Logo GAK

placówki

Kurs na Brzeźno – Bank Czasu GAK

spotkanie

Kurs na Brzeźno – Bank Czasu

 1. data

  22.03.23
  środa

 2. godzina

  18:30

 3. wstęp

  Bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk Brzeźno

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Projektornia GAK zaprasza na pierwsze spotkanie dotyczące inicjatywy sąsiedzkiej – Banku Czasu, które odbędzie się 22 marca (środa) o godz. 18:30.

 

Bank Czasu to inicjatywa, która ma na celu wymianę czasu i umiejętności pośród lokalnej społeczności Brzeźna. Zamiast korzystać z tradycyjnej waluty, chcemy umożliwić Wam wymianę swojego czasu, wiedzy i doświadczenia na usługi lub pomoc w codziennych sprawach.

Na spotkaniu przedstawimy szczegółowe informacje na temat Banku Czasu, wspólnie opracujemy plan działania oraz odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Będzie to również okazja do poznania innych naszych sąsiadów i wymiany pomysłów na to, jak możemy sobie nawzajem pomagać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej okolicy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym projekcie. Zróbmy coś dobrego dla naszej społeczności i dajmy sobie nawzajem szansę na wymianę czasu i umiejętności!
___
Projekt powstał w ramach grupy sąsiedzkiej Kurs na Brzeźno, zrzeszającą lokalną społeczność Brzeźna. Jeśli chcesz w aktywny sposób tworzyć ofertę kulturalną dzielnicy, zapraszamy do grupy!
https://www.facebook.com/groups/3102472913384634/