Muzyka

NOC ŚWIĘTO-JAŃSKA

Jesteś tutaj

20 czerwca 2014 roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na koncert z okazji Nocy Świętojańskiej. Tego wieczoru na scenie plenerowej wystąpią: olsztyński zespół ENEJ, macedoński artysta muzyczny, jeden z pionierów łączenia tradycyjnej muzyki bałkańskiej z brzmieniem elektronicznym KIRIL DJAIKOVSKI z towarzyszeniem nowojorskiej artystki TK Wonder, ukraiński KOZAK SYSTEM i polska góralska KAPELA PIECZARKI. Będzie więc energetycznie, skocznie, folkowo i rockowo. Nie zabraknie inspiracji wschodem, polskim góralskim folklorem, rytmami reggae, ska i współczesną elektroniką.

20 czerwca 2014 roku Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku na koncert z okazji Nocy Świętojańskiej.
Tego wieczoru na scenie plenerowej wystąpią: olsztyński zespół ENEJ, macedoński artysta muzyczny, jeden z pionierów łączenia tradycyjnej muzyki bałkańskiej z brzmieniem elektronicznym KIRIL DJAIKOVSKI z towarzyszeniem nowojorskiej artystki TK Wonder, ukraiński KOZAK SYSTEM i polska góralska KAPELA PIECZARKI. Będzie więc energetycznie, skocznie, folkowo i rockowo. Nie zabraknie inspiracji wschodem, polskim góralskim folklorem, rytmami reggae, ska i współczesną elektroniką.

Bilety wstępu na wydarzenie w cenie 7 złotych do nabycia za pośrednictwem serwisu sprzedaży internetowej Bilety24.pl, Ticketpro.pl oraz w sieci salonów EMPIK.

Nie

Bilety: 7 zł.


Miejsce: Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku


20.06.14
piątek
19:00
Scena Muzyczna
Muzyka
Tak