Logo GAK

placówki

„Indie – fotograficzna podróż od północy po południe” – spotkanie o podróżach z Sebastianem Górą GAK

spotkanie

„Indie – fotograficzna podróż od północy po południe” – spotkanie o podróżach z Sebastianem Górą

 1. data

  23.09.21
  czwartek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  Plama, ul. Pilotów 11

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

GAK Plama we współpracy z Radą Dzielnicy Zaspa Młyniec zaprasza na pierwsze po letniej przerwie spotkanie z podróżnikiem!
23 września Sebastian Góra opowie o swojej fotograficznej podróży po Indiach.

Sebastian Góra jest fotografem z zawodu, zamiłowania i pasji (https://sebastiangora.com/) Miał okazję odwiedzić Indie dwukrotnie. Poznawał je na własną rękę przemierzając tysiące kilometrów przeróżnymi środkami transportu, kierując się intuicją i fotograficzną ciekawością. Miał okazję doświadczać Indii mieszkając w aszramie jogowym, w szkole najstarszej sztuki walki na świecie, obserwując obrzędy kremacji nad Gangesem.

Zabierze nas do tętniących życiem metropolii (Delhi, Mumbai, Indore), spokojnych wiosek, jak i turystycznego raju (Goa, Kerala). Podczas spotkania opowie o różnicach między północą a południem kraju, o codzienności obserwowanej z punktu widzenia mieszkańca. Dzięki zdjęciom zabierze np. na plantację herbaty w Munnar, do pralni rzecznej nieopodal Taj Mahal, do turystycznej mekki czyli GOA, a także do aszramu jogowego, w którym kształcą się nauczyciele jogi z całego świata.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Zasłanianie ust i nosa przez cały czas przebywania na terenie Plamy jest obowiązkowe.

Regulamin wydarzenia do pobrania