Wystawa

Wystawa kolaży i malarstwa.

Jesteś tutaj

Zapraszamy na wystawę
kolaży Karoliny Podoskiej
i malarstwa Anny Warenik-Gabbiani.
 
wernisaż: 2 stycznia, godz. 18:00, wstęp wolny
 
---------------------------------------------------------
Retro Pan i Pani
kolaże Karoliny Podoskiej
 
Karolina Podoska jest absolwentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i stypendystką programu Socrates-Erasmus na akademii filmowo-telewizyjnej FAMU International w Pradze.Mieszka i tworzy w Gdańsku. Zajmuje się m.in. grafiką reklamową, rysunkiem, kolażem i fotografią.Brała udział w wystawach plakatu, rysunku i fotografii w Polsce i za granicą m.in. w Japonii, Meksyku, na Litwie.
 
Na prezentowanych na wystawie kolażach Karolina odkrywa stare zapomniane rodzinne historie, odszukuje przodków z zakurzonych ponad stuletnich fotografii. Podkreśla to specjalnie wybrana "klisza" na której kolaże zostały wydrukowane.Poetyckie nastroje, emocje i historie o sprawach ulotnych to cechy jej prac.
 
kpodoska.blogspot.com
 
---------------------------------------------------------
Flora
malarstwo Anny Warenik-Gabbiani
 
Anna Warenik-Gabbiani ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz studiowała sztuki wizualne na Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie we Włoszech.
 
Mieszka i tworzy w Mediolanie oraz w Sopocie. Przez ostatnie lata zawodowo zajmowała się m.in. grafiką reklamową i kampaniami reklamowymi dla włoskiej branży modowej. Z biegiem czasu Annę zafascynowało także malarstwo. Malarstwo i grafiki Anny Warenik-Gabbiani były prezentowane na wystawach w Polsce, Włoszech czy Japonii. Anna w swoich obrazach odnosi się do świata natury, jej form, kształtów, delikatności i jej ulotności. Inspiruje ją piękno, doskonałość kwiatów i roślin, ich kolorystyka, naturalna symetria. W obrazach Anny odnajdziemy harmonię i rytm, a także subtelne emocje, którymi autorka ożywia swoje obrazy.
 
instagram.com/anna_warenik_gabbiani
 
---------------------------------------------------------
wystawa potrwa do końca stycznia
WSTĘP WOLNY
Nie
02.01.20
czwartek
18:00
Stacja Orunia
Wystawa
Nie
czwartek, Styczeń 2, 2020 - 18:00 do czwartek, Styczeń 30, 2020 - 18:00