Muzyka

Psiury i Kocury Fest . vol I

Jesteś tutaj

Psiury i Kocury Fest vol. I

Zwierzęta z PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk ogarnęły nam elegancki feścik. Za kratami lekko nie jest, więc Psiury i Kocury wpadły na taki oto pomysł – załatwią wszystko to, co dobre dusze lubią najbardziej, przejmą najlepszą miejscówę w Gdańsku – Stacja Orunia, a nam pozostawią tylko przyjść, wydawać piniądze i obcować ze sztuką przy dobrej, ostrej muzie. No i po prostu dobrze się bawić, bo co byście nie zrobili, to i tak tego dnia wspieracie Schron! Futrzaste mądre są, że tak to obmyśliły.

Kulinarnie wydarzenie zostanie zabezpieczone przez schroniskowy wege kolektyw (Wolontariusze - Schronisko Promyk), który zadba, ażebyście nie żałowali wydanego na żarcie hajsu. Oprócz tego wystawiamy koedukacyjnego grilla, więc żeby było jasne: nikogo tutaj nie obchodzi twoja orientacja żywieniowa – wpadasz, jesz, pijesz i słuchasz dobrej muzy. Wszystko dla Ogoniastych!

W trakcie wydarzenia prowadzimy jesienną zbiórkę różnego rodzaju fantów. Jeśli więc nie masz ochoty cisnąć na koniec Gdańska z worem karmy czy kocem dla Schroniska, to po prostu wpadnij i zostaw w Stacji Orunia cokolwiek z wymienionych poniżej sprzętów:
– ręczniki;
– koce;
– powłoczki pościelowe;
– smycze, szelki i obroże we wszystkich rozmiarach;
– dobrej jakości karma ---> kup MNIEJ, ale LEPSZEJ – promykowe Futra nie głodują, ale brzuszki im cierpią po markach dyskontowych, oj, cierpią (tak jakbyś dajmy rok bez przerwy jadł tylko czipsy i zapijał wodą) – kup więc karmę weterynaryjną, dla kociąt lub szczeniąt, pełnomięsną, bądź o wyższej ilości mięsa w składzie, niż nam wiodące marki wciskają, że wystarczy – nie wierz koncernom, czytaj składy.

Wjazd darmowy, ale wrzućcie chociaż 15 zł do puchy Promyka, a CAŁY HAJS pójdzie na leczenie i diagnostykę naszych pochorowanych Futer.

Nie

Sytuacja wygląda następująco – widzimy się 29.09 w Stacji Orunia (ul. Dworcowa 9, Gdańsk) i jedziemy tak:


Od 17:00 będziecie mogli wpaść i obczaić sobie zdjęcia wykonane przez wolontariuszy i pracowników Schroniska. Może się zdarzyć, że odwiedzą naszą galerię goście specjalni, którzy pozwolą się głasknąć, aby dowieść, że najlepsze futro, to futro a-d-o-p-t-o-w-a-n-e.


O 17:30 zapraszamy na wykład Marty Pogorzelskiej (Good Team Kennel), która pełni w Schronisku stanowisko specjalisty od psich zachowań. Marta opowie Wam jak dogadać się z psiurami, jak je ogarnąć, kiedy one same nie ogarniają i odpowie na wszystkie pytania o czworonogi. Będzie git!


O 18:00 zaczynamy oficjalny reczital. A ujadać dla nas będą:


Stringi – trójmiejski punk
Bad Ol' Pervz – psychobilly z Trójmiasta
Danziger – punk rock z Trójmiasta
Fight Them All – hc/punk z Poznania


EDIT - nowi artyści: po punkowym wyciu zapraszamy na pokaz tańca ognia od Redhead :D !!!


29.09.18
sobota
17:00
Stacja Orunia
Muzyka
Nie