Konkurs

Zadanie nr 3 | konkurs on-line

Jesteś tutaj

Zadanie nr 3” Termin nadsyłania prac 04.06 – 14.06.2020

Konkurs dla chcących sprawdzić swoją kreatywność !

Temat „Zadania nr 3”: Wyobraź sobie, że idziesz drogą. Zauważasz w oddali drzwi. Przyspieszasz krok, aby jak najszybciej do nich dotrzeć. Jesteś ciekawy co jest za drzwiami. Doszedłeś do nich, naciskasz klamkę, otwierasz drzwi i …… ?

Zdaj relację z tego, co zobaczyłeś za drzwiami. Jesteśmy bardzo ciekawi. Forma relacji zależy od Ciebie. Możesz namalować, narysować obraz i stworzyć kompozycję, możesz przesłać fotografię, możesz nagrać materiał dźwiękowy, filmowy, możesz nagrać scenkę teatralną, możesz napisać opowiadanie, wiersz, skecz, możesz o tym zaśpiewać i przesłać nagranie. Rozwiązania można nadsyłać też w innej formie, nie przewidzianej przez organizatora. Prace mogą być  tworzone domowymi technikami. Możliwości twórcze każdy z nas ma nieograniczone, więc nie stawiamy żadnych ograniczeń. Pozwól swojej wyobraźni wreszcie działać. Czekamy na Twoje wypowiedzi.

Witamy na pokładzie. Podążamy z Wami w Wasze nieznane rejony. Prześlij swoją pracę, czyli „rozwiązanie” zadania na adres projektornia@gak.gda.pl do 14 czerwca 2020 i zobacz co się dalej stanie.

Karta zgłoszenia i regulamin na www.gak.gda.pl

Pięć osób, które zaciekawią publiczność swoją kreacją otrzyma nagrody rzeczowe.

To trzecie zadanie z czterech zadań dla Ciebie. Szykujemy ostanie, czwarte, o którym damy znać na początku lipca 2020.

 

Nie