Artystyczne

PIROGRAFIA

Jesteś tutaj

Już od stycznia w Windzie startujemy z zajęciami z pirografii. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Pirografia ma w sobie coś magicznego. Pozwala obłaskawić ogień i zdobić nim drewniane przedmioty. Daje bardzo trwałe i wyjątkowe rezultaty. Uczy cierpliwości, wytrwałości i pokory. Jest czymś zupełnie innym niż szkicowanie, czy malowanie. Wciąga. – mówi Beata Kośmider, instruktorka zajęć.

 

 

Beata Kośmider, pirografią zajmuje się hobbystycznie od kilku lat. Motywy przewodnie jej prac, które gościły m.in. w białowieskiej kawiarni Walizka Art i w świnoujskim Forcie Anioła, to natura m.in. żubry, koty, wilki, lasy i góry. Zafascynowana drewnem i (paradoksalnie!) zaangażowana w ochronę drzew. Mogliście Państwo z nią już wypalać podczas Obrazów Ogniem Malowanych w 2017 roku organizowanych przez PLAMA GAK.

 

Wiek uczestników : od 18 roku życia

Koszt miesięczny zajęć to 90 zł za osobę, zapewniamy urządzenia oraz materiały, szczegółowy termin (dzień, w którym odbywać się będą zajęcia) podany zostanie w późniejszym czasie.

 

Nie
PIROGRAFIA
02.01.19
środa
00:00
Winda
Artystyczne
Tak
środa, Styczeń 2, 2019 - 00:00 do piątek, Czerwiec 21, 2019 - 00:00