Logo GAK

placówki

GALERIA OTWARTA nabór prac GAK

GALERIA OTWARTA nabór prac

 1. data

  23.11.20
  poniedziałek

 2. godzina

  10:00 - 20:00

 3. wstęp

  bezpłatny

 4. adres

  ul. Dworska 29a 80-506 Gdańsk Brzeźno

jak dojechać?

Zapraszamy do prezentowania swojej twórczości w ósmej edycji Galerii Otwartej. Każda wypowiedź artystyczna ma dla nas wartość, ponieważ jest wolna i prawdziwa.

Czekamy na zgłoszenia do uczestnictwa we wspólnej wystawie.
Prace należy dostarczać do Projektorni Gdański Archipelag Kultury do 23 listopada 2020
Adres: Gdańsk Brzeźno, ul. Dworska 29a tel. 58 343 46 91 e-mail: projektornia@gak.gda.pl

Od 30 listopada 2020r. udostępnimy zbiory do oglądania w Projektorni GAK. Wystawę będzie można również oglądać online na stronie www.projektornia.gak.gda.pl oraz na Facebooku Projektorni do 31 grudnia 2020 roku.

W zeszłym roku nasza Galeria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przez miesiąc można było podziwiać prace twórców, którzy pokazali je w Projektorni GAK.

Galeria Otwarta to miejsce dla amatorów sztuk plastycznych. Udostępniamy ściany wszystkim, którzy chcą podzielić się z innymi swoją twórczością. Nie ograniczamy wizji uczestników, zachęcamy do prezentacji swoich przemyśleń w dowolnej formie sztuk plastycznych i poznania innych osób, którzy mają podobną pasję. Nasze ściany są dla Ciebie. Oferujemy możliwość podzielenia się swoim artystycznym spojrzeniem z innymi, których wrażliwość daje impuls do kreatywnego spędzania czasu. Stworzymy przyjazne miejsce dla prezentacji twojej twórczości. Zasady rządzące tworzeniem pozwalają bezpiecznie, bo w ramach wypowiedzi artystycznej, pokazać to, co się naprawdę czuje, dlatego jest to tak cenne.

Mapa dojazdu:

Projektornia

GALERIA OTWARTA nabór prac