Logo GAK

placówki

Jest miło.ść – Budowanie harmonii i równowagi w relacjach GAK

online
spotkanie

Jest miło.ść – Budowanie harmonii i równowagi w relacjach

 1. data

  14.02.22
  poniedziałek

 2. godzina

  10:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Turystyczna 3, Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Seniorzy

Jest miło.ść
Walentynki z Wyspą Skarbów” GAK
/ rozmowy ze specjalistami: Joanna Grabska, Rafał Górniak, Małgorzata i Krzysztof Lorenz /

Kobiecość – Męskość. Bliskość. Czułość. Równowaga i harmonia. Powstają w każdym z nas jako wynik integracji dwóch komplementarnych aspektów żeńskiego i męskiego. W kameralnym gronie specjalistów dotkniemy pytań czym jest kobiecość, czym męstwo? Przyjrzymy się silnym archetypom męskiej i żeńskiej energii. Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak poszerzyć rozumienie własnej męskości I kobiecości? I dlaczego warto to robić?

Pragniesz zmiany w Twoim Życiu? Chcesz się dowiedzieć jak odróżnić dobrą relację od destrukcyjnej i nierokującej? Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w życiu, gdzie pojawia się ból, tęsknota, odrzucenie, brak siły do działania, lęk o relację czy strach przed budowaniem przyszłości?

Najlepiej robią nam dobre relacje. Relacje w których doświadczamy swojej mocy, obfitości, kreujemy esencję miłości, bliskości i czułości.  Zapraszamy do rozmowy na temat wspierania relacji partnerskich dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć dlaczego doświadczają trudności w swoich związkach, poszukują sposobów, by sobie z nimi radzić. Porozmawiamy o Uczuciach, Szacunku do siebie, Tworzeniu i Rozwoju osobistym.

14.02.2022, godz. 10.00-11.30 BUDOWANIE HARMONII I RÓWNOWAGI W RELACJACH – rozmowa transmitowana live na portalu FB/Wyspa Skarbów GAK.

Prowadzenie: Andrzej Żak i Beata Szalkowska.

Gośćmi walentynkowego spotkania pod hasłem „Jak budować harmonię i równowagę w relacjach?” będą:

 • JOANNA GRABSKA, która za pomocą ostrych, bezpośrednich pytań rozprasza słuchacza, pomaga mu wydostać się ze strefy komfortu, zdjąć maskę i skupić się na autentycznym rozwoju osobistym. Wszystko po to, aby rozpuszczać mechanizmy, przekonania i poczuć więź ze samym sobą, którą ma uzdrawiająca moc. Trenerka, terapeutka systemowa z 22-letnim doświadczeniem, prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, coaching, własnego bloga, trening biznesowy.
 • RAFAŁ GÓRNIAK – ojciec, psycholog. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne: pracuje z emocjami, ciałem i świadomością. Od dziesięciu lat uczestniczy w Kręgach Mężczyzn czerpiących z duchowości rdzennych kultur. Prowadzi warsztaty dla mężczyzn „Ogień serca”, w tym warsztaty dla ojców oraz warsztaty uzdrawianie relacji z rodzicami: Spotkanie z Ojcem i Spotkanie z Mamą; spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca. W pracy z ludźmi korzysta z wielu metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych).

Regulamin wydarzenia