Logo GAK

placówki

Powrót do GAKu Logo GAK

WYNIKI – Impresje muzyczne GAK

WYNIKI – Impresje muzyczne

  1. data

    23.09.21
    czwartek

  2. godzina

  3. adres

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH W KONKURSIE „IMPRESJE MUZYCZNE

Na konkurs muzyczny pt. „Impresje muzyczne” wpłynęło łącznie 30 zgłoszeń. Celem konkursu jest promocja kultury muzycznej i stworzenie prezentacji efektów młodych muzyków włożonej w naukę gry na instrumencie wiodącym. Konkurs dedykowany jest dla uczniów Szkół Muzycznych z Trójmiasta. Regulamin określał kategorie wiekowe.

Jury w składzie: Izabela Terek-Jopkiewicz, Piotr Nowicki oraz Anna Gadzińska przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I Kategoria wiekowa: 12 – 14 lat

1 miejsce   Leonard Szylejko  karta podarunkowa Empik 100 zł

Piotr Czajkowski- Nokturn op.19 nr 4

 

1 miejsce  ex aequo Iga Sadowska  karta podarunkowa Empik 100 zł

Grzegorz Miśkiewicz  Walc niepokornych

 

2 miejsce  Juliusz Machel  karta podarunkowa Empik 50 zł

Neapolitańska Tarantella  Gioacchino Rossiniego

 

2 miejsce  Mikołaj Robak  karta podarunkowa Empik 50 zł

„Jovian Jasper” George Hamilton Green

 

3 miejsce  Norbert Radwan  karta podarunkowa Empik 50 zł

„Nuits Blanches”  Alain Crepin

 

3 miejsce  Jakub Węsierski  karta podarunkowa Empik 50 zł

„The Victor”  H. A. Vander Cook

 

3 miejsce  Ignacy Bogumił Kapica  karta podarunkowa Empik 50 zł

Concertino  op.45  nr 6     Eric Larson

 

 

II Kategoria wiekowa: 15 – 17 lat

1 miejsce  Bernard Ruth  karta podarunkowa Empik 200 zł

„Szkolne wspomnienia”  Benard Maria Ruth

 

2 miejsce  Franciszek Łuczkiewicz  karta podarunkowa Empik 100 zł

„Fantaisie Mauresque”  F. Combelle

 

3 miejsce  Mateusz Porębski  karta podarunkowa Empik 80 zł

Romance op.9  Emmanuel Kania

 

3 miejsce  Gerda Reiss  karta podarunkowa Empik 70 zł

Allegro Appasionato  Camille Saint – Saens  op. 43

 

 

III Kategoria wiekowa: 18 – 21 lat

Grand Prix  Albert Woelke  karta podarunkowa Empik 200 zł

Sonata nr 3, cz. IV   Władysława Zołotariowa

 

2 miejsce  Julia Amilkiewicz  karta podarunkowa Empik 150 zł

Hot Sonate część I i II    Erwin Schulhoff

 

3 miejsce  Adrianna Ślepowrońska  karta podarunkowa Empik 100 zł

„Neapolitan Tarantella”  Alfred P. Zambarano

 

Wyróżnienia

Tymon Skierka

Serenada  Wiktora Herberta

 

Filip Pienczk

Alain Crepin „Strong Breeze”

 

Nairi Mkhitaryan

„Kołysanka”  Barsegh Kanachyan

 

Wyróżnienia organizatora

 

Maria Degtyareva

Toffe Tango  Paul Harris

 

Jan Wysiński

„Jazz dla żółwia”  Blaz Pucihar

 

Maja Dargiewicz

Little Flute Concerto op.438  Wilhelm Popp

 

Zuzanna Chabinka

“Romance”  Georges Brun

 

Hanna Drozd-Niekurzak

Hipnosis  Ian Clarke

 

Liliana Ośko

No.2  Gavotte   Ernesto Kohler op.60

 

Helena Mazur

Walc Hiszpański   Ernesto Kohler

 

Maja Landa

Etiuda Jazzowa nr 1   A. Dworak

Preludium e – moll   F. Chopin

 

Karolina Sojecka

Etiuda op.100 nr 13   M. Galiani

 

Estera Laskowska

Suita a – moll Allemande, Courante, Gigue, Menuet     J. R. Rameau

 

Maria Ostapkowicz

Etiuda Bossa Nova    Milan Dworak

 

Karol Kozicki

Friedrich Meyer   Granada

 

Wiktoria Katarzyna Skoczylas

Koncert wiolonczelowy a – moll część I   Camille Saint – Saens