Logo GAK

placówki

B3-33 „No Hope, No Future Ballads and Poems” – premiera płyty GAK

muzyka

B3-33 „No Hope, No Future Ballads and Poems” – premiera płyty

 1. data

  22.09.22
  czwartek

 2. godzina

  20:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  GAK Plama, ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa

 5. dla kogo?

  Dorośli , Młodzież

GAK Plama i Music Is The Weapon zapraszają na koncert B3-33, czyli solowego projektu Bora, gitarzysty zespołów takich, jak Lonker See czy Why Bother?. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej debiutancki album artysty pod wiele mówiącym tytułem „No Hope, No Future Ballads & Poems”. Możecie spodziewać się bardzo dużo płynących improwizacji i zabaw gatunkami takimi, jak ambient czy rock psychodeliczny oraz szeregu gości.

 • ___pokaż cały opis

  Oto co o płycie mówi Boro:

  „Album to monstrualnych rozmiarów podróż przez miasto mojego umysłu i całą masę dzielnic moich przyjaciół, znajomych, najbliższych, najdalszych artystów i artystek.

  Płyta to 22 nagrania, najdłuższe trwa ponad 21 minut, najkrótsze 14 sekund. W nagraniu udział wzięło Piętnastu gości, PIĘTNASTU! Są tam nagrania studyjne, nagrania terenowe, wiersze czytane z szumem fal Bałtyku, wiersze autorskie, wiersze wielkich poetów, wiersze ulicznych psycholi, nagrania z Warsu w PKP, nagrania przyjaciół z 7 rano, Edgar Allan Poe czytany do bębniących na pomniku 3 Żagli (na końcu skweru Kościuszki, przy oceanarium w Gdyni) przyjaciół, dzieci na wybiegu w przedszkolu na Pradze Północ w Warszawie. Łącznie niemal 2 godziny muzyki i wierszy. Całość materiału osobiście traktuję jako formę autobiografii oraz mojego życiowego katharsis. Jest to również projekt, w który włożyłem ogrom pracy, czasu i emocji. Osobiście jestem z niego mega dumny, mimo iż zdaję sobie sprawę, że nie jest to spacerek po łące, muzyka raczej trudna, na dodatek przeze mnie traktowana bardzo osobiście, więc istnieje duża szansa absolutnie odmiennej od mojej interpretacji całego materiału. Mimo to z całego serca zachęcam do odbycia ze mną tej podróży.”