Konkurs

ZADANIE nr 2 | konkurs on-line

Jesteś tutaj

„Zadanie nr 2" - Termin nadsyłania prac 22.05 – 3.06.2020

Weź udział w konkursie pt. „Zadanie” i sprawdź swoją kreatywność. Konkurs dla osób kreatywnych bez limitu wieku.Tym razem chcemy zaprosić do zabawy w chowanego, szczególnie rodziców w związku z nadchodzącym Dniem Dziecka. Jednak każdy, kto będzie miał pomysł na rozwiązanie zadania jest u nas mile widziany!

Ważne: nie zawężamy możliwości przesyłania rozwiązań zadania tylko do rodziców. Każdy, nie będąc rodzicem może przesłać rozwiązanie „Zadania nr 2” jeśli znajdzie sposób jak przedstawić dawanie radości innym.

Bohaterami drugiego zadania są: radość, dziecko i miejsce, gdzie schowany jest prezent.

W tym zadaniu prosimy dorosłych, aby schowali prezent dla dziecka z okazji ich święta, w jakimś miejscu w domu. Zabawa polega na tym, żeby dziecko musiało ten prezent znaleźć. To, gdzie schowacie prezent i jakie wskazówki dla młodego detektywa przygotujecie zależy właśnie od Waszej kreatywności. A my prosimy Was o przesłanie „relacji” z poszukiwań. Może to być nawet jedno zdjęcie, na którym widać dziecko wyjmujące prezent z kryjówki. Ale może też być to filmik jak dziecko poszukuje prezentu. Możliwości jak zwykle nie ograniczamy. Zachęcamy do sprawiania radości dzieciom. Nie zawężajcie swoich wypowiedzi do wytycznych. Wyjdźcie poza nie. Nagrody czekają. Prezent nie musi być rzeczą. Może być inną formą podarowania radości drugiej osobie. A dla tych, którzy nie posiadają dzieci możliwości pokazania zadanej sytuacji są ogromne. Filmik, animacja, rysunek, zdjęcia, forma literacka itd. na temat dawanej innym radości.

 Prześlij swoją pracę, czyli „rozwiązanie” zadania na adres projektornia@gak.gda.pl do 3. czerwca 2020 i zobacz co się dalej stanie. Witamy na pokładzie. Podążamy z Wami w Wasze nieznane rejony. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

To drugie zadanie z czterech zadań dla Ciebie. Szykujemy kolejne dwa, o których damy znać w czerwcu 2020.

 

Nie

REGULAMIN


karta zgłoszenia