Logo GAK

placówki

GAJA – koncert na Dzień Ziemi GAK

muzyka

GAJA – koncert na Dzień Ziemi

 1. data

  21.04.22
  czwartek

 2. godzina

  20:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa

 5. dla kogo?

  Dorośli , Dzieci , Młodzież , Seniorzy

Świętujmy razem Dzień Ziemi! GAK Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na muzyczny powiew lata i pierwszy koncert zespołu Gaja w Gdańsku. 21 kwietnia zabierzemy Was w harmonizującą podróż.

„Gaja” to w grece poetycka forma słowa „ziemia”. W muzyce Gai kluczowy jest przekaz o powrocie do natury, szacunku do planety, na której żyjemy, o uważnym życiu, byciu tu i teraz, o miłości. To muzyka płynąca prosto z serca i manifest zmiany, którą chcemy widzieć na świecie.

Niesiemy ten przekaz w rytmie bujających rytmów. Kobiecym wielogłosom towarzyszą gitara akustyczna, elektryczna i akustyczny bas, wszystko niesie głęboki puls bębna djembe oraz indyjskiej tabli. Pojawia się także flet, harmonijka i banjo.

O zespole:
„Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyły wspólne wartości. Nasza muzyka jest esencją tego, co jest dla nas ważne. Płynie prosto z serca i przypomina, że pod stopami wiruje Ziemia. Przypominamy o wartościach, które odchodzą w zapomnienie we współczesnym świecie: o połączeniu z naturą i z samym sobą, o szacunku do planety, na której żyjemy, o uważnym życiu, byciu tu i teraz, o miłości.”

GAJA gra w składzie:
Marta Zinserling, Marta Szotyńska, Joanna Płóciennik, Phao Sanato, Dawid Wyczółkowski, Piotrek Gil

Bilety: 20 zł do kupienia przez stronę Bilety24.pl

Regulamin wydarzenia

Galeria: