Logo GAK

placówki

Praktyka Jogi Kundalini GAK

warsztat

Praktyka Jogi Kundalini

 1. data

  14.05.22
  sobota

 2. godzina

  12:00

 3. wstęp

  płatny

 4. adres

  ul. Turystyczna 3, Gdańsk

 5. dla kogo?

  Dorośli

14 maja 2022 (sobota) g. 12:00 – 14:00

Praktyka Jogi Kundalini

Koszt: 40 zł
Zapisy i wpłaty do 11.05.22

Miejsce: Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3

Czakra to ośrodek energetyczny sprawujący kontrolę i energetyzujący wybrany obszar ciała. U człowieka siedem najważniejszych czakr umieszczonych jest wzdłuż kręgosłupa. Każda z nich reprezentuje określoną przestrzeń w życiu. Dodatkowo na poziomie fizycznym są one połączone z gruczołami dokrewnymi. Jakie pełnią funkcję? Za jakie sfery odpowiadają w naszym życiu oraz jak je wzmocnić poprzez praktykę Kundalini Jogi opowie prowadząca –  Zuzanna Wojciszke.

Jak się przygotować do zajęć?

 • Co najmniej 1,5 godziny przed zajęciami zjedz lekki posiłek. Załóż wygodny niekrępujący ruchów strój najlepiej z naturalnych materiałów.
 • Wszystkie ćwiczenia wykonujemy na boso, skarpetki przydadzą się do końcowego relaksu. Weź ze sobą matę do ćwiczeń oraz koc. Jeśli będą to Twoje pierwsze zajęcia bądź dla siebie wyrozumiała. Podejdź do ćwiczeń z otwartością, ciekawością oraz z pełnym szacunkiem dla swojego ciała. Joga to czas dla Ciebie i najlepsze co możesz dla siebie zrobić to skupić się na sobie, własnym oddechu oraz sygnałach dobiegających z Twojego ciała.
 • W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie osoby niezależnie od stopnia zaawansowania.

Prowadzenie – Zuzanna Wojciszke:

„Jestem psychologiem i psychoonkologiem. Ukończyłam również podyplomowe studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o kierunku ,,Joga i Relaksacja’’ oraz Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym w Krakowie. W 2011 uzyskałam certyfikat Kundalini Reserch Institute wg Yogiego Bhajana.

Z Jogą po raz pierwszy zetknęłam się w 2008 roku. Z różnych ścieżek Kundalini Joga wydała mi się najciekawszą formą praktyki ponieważ łączy w sobie pracę nad sferą ciała, duszy i umysłu. Od ponad dziesięciu lat prowadzę zajęcia relaksacyjne oraz jogiczne dla różnych grup wiekowych począwszy od dzieci. Podczas zajęć przykładam dużą wagę do połączenia oddechu z ruchem oraz wizualizacją. Pasjonuje mnie poznawanie wiedzy na temat podwyższanie własnej energetyki. Obecnie prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe dla kobiet.”…mówi o sobie.

UWAGA:

Liczba miejsc ograniczona. Udział w warsztatach zapewni Ci dokonanie zapisu wraz z uiszczeniem opłaty. Zapisy  i potwierdzenie przelewu wyślij na adres e-mail wyspaskarbow@gak.gda.pl. Numer konta dostępny na stronie www.wsypaskarbow.gak.gda.pl

Patronat medialny:

Gdansk.pl, Trójmiasto.pl, Eska.pl