Konkurs

Latawcowa Kompozycja Domowa

Jesteś tutaj

Jeśli jesteś blisko nas przez cały rok, to za pewne wiesz, że zwyczajowo kwiecień i maj to dla nas – załogi GAK Wyspy Skarbów intensywny czas przygotowań do organizacji Karnawału Latawców. W tym roku pandemia nieco pokrzyżowała nam plany, ale tak  łatwo się nie damy! Postaramy się przenieść atmosferę rodzinnej, plażowej imprezy do Waszych „kwarantannowych” mieszkań – ta, dam!
Weź udział w konkursie na „Latawcową kompozycję domową”. Po raz pierwszy w historii naszego Konkursu latawiec nie będzie musiał… latać! Stwórz efektowną, oryginalną wersję latająco-nielatającą, zaangażuj do wspólnej zabawy mamę, tatę, babcię, dziadka, siostrę, brata, psa czy kota - wszystko jedno, byleby Wasza zabawa lekką i kolorową była.  
Brak Ci weny? Skorzystaj z filmu instruktażowego GAK Wyspy Skarbów, na którym przedstawiamy elementy garderoby dla każdego domownika: opaskę dla pań oraz muszkę dla panów – hit „domowego” sezonu lato 2020 
Wznieś się na wyżyny swojej wyobraźni i stwórz unikalnego, latawcowego nielota. Obfotografuj go, przyślij zdjęcia i zgarnij nagrody!

Regulamin Konkursu!
Karta Zgłoszenia


Start: 24 kwietnia 2020.
Termin zgłoszenia: do 3 maja 2020.
Ogłoszenie wyników: 6 maja 2020


WYNIKI KONKURSU

 
Mili Państwo,
Z uwagi na niewystarczające przestrzeganie warunków uczestnictwa zawartych w Regulaminie Konkursu "Latawcowa kompozycja domowa" jury nie może przyznać Nagród Głównych. Jury docenia starania uczestniczek, które nadesłały swoje prace do udziału w Konkursie, tym samym przyznaje Nagrody Dodatkowe wykonawczyniom prac:
  • "Podniebny organizer" - Ola Michno
  • "Latawcowy przybornik na kredki" - Zuzia Grzelachowska
  • "Odlotowa opaska" - Oliwia Michno
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i do zobaczenia w kolejnym kulturalnym przedsięwzięciu online GAK Wyspy Skarbów!

Jury
Nie
24.04.20
piątek
10:00
Wyspa Skarbów
Konkurs
Nie
piątek, Kwiecień 24, 2020 - 10:00 do środa, Maj 6, 2020 - 16:00