina

  11:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dzieci

Warsztaty dla dzieci w ramach projektu Otwarty Dom Kultury

Zapraszamy na Mikołajkowe warsztaty z Agatą Półtorak, podczas których mali konstruktorzy poczują się niczym elfy w pracowni Świętego Mikołaja. Za pomocą sklejki, kleju na gorąco, drutu, gazy i farby stworzą unikalne, drewniane 30 cm figurki Aniołów, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Samodzielne wykonanie uroczych ozdób rozwinie manualnie młodych twórców oraz przyniesie im mnóstwo satysfakcji.

 

[Brunetka z grzywką w pomarańczowej, w tle biały regał z kolorowymi pudełkami]Agata Półtorak – z wykształcenia nauczycielka. Od wielu lat ilustruje książki, podręczniki i materiały dydaktyczne, a czasem także pisze dla dzieci. Jej autorskie pomysły to cykl książeczek o przygodach Małej Wiedźmy Jagodzi (wyd. Zielona Sowa), Szmatki z tęczowej szufladki, Bee, mee i kukuryku, oraz Baraszkujemy! 20 prostych zabaw z malutkim dzieckiem (wyd. GWP). Inspiruje ją świat małego dziecka – pełen ciepła, miękki i kolorowy, dlatego najchętniej wykonuje ilustracje ze skrawków barwnych tkanin. Autorka prowadzi zajęcia twórcze dla dzieci i rodzin, od kilku lat opowiada baśnie w konwencji teatru kamishibai.

 

UWAGA:

 • Warsztaty wyłącznie dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.
 • Liczba miejsc ograniczona. Wiek 6 +.
 • Materiały zapewnia organizator wydarzenia.
 • Zapisy do 2.12.2021. Zgłoszenia przez tel. 58 323 91 15 oraz wyspaskarbow@gak.gda.pl. Biuro czynne w godz. 9:00 – 19:00.
 • Zapisałeś/aś się na zajęcia, a z jakiegoś powodu nie możesz przyjść – proszę powiadom nas!

W związku z pandemią, przed warsztatami, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić oświadczenie dostępne na miejscu w siedzibie GAK Wyspy Skarbów. Regulamin znajduje się na www.wyspaskarbow.gak.gda.pl.

Mali artyści – czekamy na Was!

Regulamin warsztatów.


Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów
Dom Kultury / Galeria / Muzeum
ul. Turystyczna 3, Gdańsk Sobieszewo
tel. 58 323 91 15, wyspaskarbow.gak.gda.pl