Warsztaty

Warsztaty homerecordingu

Jesteś tutaj

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się jak założyć własne studio muzyczne, jak nagrywać muzykę w warunkach domowych i jak zostać producentem! Warsztaty poprowadzi dwóch znakomitych trójmiejskich muzyków - Stendek i Templez (znany również jako Ebola). Warsztaty są bezpłatne! Sobota, godzina 15:00 w Gamie GAK! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/419475814913848/

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty homerecordingu z wybitnymi trójmiejskimi muzykami - Stendkiem i Templez (Ebola Ape)!

Chciałbyś założyć domowe studio? Nie wiesz, jaki wybrać sprzęt, jak go skonfigurować, jak nagrywać, miksować i produkować utwory muzyczne? Stendek i Templez pomogą Ci w całym procesie począwszy od instalacji programu (będziemy pracować na Ableton), poprzez konfigurację, na wspólnym nagraniu i produkcji utworu skończywszy.

Uczestnicy mogą przynosić swoje komputery/laptopy (ułatwi to dopasowanie konfiguracji pod konkretny system), ale w placówce dostępna będzie również ograniczona liczba stanowisk komputerowych.

INFO:

Stendek - projekt Macieja Wojcieszkiewicza, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Malarstwa. Charakteryzuje go nieoczywista rytmika, bogate warstwy syntezatorów i niecodzienna przebojowość, często ocierająca się o awangardowe brzmienia. Do tej pory Stendek wystąpił na festiwalach takich jak Open´er, Selector Festival w Krakowie, Plateaux Festival w Toruniu, Ambient Festival w Gorlicach, Vivisesja w Poznaniu czy Digitalia w Szczecinie. Występy na żywo często są wzbogacone o wizualizacje miksowane na żywo przez zaproszonych vj'i. Wraz z Agatą Królak ( vj Hertzsmertz ) współtworzy audiowizualny projekt Yume. Od 2011 współpracuje z trójmiejską artystką Anną Królikiewicz, tworząc muzyke do jej instalacji.W 2013 roku ukazał się jego drugi pełnowymiarowy album „Touch”dla PINK KONG RECORDS. Obecnie pracuje nad nową płytą która ukaże się na początku przyszłego roku.

http://stendek.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/stendekaudio
https://www.facebook.com/stendekmusic

Templez - trójmiejski producent muzyki elektronicznej, tworzący głównie na syntezatorach analogowych i w programie Ableton Live. Nagrał kilka płyt pod pseudonimem Ebola Ape. Jego muzykę charakteryzuje hipnotyczna, melancholijna atmosfera. balansuje pomiędzy takimi stylami jak cloud rap, ambient, trip hop, minimal i dub, wymykając się jednoznacznej klasyfikacji. Przyznaje się do inspiracji jamajską muzyką dub, amerykańskim hip hopem, a także brzmieniami orientalnymi i afrykańskimi.
dyskografia:
⦁ Jungle Omen (EP, 2012) ⦁ Humanity (EP, 2012) ⦁ Dance In Haze (LP, 12'' 2014) ⦁ Minaroku (EP, 2014) ⦁ 12 DOWN (EP, 2014) ⦁ Templez on this (EP, 2015)
https://ebolaape.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/ebola-ape"

Więcej informacji pod numerem telefonu: 058 346 41 05
lub pod adresem mailowym: gama@gak.gda.pl

Miejsce wydarzenia:
GAMA GAK
ul. Starowiejska 15/16
80-534 Gdańsk Letnica
(Obok stadionu PGE ARENA)

Patronat medialny: Trojmiasto.pl

Nie
07.11.15
sobota
15:00
Gama
Warsztaty
Nie