Wystawa

Wernisaż // Sekretne życie drzew

Jesteś tutaj

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Ewy Brandt „Sekretne życie drzew”, który odbędzie się 24 października (środa), godz. 18:00 w klubie Projektornia przy ul. Dworskiej 29a Gdańsk Brzeźno. Na wystawie zostaną zaprezentowane fotografie inspirowane lekturą głośnej książki Petera Wohllebena. Wstęp wolny!

Ewa BRANDT – z zawodu lekarz-psychiatra. Z zamiłowania: malarka, rzeźbiarka, fotografka, kinomanka, fanka koncertów filharmonicznych. Wielbicielka i opiekunka kotów, dzików i łabędzi.
Od 15 lat uczestniczka plenerów malarskich na terenie Polski. Na swoim koncie ma niezliczone udziały w wystawach plastycznych w Trójmieście. Jest aktywną uczestniczką życia kulturalnego na Wybrzeżu – zarówno jako twórca, jak i odbiorca.
Stałą pasją Ewy BRANDT jest malarstwo, a od kilku lat fotografia. Zdjęcia, które zaprezentuje na wystawie to drzewa i ich fragmenty – efekt wielogodzinnych spacerów z aparatem. Wyobraźni widza pozostawia odczytanie i nadanie formy literackiej układom przypadkowych splotów gałęzi, korzeni i kory drzew. Ewa BRANDT jest dociekliwą obserwatorką natury ludzkiej też.

Nie
24.10.18
środa
18:00
Projektornia
Wystawa
Nie