Muzyka

Yaga Kowalik w repertuarze Edith Piaf

Jesteś tutaj

Kontynuując cykl koncertów piosenki francuskiej, Scena Muzyczna GAK ma zaszczyt zaprosić na wspaniały koncert Yagi Kowalik. Ta niesamowita artystka zabierze nas w świat Edith Piaf, prezentując jej największe przeboje. Na pełen refleksji i paryskiego klimatu koncert zapraszamy już 6 października o godz. 19.00 do Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

Przedstawiamy Państwu Yagę Kowalik, absolwentkę Muzycznej Akademii, znajdującej się w Krakowie. Ponad to jest laureatką wielu festiwali piosenki. Wyjechała na piosenkarskie stypendium w latach dziewięćdziesiątych, które odbywało się w Paryżu. Uczęszczała również do bardzo prestiżowego “Conserwatoire Mobel”, które wówczas prowadził Alice Don.

W Paryżu poznała kompozytora, nazwiskiem Norbert Chiche. Owocem ich współpracy stało się nagranie teledysku we Francji do utworu, noszącego tytuł: ”Cracovie”, a także udział w płytowych targach MIDEM, odbywających się w Cannes, jak również występ na Festiwalu Międzynarodowym Piosenki w mieście Sopot. Jednocześnie w granicach promocji teledysku wzięła udział w wielu telewizyjnych programach, jak również przygotowywała obszerny recital francuskich piosenek. Na zaproszenie od muzyka, nazwiskiem Gilles Pellegrini artystka Yaga Kowalik ponownie wyjechała do Francji. Wówczas spotkała się z twórczością BARBARY. Od tamtego czasu opracowuje piosenki właśnie z repertuaru tej wielkiej artystki.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej GAK oraz za pośrednictwem portalu Bilety24.pl

Bilety dla osób w wieku 65 lat i powyżej wynoszą 14 zł w przedsprzedaży oraz 21 zł w dniu koncertu.

Nie
https://www.bilety24.pl/koncert/yaga-kowalik-w-repertuarze-edith-piaf-44303?id=213939

Przedsprzedaż 20 zł


W dniu imprezy 30 zł


06.10.18
sobota
19:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak
https://www.facebook.com/events/299272810871086/