Teatr/Taniec

Teatrzyk z warsztatami

Jesteś tutaj

2 grudnia 2018 (niedziela), godz. 12:00

Pomocnicy św. Mikołaja - spektakl Teatrzyku Co w Trawie Piszczy

wstęp: 15 zł (13,50 z kartą do kultury)

Jesteście już gotowi do świątecznej zabawy? A gdyby się okazało, że ktoś ukradł prezenty? Czy każdy może zostać pomocnikiem św. Mikołaja?
Zapraszamy na spektakl doskonały dla osób uporczywie sprawdzających "co to" i "dlaczego" - czyli dla dzieci w wieku 0,5-5 lat. Będziemy podążać tropem prostej dziecięcej ciekawości oraz pewnych śladów. Nie zabraknie przy tym pełnych humoru i beztroskiej radości scen, muzycznych zabaw, sensorycznych doznań. Innymi słowy warto, idealne przed Świętami.
Teatrzyk Co w Trawie Piszczy to pierwsza na pomorzu grupa teatralna wpisująca się w nurt tzw. teatru inicjacyjnego.

Występują: Celina Fit i Maciej Konieczny
Reżyseria: Małgorzata Mach

Czas trwania: ok 45 min, Wstęp: 15 zł / 13,50 zł z Kartą do Kultury


 

2 grudnia 2018 (niedziela), godz. 12:45

Warsztaty plastyczne - z Agatą Półtorak

wstęp wolny

"W czasie warsztatów opowiem o tym jak powstawała książka, pokażę oryginalne ilustracje i opowiem trochę o meduzach żyjących w Bałtyku. Następnie zaproszę wszystkich uczestników w świat plastycznej wyobraźni i wspólnymi siłami spróbujemy wykonać, wielobarwne, dekoracyjne bałtyckie meduzy" /Agata Półtorak/. Chętne osoby będą mogły uzupełnić swoją domową biblioteczkę w książkę z autografem :-)

Agata Półtorak - Z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko - plastyczne.

Czas trwania warsztatów: ok 1 godz.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

Facebook logo square 40  https://www.facebook.com/events/2133147986999425/

 

Nie
02.12.18
niedziela
12:00
Wyspa Skarbów
Teatr/Taniec
Tak