Muzyka

Wieczór z Przyborą i Wasowskim

Jesteś tutaj

W ten grudniowy, zimowy wieczór przypomnimy, że "piosenka jest dobra na wszystko", dlatego zapraszamy Was w melancholijną, ale pogodną podróż w świat piosenek wspaniałego poety i tekściarza Jeremiego Przybory oraz fantastycznego kompozytora Jerzego Wasowskiego.
 
Podczas recitalu będzie można usłyszeć nie tylko znane i lubiane piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, ale również wybór utworów z telewizyjno-teatralnych "Muzykałów" duetu twórców.
 
Koncert wykona i poprowadzi wokalistka i aktorka scen muzycznych - Karolina Arczewska, w towarzystwie trio jazzowego. 
 
Karolina Arczewska - studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalność: Musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Współpracuje m.in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Od 2014 roku aktorka Teatru na Plaży w Sopocie, gdzie zobaczyć ją można w spektaklach „Medea, moja Sympatia” (w roli Przodownicy Chóru), „Ząb-zupa-dąb” (w roli Żony Dentysty), „Panna Tutli – Putli” (w roli Królowej Wyspu Tua-Tua), „Gołoledź” (w roli Ireny Zapskiej), „Gburlet” (w roli Królowej Matki), „Seans Spirytystyczny ze Starszymi Panami” oraz koncercie „Brel” (reż. Piotr Kosewski).
 
Wstęp wolny!
 
Nie
18.12.19
środa
18:00
Plama
Muzyka
Nie
www.facebook.com/events/529597061223096