Logo GAK

Cyrkomobil | „Otto Cyrkowiec”. Familijny pokaz nowego cyrku i animacje cyrkowe GAK

spotkanie
warsztat

Cyrkomobil | „Otto Cyrkowiec”. Familijny pokaz nowego cyrku i animacje cyrkowe

  1. data

    08.08.26
    sobota

  2. godzina

    12:00

  3. wstęp

    bepłatny

  4. adres

    Park Brzeźnieński im. J. J. Haffnera, wejście na plażę nr 39

  5. dla kogo?

    Familijne

Kiedy: 8 sierpnia 2026, godz. 12:00
Gdzie: Park Brzeźnieński im. J. J. Haffnera, wejście na plażę nr 39
Dla kogo: wydarzenie familijne
Wstęp: bezpłatny

Mobilna scena cyrkowa w Brzeźnie

Cyrkomobil to mobilna scena cyrkowa, czyli letnie mini-turnée z występami nowocyrkowymi w przestrzeni publicznej Brzeźna.

Pokazy będą krótkie i połączą elementy teatru, żonglerki, iluzji oraz interakcji z publicznością. Po spektaklach odbędą się mini-warsztaty kuglarskie i animacje ruchowe.

Cyrkomobil pojawia się tam, gdzie łatwo do niego dołączyć – w parku, blisko plaży i codziennych tras spacerowych.

Otto Cyrkowiec

Otto Cyrkowiec to wyrazisty performer nowego cyrku, który w swoich spektaklach łączy żonglerkę, techniki balansowe oraz elementy komedii scenicznej. Jego występy to dopracowane, dynamiczne formy oparte na kontakcie z widzem.

Charakterystycznym elementem jego pracy jest interakcja z publicznością, szczególnie z młodszymi widzami. Jego pokaz rozśmiesza dzieci do łez i angażuje je do wspólnej zabawy – bezpiecznie, interaktywnie i z ogromnym wdziękiem.

Za postacią Otto  Cyrkowca stoi Łukasz Otto Wójcik –  absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej oraz półfinalista programu „Mam Talent”. Jego doświadczenie sceniczne i solidne przygotowanie warsztatowe przekładają się na wysoki poziom artystyczny prezentowanych działań.

Partner wydarzenia

Partnerem wydarzenia jest Rada Dzielnicy Brzeźno.

 

 

Dostępność

  • Do miejsca pokazu i animacji prowadzą utwardzone ścieżki parkowe.
  • Wydarzenie odbywa się na trawie.
  • Brak rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością sensoryczną.