Spotkanie

Zuzanna Czerwińska „Kuba z plecakiem”

Jesteś tutaj

GAK "Plama" (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze w ramach cyklu „Na krańcach świata”. 30 stycznia (czwartek) o swojej wyprawie z plecakiem po karaibskiej wyspie Kuba opowie Zuza Czerwińska.

Początek spotkania: godz. 18.00. Wstęp wolny! Zapraszamy!

_____
Już po raz drugi zapraszam Was do Plamy na opowieści o mojej podróży - tym razem tematem przewodnim będzie największa z wysp karaibskich czyli Kuba! Będzie kolorowo, muzycznie i wesoło! 

Zobaczycie jak wyglądają zwykłe ulice kubańskich miast pełne starych Chevroletów, Lad, „Maluchów” i... dorożek konnych, które są zwykłym środkiem transportu w większości miejsc. Okaże się jak żyją Kubańczycy i co mogą kupić w sklepie. Poznacie typowe instrumenty, posłuchacie afro-kubańskiej muzyki. 

Skupię się głównie na wschodniej, mniej turystycznej części wyspy, dotrzemy aż do Baracao, które słynie z plantacji kakaowców. 

Spróbuję przekonać Was, że podróżowanie po Kubie jest całkiem proste, mimo braku internetu, gdyż wszystko można załatwić na ulicy lub z pomocą poznanych ludzi.

Poza tym myślę, że każdemu w styczniu przyda się spora doza słońca!

Do zobaczenia!

Instagram: zu.zu.zuz

Nie

Wstęp wolny


 


30.01.20
czwartek
18:00
Plama
Spotkanie
Nie
www.facebook.com/events/1093132344360752