Logo GAK

placówki

Gra w Mafię GAK

spotkanie
warsztat

Gra w Mafię

 1. data

  24.06.22
  piątek

 2. godzina

  18:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a, 80-506 Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież , Seniorzy

Obowiązują zapisy: projektornia@gak.gda.pl

Serdecznie zapraszamy na ósmą(!) odsłonę gry w Mafię!

Uwierzcie nam, że ta rozgrywka odmieni Wasze życie. Będzie pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Temat przewodni: PEAKY BLINDERS.
Ciekawostka – pomiędzy rundami, od czasu do czasu z głośników nieco głośniej poleci muzyka, to będzie czas na konsultacje z innymi uczestnikami rozgrywki. No bo kto będąc na imprezie nigdy nie spiskował, albo nie planował małych żartów i psikusów. Może podczas pogaduszek „na boku” powstaną sojusze Mafia-Miasto? Liczymy na Waszą inicjatywę, nic już nie sugerujemy…

A jeśli nigdy nie grałeś w Mafię, to już tłumaczymy co i jak.

Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi.
Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców.
Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat, a wszystko to zgodnie z panującymi obostrzeniami epidemiologicznymi.

Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii.
Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.
Mafia – towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością.
Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

UWAGA

Osoby biorące udział w poprzednich edycjach Mafii mogą przyjść na godz. 18:30 (o 18:00 będziemy tłumaczyć zasady nowym uczestnikom).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Gra przewidziana jest na ok. 2h.

Wstęp: 5 zł
Wiek: 15+
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl

58 343 46 91

Regulamin