Warsztaty

Zabawa kreatywna on-line "Pisanka wielkanocna zero waste"

Jesteś tutaj

Kochani rodzice! Drogie dzieci!
Pomimo wszystko Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Rzec można, Święta tuż tuż. Nie chodzimy do szkoły/pracy, działamy w domu nudząc się i produkując wszelakiej maści odpadki – z metalu, plastiku czy papieru.. Chwileczkę, a może połączyć przyjemne z pożytecznym? Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do naszej ZABAWY (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci) ale bardzo mile widziane będą prace CAŁYCH RODZIN!

Cały Internet (nie tylko Gdańsk i Orunia bo nasz zasięg on-line nie ma granic więc zapraszamy naszych RODAKÓW na całym ŚWIECIE) zapraszamy do wspólnej zabawy polegającej na wykonaniu Wirtualnej Pisanki – czyli, wykonaj pisankę z tego co masz w domu, „zero waste” i prześlij nam jej zdjęcie umieszczając je w komentarzu tego wydarzenia. Tyle wirtualnie, a jak zakończy się czas epidemii – przygotujemy wernisaż i wystawę pisanek w galerii GAK Stacja Orunia na Dworcowej 9 na którą zaprosimy Was wszystkich!

Do tego czasu zbierzemy wszystkie Wasze prace w albumie – będzie to wystawa on-line, na naszym profilu Facebookowym.
Aby Wam pomóc i zainspirować do działania, pokażemy jak szyjemy naszą szydełkową pisankę (pamiętacie o naszym MEGA JAJKU ;)
https://www.facebook.com/events/170644384226309/
a Pani Iwona – nasza instruktorka przygotuje dla Was filmowe warsztaty robienia pisanek „zero waste” czyli z tego co macie w domu. Czekajcie przed komputerami na warsztaty i gromadźcie już pomysły i materiały!

Startujemy już dzisiaj 24 marca 2020r., a na Wasze prace czekamy do 31 marca 2020r. Specjalne JURY ;) (czyli spec-komisja ds. nagród czyli Wasi instruktorzy z GAK Stacja Orunia) tym razem nie będzie przyznawać nagrody Grand Prix bo wygrają… WSZYSCY biorący udział w naszej zabawie… Bo jak mówi klasyk, wszyscy jesteśmy ZWYCIĘZCAMI :-)

Zabawimy się jednak w jednej kategorii i przyznamy NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI – czyli wygra zdjęcie z pisanką która zbierze w czasie trwania naszej wirtualnej ekspozycji w dniach 1-4 kwietnia 2020r. największe uznanie internautów zdobywając w naszej wirtualnej galerii największą ilość lajków (mogą być też serduszka ;) pod zdjęciem ze swoją pracą. To jak – wszystko jasne?
Kochani! Podsumowując: 3.. 2.. 1.. START! Niech się dzieje!

Klikajcie „wezmę udział ”, udostępniajcie Waszym znajomym naszą zabawę i bądźcie aktywni publikując efekty Waszej pracy w postach w wydarzeniu!

Działamy! Serdecznie wszystkich zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/672447573521599/

Nie
24.03.20
wtorek
09:45
Stacja Orunia
Warsztaty
Nie
https://www.facebook.com/events/672447573521599/
wtorek, Marzec 24, 2020 - 09:45 do wtorek, Marzec 31, 2020 - 09:45