Familijne

ONLINE: Teatr Barnaby "Baśń o rycerzu bez konia"

Jesteś tutaj

Plama Gdański Archipelag Kultury i Teatr w Blokowisku zapraszają dzieci na niedzielne spektakle ONLINE. 18 października będziecie mieli okazję obejrzeć spektakl Teatru Barnaby! Spektakl zacznie się o godz. 17.00 i będzie do obejrzenia tylko wtedy. Link podamy wkrótce, obserwujcie wydarzenie!
 
Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia… Tak, tak: rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia!
 
I będzie to poniekąd prawda: tylko że ten akurat nie miał. I bardzo był przez to nieszczęśliwy.
 
Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie…
 
Baśń o rycerzu bez konia autorstwa Marty Guśniowskiej, zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym czkającym koniu, którzy szukają się na wzajem. Na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in.: myszo-nietoperza, księżniczkę, czarodzieja, czy nawet strasznego smoka.
 
Spektakl jest realizowany na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz, a w role głównych bohaterów wcielają się lalki – marionetki. Za animację lalek odpowiedzialny jest Marcin Marzec - lalkarz, marionetkarz, który z przymrużeniem oka sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.
 
Scenariusz: Marta Guśniowska
Lalki: Robert Poryziński
Animacja: Marcin Marzec
Muzyka: Marcin Marzec
 


Nie
18.10.20
niedziela
17:00
Plama
Familijne
Nie
https://www.facebook.com/events/810360163053434/