Artystyczne

Zbiory – wieczór poetów i pisarzy, dla piszących do szuflady i nie tylko.

Jesteś tutaj

UWAGA, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do projektu "Zbiory. Wieczór poetów i pisarzy". Czekamy na Waszą twórczość do 23 października br. Prosimy o wysyłanie prac na adres projektornia@gak.gda.pl

 

Piszesz wiersze? Zapisujesz swoje przemyślenia w innych formach literackich? Jeśli tak, to zachęcamy do podzielenia się swoją twórczością. 6 listopada od 18.00 do 19.30 odbędą się pierwsze "Zbiory" podczas których zaprezentujemy Wasze nadesłane utwory w formie nagrania audio w parku im. J. J. Haffnera w Gdańsku Brzeźnie. Z wybranych fragmentów powstanie półtoragodzinny materiał. Nie zabraknie również muzyki stanowiącej tło do nagranych tekstów.

Zadbamy o scenerię i klimat tego wyjątkowego wieczoru, oferując Waszym tekstom iluminację świetlną, która zamieni fragment parku w miejsce sprzyjające skupieniu. Wspólnie przeżyjemy miły wieczór, słuchając Waszych utworów w przestrzeni nadmorskiego parku.

 

Sprawy organizacyjne.

1. Do 18 października 2020 r. prześlij napisany przez siebie wiersz, anegdotę lub ulubiony, krótki fragment swojego dłuższego tekstu na adres projektornia@gak.gda.pl.

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Zbiory” zgłoszenie.

2. Formalności.

Wraz z tekstem prześlij Kartę zgłoszenia. Wydrukuj ją, podpisz, zeskanuj lub zrób zdjęcie i wyślij wraz z utworem.

Karta zgłoszenia i regulamin na stronie www.gak.gda.pl lub www.projektornia.gak.gda.pl

3. Zaprosimy Cię na nagranie tekstu. Nagrania będziemy realizować od 19 do 30 października 2020 r. Terminy nagrań będziemy ustalać telefonicznie. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, aby czytać własny tekst, znajdziemy wspólnie inne rozwiązanie. Objętość wybranego do emisji tekstu będzie zależała od liczby zgłoszeń.

4. Dnia 6 listopada o godz. 18.00 odpalamy nagrania i zapalamy nastrojowe światła. Na ponad godzinę wybrany zakątek parku zamieni się w miejsce prezentacji Waszych tekstów. 

5. Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem tel. 58 343 46 91

 

Organizator: Projektornia Gdański Archipelag Kultury  ul. Dworska 29 a 80-225 Gdańsk

Nie
23.10.20
piątek
10:00
Projektornia
Artystyczne
Nie